PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای برگرداندن ویندوز اصلی به حالت کارخانه ای

mahdi-mo
14-08-2013, 10:47
سلام
بچه ها لپتاپم مدل dell xps l501 هست که ویندوز اصلی داره الان 2 سالی میشه که خریدمش.اوایل حسابی سرعتش بالا بود الان با 6 گیگ رم و سی پی یویه 7 هسته ایش نمیتونه زودتر از 9 دقیقه بالا بیاد خیلی رفته رو اعصابم
قصد دارم از دیسکهای ویندوز اصلی ام استفاده کنم تا اونو به حالت کارخانه ای در بیارم تا لپتاپم جون بگیره حالا سوالم اینجاست که تمام اطلاعات درایوهام پاک میشه اگه ویندوز لپتاپم رو با دیسکاش به حالت اول برگردونم؟؟
یا فقط درایوی که ویندوز توش نصبه اطلاعاتش پاک میشه؟
سوال دومم هم اینه که با توجه به اینکه من تا به امروز هر چی آپدیت رسمی ویندوز اومده گرفتم نمیتونم این آپدیت هاشو نگهدارم تا دفعه بعد ازشون استفاده کنم؟روششو لطفا بگین
بعد راستی یکی از دوستام میگفت همین دریافت آپدیتها سرعت ویندوز رو میاره پایین حرفش درسته یا نه؟؟؟

biostar
14-08-2013, 21:29
سلام

در ریکاوری به شما میگه که میخواهید درایو C رو برگردونید و یا کل هارد دیسک رو .
آپدیت ها تاثیری روی کندی نداره
از آپدیت هاتون نمیتونید برای ویندوز دیگه استفاده کنید<< راه داره ، مثل برنامه nlite و یا استفاده از wsus . (ولی در کل پیشنهاد نمیکنم)

mahdi-mo
15-08-2013, 12:54
سلام

در ریکاوری به شما میگه که میخواهید درایو C رو برگردونید و یا کل هارد دیسک رو .
آپدیت ها تاثیری روی کندی نداره
از آپدیت هاتون نمیتونید برای ویندوز دیگه استفاده کنید<< راه داره ، مثل برنامه nlite و یا استفاده از wsus . (ولی در کل پیشنهاد نمیکنم)
ممنون
این آپدیتهارو واسه همین ویندوز میخوام استفاده کنم
قبلا یه روشی فکر کنم بود که میشد اینکا رو کنی ولی الان یادم نیست
روشش رو شما بلدی؟؟؟