PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انجمن ساز Burning Board

maverick100
12-08-2013, 19:32
درود بر دوستان عزیز

بنده مدتیه توی فکر ایجاد انجمنی هستم خیلی هم توی وب تحقیق کردم اما هر چه تحقیق کردم بیشتر در شک و شبهه فرو رفتم و با سوالها و چالشهای جدیدی مواجه شدم :n03:

خواستم ببینم کسی از دوستان با این انجمن ساز آشنایی داره ؟ کسی ازش استفاده کرده ؟ انجمنی رو میشناسید که از این نرم افزار استفاده کنه ؟

توی آماری که میدیدم و در مورد انجمن سازها رای گیری شده بود این انجمن ساز در قسمت انجمن سازهای پولی رتبه ی نخست رو کسب کرده بود بعد از اون انجمن ساز وی بولتن با اختلاف زیاد و پس از آن IPB قرار داشت :n13:

M o h a m m @ d
12-08-2013, 21:29
این انجمن ساز هنوز فارسی نشده و سایت پشتیبان فارسی نداره .برای همین هیچ سایت فارسی فکر نکنم ازش تاحالا استفاده کرده باشه

maverick100
13-08-2013, 02:24
ممنون از پاسختون دوست عزیز اما این سایت رو توی جستجوهام پیدا کردم نظرتون چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M o h a m m @ d
13-08-2013, 08:36
ظاهرا تازه شروع کردن توضیحی زیادی ندادن تو سایتشون ،احتمالانم از خود سایتم نمایندگی ندارن فقط نسخه lite ترجمه کردن

Thor God
03-09-2013, 10:26
شما چرا از mybb استفاده نمی کنی. به رغم اینکه امروز پشتیبانی هاش بدجور با هم درافتادن ولی باز هم اطلاعات خوبی تو سایت های مختلف هست. کاربران فعالی هم داره. اگه خواستی نصب کنی رو من حساب کن ... !

maverick100
03-09-2013, 11:10
درود

دوست عزيز خب بنده اگر ميخواستم از اين سيستم مزخرف استفاده كنم مي كردم كلا بنده با اين فروم سازهاي رايگان مشكل دارم و مزخرف ترين فروم ها رو ايجاد مي كنند كما اينكه حداقل ظاهر درست و حسابي هم ندارن

باز هم ممنون از لطفتون كه اعلام همكاري كرديد

Public Enemy
16-09-2013, 12:50
انجمن ساز خوبی هستش . ولی دلیل نمی شه هر چی امتیازش تو Forum-software بالاتر بود بهتر باشه .

اینا بر اساس رای کاربران انتخاب می شن . موقتی هستش . الان بر اساس رای کاربران تا الان توی Commercial ها IPB اوله ( سال 2013 )

فارسی ساز نداره . پلاگین ها فارسی نیستن . کمک لازم داشته باشین کسی نمی تونه تو ایران راهنماییتون کنه .

اگر می خواین Commercial نصب کنین فعلا تو ایران بهترین انتخاب Vbulletin هستش