PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب کیس کمک فوری

mpcreza
13-08-2013, 17:32
سلام

امروز یه مدتی کام‍‍‍پیترو استند بای گزاشتم بد یه مدت که اومدم کار کنم سیستم هنگ کرد مجبور شدم خاموش کنم

الان یه مشکلی پیش اومده که وقتی کامپیوتر خاموش میکنم فن سی پیو (کلا سیپیو) روشن میمونه هاردم چراغش روشن میمونه (با انرژی کمتری کار میکنند)
مجبورم کلید پاورو بزنم تا از کار بیفتن:n03:

خواهشا یکی کمک کنه مشکل از چیه!!:n28:

EXTREME
13-08-2013, 19:06
سلام

امروز یه مدتی کام‍‍‍پیترو استند بای گزاشتم بد یه مدت که اومدم کار کنم سیستم هنگ کرد مجبور شدم خاموش کنم

الان یه مشکلی پیش اومده که وقتی کامپیوتر خاموش میکنم فن سی پیو (کلا سیپیو) روشن میمونه هاردم چراغش روشن میمونه (با انرژی کمتری کار میکنند)
مجبورم کلید پاورو بزنم تا از کار بیفتن:n03:

خواهشا یکی کمک کنه مشکل از چیه!!:n28:

تو تنظیمات power option برید چک کنید ببینید اگه سیستم رو shut down کردین چه اتفاقی میفته ممکنه از این تنظیمات باشه

mpcreza
13-08-2013, 19:21
تو تنظیمات power option برید چک کنید ببینید اگه سیستم رو shut down کردین چه اتفاقی میفته ممکنه از این تنظیمات باشه

فکر نکنم به این تنطیمات مرتبط باشه چون اصلا به اینا دست نزدم

وقتی خاموش میکنم کامپیوترو چراغ سبز کامپیوتر خاموش میشه . ولی این فن ها و هارد روشن میمونن :| هنوز توشن یه برق ضعیفی جریان داره استند بایم میکنم همینجوری میشه
یعنی از پاوره؟

والا موندم چیکار کنم

TREASURES
13-08-2013, 20:50
سلام
اون تنظیماتی که مهرداد گفت رو چک کنید ضرر نمیکنید اگه دیدید مشکلی نداره احتمالا مدارات داخلی پاور مشکل پیدا کرده.....
مجبورید با پاور دیگه تست کنید یا پاور رو بدید امتحان کنن....

EXTREME
13-08-2013, 21:38
فکر نکنم به این تنطیمات مرتبط باشه چون اصلا به اینا دست نزدم

وقتی خاموش میکنم کامپیوترو چراغ سبز کامپیوتر خاموش میشه . ولی این فن ها و هارد روشن میمونن :| هنوز توشن یه برق ضعیفی جریان داره استند بایم میکنم همینجوری میشه
یعنی از پاوره؟

والا موندم چیکار کنم

بله اون تنظیمات رو یک بررسی بکنید اگه درست نشد بایک پاور دیگه سیستم رو بررسی کنید در آخر مین سیستم بررسی بشه
بایوس مین رو هم یک دور دیفالت کنید

mpcreza
13-08-2013, 21:51
با تشکر از دوستان تنظیمات پاور رو هم چک کردم باز هم درست نشد

بایوس رو هم رست کردم بازم نشد

فقط باید یه پاور دیگه پیدا کنم تست کنم

اون استند بای لعنتی کار دستم داد:n14: میترسم یکی بیاد روشن کنه بد خاموش کنه سیستم بترکه

آخه وقتی اینجوری میشه زیاد بمونه یه بوهای عجیبی راه میفته:n09:

ممنون

madadnoki
14-08-2013, 11:01
وقتی اینجوری میشه زیاد بمونه یه بوهای عجیبی راه میفته
کارهایی که دوستان گفتند رو انجام بده......اگه درست نشد ببین بویی کهمیاد از کجاست....با این حال من فکر میکنم یا از پاور هست یا از مین.....پاور بیشتر احتمال دارد خراب باشه تا مین بورد