PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در درايور گرافيك

hamham.com
14-08-2013, 00:24
سلام به همه ي دوستان
من يه لب تاپ سري گيمينگ msi دارم، GX640...٢سال تقريبا دارمش..ولي هيچوقت نتونسم گرافيكش رو اپديت كنم...از هرجايي گرفتم نشد..هر آپديتيم كه ميريزم نميشه..كلا سيستم قاطي ميكنه، رو حالت standby كه ميذارم وقتي دوباره ميخوام بالا بيارم صفحرو بالا نمياره...سياه ميشه...مثلا وقتي به برق وصله باش كار ميكنم ، شات دان ميكنم از برق بكشم دوباره روشن كنم ديگه بالا نمياره..يعني روشنه ها تصوير بالا نمياره، صفحه سياهه...نميدونم چيكار كنم CD خودشم گم كردم ..فقط با دراور گرافيك اصليه خودش خوب كار ميكنه كه اونم قديميه و بازياي الان رو خوب ساپورت نميكنه... ممنون ميشم كمك كنين

biostar
14-08-2013, 21:31
درایور رو از کجا دانلود کردید؟

ممکنه فقط از درایور نباشه .

مثلا درایور کنترلر ها هم مهم هست

hamham.com
17-08-2013, 01:22
از هرجا فرق نمیکنه! از خود سایت MSI هم گرفتم همون شد... در لپ تاپ رو میبندم که میره حالت Sleep باز که میکنم تصویر نمیده! روشنه تصویر سیاهه!:n03: حتی نمایندگیشم فرستادم 300 400 خرجم کردم..باز تا یه آپدیت میکنم اینجوریمیشه! آخه مگه میشه؟! دوسمم همین لپ تاپو داره نه BIOS آپدیت کرد نه هیچ کاره دیگه..راحت آپدیت میکنه!:n03:

hasanoooooooo
17-08-2013, 18:25
این مشکل رو من هم یجورایی دارم... البته با y560 لنوو ولی مال من راحت اپدیت میشه ولی بعد از اپدیت بعضی وقتها که سیستم رو روشن میکنم صفحه سیاه میمونه...

biostar
17-08-2013, 21:55
من بعید میدونم مشکل سخت افزاری باشه

شما لینوکس نصب کن ، مثلا kubuntu ببین همین جوری میشه یا نه؟