PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آمدن ویندوز

navid444
13-08-2013, 10:49
سلام دوستان.نمیدونستم سوالمو تو کدوم بخش باید بپرسم پس معذرت اگه اشتباه شد.
چند وقته من وقتی کامپیوترو روشن میکنم باید کلید F1 رو بزنم که ویندوز بالا بیاد.ویندوزام عوض کردم ولی درست نشد.میخواستم ببینم مشکل چیه و چجوری حل میشه

saeed_136915
13-08-2013, 13:35
سلام
باطری مادربرد رو عوض کنین.

mehdisarvari
29-08-2013, 17:50
برو تو تنظيمات مادربردت ..اونجا يكم بگرد خودت متوجه ميشي...بايد f1 رو ديس كني

R a m ! n
29-08-2013, 21:13
سلام به دوستان عزیز
من سی دی ویندوز xp هر کاری می کنم بوت نمی شه
تنظیمات و نمی تونم هم به تنظمیات بایوس برم چون دکمه ای نشون نمیده ویندوز فعلی هم ویندوز 8 است
لطفا کمک کنید

reza41
30-08-2013, 00:15
سلام
باید در هنگام بوت شدن ابتدایی سیستم کلید delete یا f2 یا ممکنه یک کلید دیگه رو که به مدل مادربرد برمیگرده بزنید.
این اتفاق به خاطر اینه که تنظیمات مادربرد به تنظیمات پیش فرض کارخونه برگشته و تا وقتی تنظیمات رو تغییر ندین این پیام میاد.
اینکه چرا تنظیمات به پیش فرض برگشته شایع ترین دلیلش تمام شدن باطری بایوس هست.

mehdisarvari
30-08-2013, 09:58
ريست كن سيستمو يعد delet تند تند بزن بعد برو قسمت boot بعدCD/DVD رو بيار اول بعد تنظيماتو سيو كن سيستم ريست ميشه cdويندوز رو بزار سيستم رو دوباره ريست كن خودش اتومات مياره..فقط موقعي كه سي دي ويندوزتو شناخت همين جوري يه دكمه الكي رو بزن

shahvarshop
14-09-2013, 19:22
سلام به دوستان عزیز
من سی دی ویندوز xp هر کاری می کنم بوت نمی شه
تنظیمات و نمی تونم هم به تنظمیات بایوس برم چون دکمه ای نشون نمیده ویندوز فعلی هم ویندوز 8 است
لطفا کمک کنید

اگر نمیتوونید بایوس رو تنظیم کنید
موقع روشن شدن سیستم سریع f8 بزنید بعد یه صفحه میاد که دی وی دی درایوی که ویندوز xp تووش هست رو بزنید و...

Ali_RNT
15-09-2013, 06:43
من این مشکل رو داشتم و علتش برای من این بود که در تنظیمات بایاس دستگاه فلاپی تنظیم شده بود در حالی که من اصلا فلاپی نداشتم.
شما میتونین قبل از زدن F1 ببینین دو سه خط آخر چی نوشته ممکنه خطایی پیش اومده باشه که دلیلش اونجا نوشته شده باشه.