PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Question در هنگام بوت شدن با ارور نخواندن کیبرد مواجه میشم؟و با صفحه آبی هم مواجه شدم فقط یک بار

hs1988
15-08-2013, 11:54
اگه زحمتی نیست متنو کامل بخونید متشکرم
سلام دوستان من یه سیستم PCدارم main:asus هست یه روز که با سیستمم داشتم کار میکردم صفحه آبی مرگ ظاهر شد بعد از اون ریست کردم و سیستم اومد بالا ولی یک مرتبه قفل کرد و دیگه موس و کیبرد کارد ندارد بعد خودش خاموش شد از اون روز به بعد دیگه بوت نمیشه و پیغام میده که کیبرد وصل نیست پورت PS2 بعد از اون CPU ram hard battri bios را در آوردم و خالی کردم و دوباره وصل کردم خوب شد ولی فردا دوباره هنگام بوت، کیبرد را نمیشناخت و تا الانم همینطور مونده مرسی اگه راهنمایی کنید(راستی موس و کیبرد سالمه چکش کردم)توجه کنید این صفحه فقط یک بار برام ضاهر شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
15-08-2013, 11:56
اگه زحمتی نیست متنو کامل بخونید متشکرم
سلام دوستان من یه سیستم PCدارم main:asus هست یه روز که با سیستمم داشتم کار میکردم صفحه آبی مرگ ظاهر شد بعد از اون ریست کردم و سیستم اومد بالا ولی یک مرتبه قفل کرد و دیگه موس و کیبرد کارد ندارد بعد خودش خاموش شد از اون روز به بعد دیگه بوت نمیشه و پیغام میده که کیبرد وصل نیست پورت PS2 بعد از اون CPU ram hard battri bios را در آوردم و خالی کردم و دوباره وصل کردم خوب شد ولی فردا دوباره هنگام بوت، کیبرد را نمیشناخت و تا الانم همینطور مونده مرسی اگه راهنمایی کنید(راستی موس و کیبرد سالمه چکش کردم)توجه کنید این صفحه فقط یک بار برام ضاهر شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با کیبورد یو اس بی هم مشکل دارین یا فقط با کیبورد ps2 این مشکل است؟

hs1988
15-08-2013, 11:58
بله با اونم مشکل داشت یه سری چک کردم

EXTREME
15-08-2013, 12:07
بله با اونم مشکل داشت یه سری چک کردم

یعنی اگه کیبوردتون رو بکنید سیستم بوت میشه و وارد ویندوزمیشین ولی اگه کیبورد وصل باشه تو post screem ارور کیبورد میده و همونجا میمونه مشکل شما اینطوری است ؟

hs1988
15-08-2013, 12:10
اگه کیبردم بکنم و قطع کنم بازم میگه کیبرد را وارد کنید فرقی نداره(راستی به اون صفحه آبی ربطی داره فک کنم وقفه ها قاطی کرده باشهشایدم مینم نیم سوز شده اما مطمئن نیستم چون بعضی وقتا خوبه)

EXTREME
15-08-2013, 12:12
اگه کیبورد سالم باشه و با یو اس بی و ps2 هم این مشکل باشه میتونه بیشتر این مشکل از بایوس مین باشه علت دیگه هم پاور و مین سیستم به نظر من

hamed36622
20-08-2013, 18:05
من بر گرداندن تنظیمات بایوس رو به حالت پیش فرض توصیه می کنم انشا ... که درست شه