PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد WD

sharifie
12-08-2013, 17:21
سلام بر اساتید عزیز
من یک هارد وسترن دیجیتال دارم که 70 % پره. چند روز پیش دامش به دوستم که روش اطلاعات بریزه.ولی چون خودم نبودم چند بار رمز رو اشتباه زده و وقتی برای بار چندم رمز رو زده هارد فرمت خواسته
الان که هارد رو که به سیستم خودم متصل کردم همین مشکل رو داره و وقتی هارد رو میشناسه فرمت میخواد
اطلاعات مهمی روش دارم و نمیتونم فرمتش کنم و ریسک هدم برگشت اطلاعات رو قبول کنم.
اساتید راهی سراغ دارن که بدون فرمت بتونم هارد رو باز کنم؟؟؟
پیشاپیش سپاسگزارم

EXTREME
12-08-2013, 18:45
سلام بر اساتید عزیز
من یک هارد وسترن دیجیتال دارم که 70 % پره. چند روز پیش دامش به دوستم که روش اطلاعات بریزه.ولی چون خودم نبودم چند بار رمز رو اشتباه زده و وقتی برای بار چندم رمز رو زده هارد فرمت خواسته
الان که هارد رو که به سیستم خودم متصل کردم همین مشکل رو داره و وقتی هارد رو میشناسه فرمت میخواد
اطلاعات مهمی روش دارم و نمیتونم فرمتش کنم و ریسک هدم برگشت اطلاعات رو قبول کنم.
اساتید راهی سراغ دارن که بدون فرمت بتونم هارد رو باز کنم؟؟؟
پیشاپیش سپاسگزارم

احتمال زیاد فایل سیستم هارد به حالت raw رفته شما ابتدا در my computer یک check disk برای فیکس کردن فایل سیستم انجام بدین اگه درست نشد با نرم افزار easeuse data recovery در مود complete recovery پارتیشن رو ریکاوری کنید برای ریکاوری نیاز به حجم اضافه دارین

sharifie
16-08-2013, 12:09
ممنون جناب extreme
متاسفانه اسکن دیسک نمیکنه درایو رو و فرمت میخواد قبلش.
راه حل دیگه ای وجود نداره گه فرمتش نکنم؟؟؟

EXTREME
16-08-2013, 13:36
ممنون جناب extreme
متاسفانه اسکن دیسک نمیکنه درایو رو و فرمت میخواد قبلش.
راه حل دیگه ای وجود نداره گه فرمتش نکنم؟؟؟

راه بعدیشو نوشتم باید با اون نرم افزار پارتیشن رو ریکاوری کنید و سپس برای درست کردن این مشکل پارتیشن مورد نظر رو دیلیت کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت سریع

sharifie
22-08-2013, 20:12
متاسفانه هارد اکسترناله و اطلاعات رمز نگاری شده است
فایل های ریکاوری شده ناخواناست...:n03:
مدل هارد وسترن دیجیتال مال پاسپورت

EXTREME
23-08-2013, 10:00
متاسفانه هارد اکسترناله و اطلاعات رمز نگاری شده است
فایل های ریکاوری شده ناخواناست...:n03:
مدل هارد وسترن دیجیتال مال پاسپورت

رمز این هاردها هم فکر کنم سخت افزاری باشه باید بدید بیرون برای ریکاوری با نرم افزارهای معمولی نمیشه ریکاوری کرد

hamed36622
27-08-2013, 14:52
شما می توانید از دیسک های لیو که در سی دی های مجموعه نرم افزاری هستش استفاده کنید