PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قالب بندی در چاپ عکس در ابعاد مختلف

piter1000
14-08-2013, 16:09
با عرض سلام خدمت تمام دوستان.
من به جدیداً یک پرینتر رنگی خریدم که بسیار کیفیت خوبی داره و تنها یه مشکل دارم اونم در قطع بندی تصاویر موقع چاپه. فکر می کنم فتوشاپ باید ابزارهای خوبی در این زمینه داشته باشه برای همین تو این قسمت مطرح کردم لطفاً راهنمایی کنید.
1- چطور می تونم به ابعاد استاندارد چاپ عکس (برای آلبوم و 4*3) دسترسی پیدا کنم و چطوری می تونم نوعی قالب در فتوشاپ بسازم که بشه باهاش عکس رو در ابعاد مورد نظر برای چاپ تنظیم کرد (مشابه کاری که عکاسی ها انجام میدن)
2- آیا نرم افزار بهتری برای این کار هست که ساده تر بشه باهاش انجام داد (البته فتوشاپ همیشه بهترینه)

پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپاسگزارم. :n16::n16::n16:

part gah
08-09-2013, 21:40
با عرض سلام خدمت تمام دوستان.
من به جدیداً یک پرینتر رنگی خریدم که بسیار کیفیت خوبی داره و تنها یه مشکل دارم اونم در قطع بندی تصاویر موقع چاپه. فکر می کنم فتوشاپ باید ابزارهای خوبی در این زمینه داشته باشه برای همین تو این قسمت مطرح کردم لطفاً راهنمایی کنید.
1- چطور می تونم به ابعاد استاندارد چاپ عکس (برای آلبوم و 4*3) دسترسی پیدا کنم و چطوری می تونم نوعی قالب در فتوشاپ بسازم که بشه باهاش عکس رو در ابعاد مورد نظر برای چاپ تنظیم کرد (مشابه کاری که عکاسی ها انجام میدن)
2- آیا نرم افزار بهتری برای این کار هست که ساده تر بشه باهاش انجام داد (البته فتوشاپ همیشه بهترینه)

پیشاپیش از راهنمایی دوستان سپاسگزارم. :n16::n16::n16:
ســـلام

دو تامنظور از نوشتون فهمدیم یکی صفحه ای اماده در این ابعاده و دیگری چیدمان عکی در این فضاست.که هر دو در انجمن توضیح داده شده.
اولی در قسمت ساخت new ابعاد رو بدین و save کنید تا این ابعاد همیشگی بشه.
دوم برای چیدمان عکس باید از برنامه adobe bridge استفاده کنید.