PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی گوشی تا یک میلیون و هفتصد

ساش
14-08-2013, 18:22
سلام خدمت دوستان و اساتید

لطفا یه گوشی تا یک میلیون و هفتصد تومن پیشنهاد بدید که خودتون شاهد خوب بودنش بودید
نظرتون رو وان ایکس چیه ؟؟؟

ممنون

NOR-1
14-08-2013, 18:31
اگه one x+ 64 باشه بهتره نسخه بهبود یافته one x
اگه one بخری بهتره در غیر این صورت s3 بگیر

ساش
14-08-2013, 18:42
اگه one x+ 64 باشه بهتره نسخه بهبود یافته one x
اگه one بخری بهتره در غیر این صورت s3 بگیر

ممنون
وان قیمتش خیلی بالاست
اس3 هم خیلی بد شنیدم ازش
یه گوشی دو هسته ای می خواستم ولی فکر نکنم با این پول بتونم

NOR-1
14-08-2013, 19:25
نمیشه اینطوری نظر داد باید در عمل ببینین
مثلاً هواوی g600 کیفیت صداش با هدست از ایفون 3Gs کمتره
یا دوربین دوربین xperia z با ایفون5 به نظر خودم در یه حده
شما باید تو اینترنت بگردی با توجه به بودجه و مشخصات و ظاهر که لازم داری انتخاب کنی و بری باهاشون کار کنی و از بین اون چند مدل قطعی مشورت بگیری مثلاً بگی TX یا ION و دیگر هیچ اینطوری
هر کی میاد یه مدل پیشنهاد میکنه یه دفه دیدی 100 تا مدل شد اون موقع گیج میشی
شاید اصلا گوشی کمتر از 1 تومان لازم داشته باشی

3aman021
14-08-2013, 23:55
کمی کمتر هزینه کنی xperia z

1376MAXIMUM
15-08-2013, 08:37
نکسوس بگیر خودم دارمش از اس3 بهتره و از وان پایین تر هست فکر کنم بازد تقریبا یکی هست قیمتشم 1300 با 2 سال گارانتی هست هندزفری نداره که دیگه بسته به خودتون میتونید بخرید جدا
حالا میان میگن که نه نکسوس خوب نیست ونمیدونم مال ال جی هست و ... در جواب میکم که زد صفحه اش تو نور خیلی ضعیفه هیچی توش پیدا نیست به دلیل tft بودنش از اس تری هم بهتره به دلیل سخت افزار نرم افزار و کیفیت بدنه و قیمت پایین تر در مقابل وان هم هیچ بر تری نداره به جر سیستم عامل خالص

soranstar
16-08-2013, 19:53
نکسوس بگیر خودم دارمش از اس3 بهتره و از وان پایین تر هست فکر کنم بازد تقریبا یکی هست قیمتشم 1300 با 2 سال گارانتی هست هندزفری نداره که دیگه بسته به خودتون میتونید بخرید جدا
حالا میان میگن که نه نکسوس خوب نیست ونمیدونم مال ال جی هست و ... در جواب میکم که زد صفحه اش تو نور خیلی ضعیفه هیچی توش پیدا نیست به دلیل tft بودنش از اس تری هم بهتره به دلیل سخت افزار نرم افزار و کیفیت بدنه و قیمت پایین تر در مقابل وان هم هیچ بر تری نداره به جر سیستم عامل خالص

دوست عزیز، منم کلا با خانواده نکسوس موافقم، گوشیاش تو عمل خیلی خوب جواب داده.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

italia88
16-08-2013, 21:54
اگه اهل عکاسی هستی گوشی گالاکسی اس فور زوم قیمتش 1660 هستش

don salieri2
17-08-2013, 10:24
LG Optimus G pro تو این قیمت بهترین انتخابه . فقط چند روزه که تو ایران عرضه شده.

ساش
21-08-2013, 18:00
دوستان
نکسوس 4 ال جی گرفتم
گوشی خوبی هست
خیلی روونه
بدیش اینه که اسپیکرش پشتشه و وقتی می زاریش زمین اصلا صدای زنگ یا اس ام اس را نمی شنوی

و هر جا گشتم محافظ براش نتونستم پیدا کنم

1یک میلیون و دویست و هفتاد پولشو دادم .

1376MAXIMUM
21-08-2013, 19:12
دوستان
نکسوس 4 ال جی گرفتم
گوشی خوبی هست
خیلی روونه
بدیش اینه که اسپیکرش پشتشه و وقتی می زاریش زمین اصلا صدای زنگ یا اس ام اس را نمی شنوی

و هر جا گشتم محافظ براش نتونستم پیدا کنم

1یک میلیون و دویست و هفتاد پولشو دادم .
من تو اصفهان راحت پیدا کردم یعنی اصلا نگشتم همون مووقع به فروشنده گفتم دارید یکیشو بهم داد
شما کجا هستید؟

mykamran
21-08-2013, 20:11
بله نکسوس 4 با 1200 راحت بگیرید الان شاخه و اکثرا این گوشی را دارن.

ساش
28-08-2013, 16:43
من تو اصفهان راحت پیدا کردم یعنی اصلا نگشتم همون مووقع به فروشنده گفتم دارید یکیشو بهم داد
شما کجا هستید؟

چی براش گرفتی ؟؟
من علایدین رفتم
کیفش بود که نخواستم

1376MAXIMUM
28-08-2013, 17:19
چی براش گرفتی ؟؟
من علایدین رفتم
کیفش بود که نخواستم
یه گارد مشکی با یه برچسب صفحه که روش بود روگارد منظورمه با هم شد 65 هنوز تو کف جنس گارده هستم خیکی نوپه مات هم هست کثیف نمیشه که جای انگشت و این چیزا روش بیوفته
من الان نمیتونم عکسش برات بزارم وگرنه میزاشتم

ساش
29-08-2013, 13:09
یه گارد مشکی با یه برچسب صفحه که روش بود روگارد منظورمه با هم شد 65 هنوز تو کف جنس گارده هستم خیکی نوپه مات هم هست کثیف نمیشه که جای انگشت و این چیزا روش بیوفته
من الان نمیتونم عکسش برات بزارم وگرنه میزاشتم

اگر تونستی یه عکس ازش برام بزار

راستی یه چیزی
وقتی انتن گوشیم قطع می شه دوباره پر نمی شه
مثلا وقتی می رم یه جا که انتن نیست انتنش می ره ولی وقتی می رم تو یه محیطی که انتن هست انتن گوشی من بر نمی گرده یاید ریاستارت کنم تا دوباره انتن برگرده
برای شما هم اینجوریه ؟؟؟؟

1376MAXIMUM
31-08-2013, 08:18
اگر تونستی یه عکس ازش برام بزار

راستی یه چیزی
وقتی انتن گوشیم قطع می شه دوباره پر نمی شه
مثلا وقتی می رم یه جا که انتن نیست انتنش می ره ولی وقتی می رم تو یه محیطی که انتن هست انتن گوشی من بر نمی گرده یاید ریاستارت کنم تا دوباره انتن برگرده
برای شما هم اینجوریه ؟؟؟؟
نه من این طوری نیست مال پسر داییم این جوریه ولی اون گلکسی اس 3 مینی داره نمیدونم چجوریه