PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری

viase
14-08-2013, 21:39
سلام دوستان
ویندوزم بالا نمیاد
همش ری استارت میشه
کلی اطلاعات رو هاردم دارم
دارم سکته میزنم
اینو میدونم که هاردم مشکل داره
وارد سیف مد هم نمیشه،وقتی میزنم ری استارت میشه باز،
چجوری میتونم بالا بیارمش که اطلاعات ضروریمو و بریزم تو فلش و بعد وین عوض کنم؟
خواهش میکنم راهنمایی کنین

viase
15-08-2013, 10:58
عجبا یعنی یه بار نشد من از این انجمن جواب بگیرم!

arash59b
15-08-2013, 11:02
اولین کار اینه که DVD ویندوز رو بزاری و با اون بالا بیای. ممکنه فایل های بوت اسیب دیده باشند

saeed_136915
15-08-2013, 11:06
سلام
خوب دوست عزیز شما میگین میدونین هاردتون ایراد داره، اگه مشکل سخت افزاری باشه با هزار تا نرم افزار هم درست نمیشه. ولی شما یه سی دی ویندوز لایو (یا لینوکس) تهیه کنین و باهاش سیستم رو بوت کنین ببینین میتونین به محتویات هاردتون دسترسی پیدا کنین یا نه

viase
15-08-2013, 11:33
سلام
خوب دوست عزیز شما میگین میدونین هاردتون ایراد داره، اگه مشکل سخت افزاری باشه با هزار تا نرم افزار هم درست نمیشه. ولی شما یه سی دی ویندوز لایو (یا لینوکس) تهیه کنین و باهاش سیستم رو بوت کنین ببینین میتونین به محتویات هاردتون دسترسی پیدا کنین یا نه
من درایو c م shrink نمیشد،یکی (یه آدم مثلا بلد!)اومد با acronis اینکارو کنه،ولی حتی با اونم اجازه ی تقسیم بندی نمیداد،اومد از c کم کنه به recovery اضافه کنه،چون از ی جایی جلو نمیرفت عملیات،کنسلش کرد و اینطوری شد!
الانم بهم میگه ی هارد اکسترنال بگیر ک با مینی ویندوز بالا بیارمش ،
حالا نمیدونم که آیا میشه که اطلاعاتم آسیب نبینه تو بوت با مینی وین
اگه که میپره که خودم اینکارو کنم

arash59b
15-08-2013, 11:46
شما اگه اطلاعات تون رو درایو c نیست مشکلی ندارید که کافیه دوباره ویندوز نصب کنید

اگه رو درایو C هست که باید همون روش خودتون رو برید یا یه هارد دیگه وصل کنید و روی اون ویندوز نصب بشه

viase
15-08-2013, 13:32
شما اگه اطلاعات تون رو درایو c نیست مشکلی ندارید که کافیه دوباره ویندوز نصب کنید

اگه رو درایو C هست که باید همون روش خودتون رو برید یا یه هارد دیگه وصل کنید و روی اون ویندوز نصب بشه

اطلاعاتم رو C هستش،
ممنون