PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WTFAST ابر قدرتی برای کاهش پینگ !!!!!!

shahabaliboys
14-08-2013, 21:37
توجه:میخواهید بازی آنلاین کنید؟ از پینگ بالا رنج میبرید؟ چاره ی شما در دستان ماست . :n10:

WTFAST
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انشام خوب نیست بریم سر اصل مطلب ::n02:

1) نرم افزار را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید .
2) از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در سایتش ثبت نام کنید .
3) به ایمیلتون برید و ثبت نام رو تایید کنید.
4) با ایمیل و پسوردتون تو نرم افزار وارد شید.
5)اسم بازی رو search کنید و از قسمت پایین بهترین سرورو از نظر پینگ انتخاب کنید .
6)وارد بازی بشید و از بازی کردن با پینگ کمتر لذت ببرید. :n05: :n20:

اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لیست بازی هایی که ساپورت میکنه . :n04:
سایت نرم افزار
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])توجه: چون شما دارید از اکانت های FREE بهره میبرید هر 20دقیقه قطعی خواهید داشت :n09: و دوباره باید اقدام کنید برای متصل شدنه دوباره به سرور و این برنامه به مدت 30 روز رایگانه و بعد اون میتونید 2 باره با ایمیل جدید اکانت جدید بسازید و استفاده کنید . اگرم اصلشو بخواید بخرید نزدیک 20000 تومان فکر میکنم بشه .

لیست بازی هایی که تا الان با نرم افزار WTFast تست شدن و نتیجه عالی هم داشتند (توسط کاربری در انجمن )gameemag :

1.WoT
2.DOTA II
3.WOW
4.DIABLO III
5.AOE III
6.NFS : MW
7.LOL
8.BF Heroes
9.APB : Reloaded
7.MW2 & MW3 (حدوده 45ms کم میکنه البته)
و ...

منبع : gameemag

من خودم چند ساعتی بیشتر نیست که باهاش آشنا شدم battlefild : heroes رو تست کردم بسیار عالی بود . واقعا تاثیر داشت من تا چند وقت پیش همش kick میکردن و میگفتن your ping is too high یا خود punk buster منو مینداخت از سرور بیرون ولی امروز 2 تا 20 دقیقه بدون هیچ مشکلی بازی کردم .:n10:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توجه2: توی بخش دیگری از همون انجمن 1 روش هم پیدا کردم واسه دور زدن نرم افزار :n10: خودشون که میگن کار میکنه ولی من تست نکردم . هیچ مسئولیتیم در موردش قبول نمیکنم فقط آموزشو میذارم :

-ابتدا نرم افزار time stopper رو از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داتلود کنید (اگر انتی ویروس دارید غیر فعال کنید چون ویروس می شناستش)
51786350720942371706.png2- ابتدا گزینه بروس رو بزنید به جایی که نرم افزار wtfast رو نصب کردید برید وفایل wtfast.exe را انتخاب کنید
3-تاریخ رو روی همون روزی که هستید تنظیم کنید
4-تو کادر سفید پایین یه اسم بنویسید و create desktop short-cut رو بزنید و از این به بعد با اون فایلی که الان ساختید وارد نرم افزار بشی و یوزر و پسورد اکانت تریال خود را بزنید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر شما هم جواب گرفتید اسم بازی رو بگید تا به لیست اضافه کنم :n06:

موفق باشید :n16:

KING iMAN
07-09-2013, 02:41
عنوان تاپیک رو که دیدم ذوف مرگ شدم فکر کردم کلاً پینگ رو میاره پایین واسه وب بروزینگ.

marde tanhayi
08-09-2013, 10:18
من تست کردم حداقل 20 درصد تاثیر داره نرم افزار خوبی هست ولی 20هر دقیقه دیس شدن خراب می کنه

hossein2801
08-09-2013, 14:21
سیستم مشابه ایرانی ما

hajoo
08-09-2013, 20:41
جدیدا یه سری سایت های ایرانی اکانت هایی میفروشن که پینگ رو خیلی پایین میاره. مثلا من 4.2.2.4 رو با 90-100 پینگ گرفتم. اسم سایت رو نمیگم تبلیغ نشه. دو نقطه دی

shahabaliboys
09-09-2013, 09:47
خودم دارمش ولی گرونه اگه کسی خواست بگه تو پ.خ بهش بگم

farsitools
04-12-2013, 23:18
اساسي ترين راه استفاده از سرور گيم با فاصله نزديكتر است كه اگر در گيم مونيتور سرچ كنيد مي بينيد

بهترين راه استفاده از سرورهاي گيم ايراني و ترجيحا اينترانتي است كه بهترين كيفيت پينگ را داريد
البته بعضي برنامه ها است كه پينگ نت شما را 20-60 تا پايين مياره مثل cFosSpeed / dslspeed up اما چندان كارا نيست
:n16:

mamadbt
22-05-2014, 11:39
شهاب سلام من میخوامش برام OKکن.

frozen01
09-12-2014, 08:16
دوستانی که مشکل پینگ دارند و جوابی از هیچ نرم افزاری نگرفتن به این تاپیک بیان.