PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای یک نرم افزار مهم

One Minute
13-08-2013, 21:46
سلام دوستان

من یک برنامه آموزش طراحی وب داشتم که در حال حاظر برام اجرا نمیشه ! این ارور رو میده ! ممنون میشم کمک کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
13-08-2013, 22:38
سلام
اونجوری که ارور میگه فضای هاردتون کافی نیست

One Minute
13-08-2013, 23:42
هاردم 1 ترا هست اما با این حال بازم ارور میده !
این ارور رو هم میده موقعی که میخوام اجراش کنم ، این فایل برام خیلی مهم هست ، راهی هست که بتونم اجراش کنم ؟

toufan
14-08-2013, 04:18
آنتی ویروس رو غیر فعال کن دوباره نصب کن، شاید آنتی ویروس فایلی رو پاک میکنه که مهمه و آنتی ویروس اونو خطر تشخیص میده

samasara
14-08-2013, 23:03
عزیز فولدرت read only شده باید اون رو برداری

One Minute
14-08-2013, 23:21
عزیز فولدرت read only شده باید اون رو برداری

میشه توضیح بدین چطور باید این کارو انجام بدم ؟

samasara
15-08-2013, 00:09
برای اون مشکلی که نوشته شده فضای لازم کم هست در صورتی که فضا موجود می باشد :روی فلدری که این مشکل وجود داره رایت کلیک کنید و گزینه ی پروپرتس رو انتخاب کنید از پنجره ی محاوره ای باز شده 2 گزینه در انتهای آن دیده میشه یک از اون 2 Read Only هست که باید تک اون رو کاملا بر دارید

One Minute
15-08-2013, 00:30
برای اون مشکلی که نوشته شده فضای لازم کم هست در صورتی که فضا موجود می باشد :روی فلدری که این مشکل وجود داره رایت کلیک کنید و گزینه ی پروپرتس رو انتخاب کنید از پنجره ی محاوره ای باز شده 2 گزینه در انتهای آن دیده میشه یک از اون 2 Read Only هست که باید تک اون رو کاملا بر دارید

واقعا از شما ممنونم , این موضوع خیلی برام مهم بود , امیدوارم همیشه تو زندگیتون موفق باشید :n16:

میشه برام توضیح بدین که چرا باید تیک برداشته میشد ؟ معنی لغوی این گزینه رو میدونم اما نمیدونم چه ربطی داشت به این مشکل !

samasara
16-08-2013, 05:11
اون گزینه باعث میشه که برنامه ها امکان نوشتن بروی فایل یا فولدر رو نداشته باشند .. یعنی فقط حافظه فقط قابلت خواندی رو داره ..

از اون طرف در صورتی که :

برنامه موفق به تغییر فایلی نشه ایروری به این معنا که فایل توسط برنامه ی دیگه ای روزو یا باز شده است رو نمایش میده (البته این را هم باید توجه داشت که در مواردی هم ممکن است توسط برنامه ی دیگری بصورت انحصاری باز شده باشد اما فعلا ما کاری به اون ندارم)

و درصورتی فولدری به این حالت باشد اروری مبنی بر نیاز به حافظه بیشتری دارد را به نمایش می گذارد.

بنده متوجه نشدم که مشکل شما هنوز پابرجاست یا اینکه حل شده با این هر حال امید وارم که شما هم موفق باشد

samasara
16-08-2013, 05:22
البته ارور دوم من تازه متوجه ای اون شدم اون هم میگه میکه فایل IML32.dll در سیستم شما وجود ندارم و باید دوباره برنامه رو نصب کنید برای حل ایم مشکل بهتره که Shockwave رو نصب کنی
البته برای دانلود این dll میتونی از این لینک هم استفاده کنی:

One Minute
16-08-2013, 05:56
بله مشکلم با همون برداشتن تیک read only برطرف شد ، بابت اطلاعات بیشتر شما هم ممنونم ، خیلی تشکر :n16: