PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی زیر یه میلیون

soroush1957
12-08-2013, 11:43
سلام به همه دوستان
میخوام کمکم کنید یه گوشی مناسب پیدا کنم یه ماهی میشه دنبال گوشیم
مشخصات گوشی که میخوام
1- صفحه نمایش از 4 اینچ بزرگتر باشه هر چقدر بزرگتر بود بهتر
2 - دوربین برام مهمه بالاتر از 8 خصوصا فیلم برداری
3 - سیستم عاملش حتما آندروید باشه ترجیحا نسخه 4 به بالا
4 -اهل بازی نیستم پس cpu و رمش اونقدرا مهم نیست البته خیلی هم پایین نباشه
5 - اگه دو سیم کارته باشه بهتره (همزمان فعال )
6 - بشدت به اینترنت و وب گردی نیاز دارم پس حتما 3G رو ساپورت کنه یکی از دلایل صفحه بزرگ داشتنش همینه
7 - NFC هم داشته باشه
در مورد این گوشی های جدید huawei مثل G600 یا G510 هم چیزایی شنیدم اگه کسی گوشی رو داره یا اطلاعات دقیق در موردشون داره ممنون میشم بهم بگه

3aman021
12-08-2013, 12:41
اگه یه چیزی میخوای که همه چیزو یه جا باهم داشته باشه برو سراغ xperia v...فقط دو سیم کارته نیست هیچ گوشی این همه امکانات رو یه جا نداره!!!

Air Born
14-08-2013, 13:28
هواوی جی 510 حدود 580 با گارانتی قیمتشه.بدون گارارنتی 50 تومن کمتر.صفحه 4.5 و سی پی ی 1.2 و رم 512 و دوربین 5 با فلاش و آخرین اندروید و گارانتی مایکروتل داره.کیفیت ساخت خوبی داره و رابط کاربریش بر خلاف گوشی های سونی زیبا و رنگارنگه و قابلیت انعطاف و سفارشی سازی بالایی داره.بعضی از برنامه های اندروید 2.3 روش جواب نمیده که فکر کنم بخاطر سیستم عاملش باشه.در ضمن یکم سنگینه و گاهی موقع کار کردن با اینترنت پشتش داغ میکنه.دوسیمش هم هست که فلاش دوربین نداره.من موندم چرا بقیه کمپانیها نمی تونن یه گوشی با این امکانات رو با این قیمت تولید کنن!؟

docomid
14-08-2013, 13:41
هواوی جی 510 حدود 580 با گارانتی قیمتشه.بدون گارارنتی 50 تومن کمتر.صفحه 4.5 و سی پی ی 1.2 و رم 512 و دوربین 5 با فلاش و آخرین اندروید و گارانتی مایکروتل داره.کیفیت ساخت خوبی داره و رابط کاربریش بر خلاف گوشی های سونی زیبا و رنگارنگه و قابلیت انعطاف و سفارشی سازی بالایی داره.بعضی از برنامه های اندروید 2.3 روش جواب نمیده که فکر کنم بخاطر سیستم عاملش باشه.در ضمن یکم سنگینه و گاهی موقع کار کردن با اینترنت پشتش داغ میکنه.دوسیمش هم هست که فلاش دوربین نداره.من موندم چرا بقیه کمپانیها نمی تونن یه گوشی با این امکانات رو با این قیمت تولید کنن!؟
تونستن که رو قطعا می تونن با کمتر از اینم می تونن ولی دارن نون برندشون رو می خورن ، مثلا شما haier w910 رو سرچ کن ببین با صفحه اچ دی و گوریلا گلس 2 و سی پی یو دوال کریت 1.5 و آدرنو 225 و یه دوربین 1080p بسیار قوی (می تونید نمونه های عکسبرداری و فیلمبرداریش رو ببینید ) الان آکبندشو فروم همسایه دارن 480 ت فقط می فروشن !!

soroush1957
14-08-2013, 18:06
ممنون از نظراتتون .
نظر مکنم رو همون g510 بود فقط چیزی که منومردد میکنه اینه که هنوز آزمایششو پس نداده
خرید یه گوشی چینی ریسکه ولی با این قیمت و این امکانات کم نظیره .

italia88
14-08-2013, 19:03
سلام به همه دوستان
میخوام کمکم کنید یه گوشی مناسب پیدا کنم یه ماهی میشه دنبال گوشیم
مشخصات گوشی که میخوام
1- صفحه نمایش از 4 اینچ بزرگتر باشه هر چقدر بزرگتر بود بهتر
2 - دوربین برام مهمه بالاتر از 8 خصوصا فیلم برداری
3 - سیستم عاملش حتما آندروید باشه ترجیحا نسخه 4 به بالا
4 -اهل بازی نیستم پس cpu و رمش اونقدرا مهم نیست البته خیلی هم پایین نباشه
5 - اگه دو سیم کارته باشه بهتره (همزمان فعال )
6 - بشدت به اینترنت و وب گردی نیاز دارم پس حتما 3G رو ساپورت کنه یکی از دلایل صفحه بزرگ داشتنش همینه
7 - NFC هم داشته باشه
در مورد این گوشی های جدید huawei مثل G600 یا G510 هم چیزایی شنیدم اگه کسی گوشی رو داره یا اطلاعات دقیق در موردشون داره ممنون میشم بهم بگه

اچ تی سی دیزایر اس وی با قیمت 920-930 تومن صفحه 4.3 اینچی و دوربین 8 مگ و سیستم اندروید 4 و دوسیمکارت فعال همزمان و ساپورت 3g برای شما خوبه هوآووی رو هم بیخیال شید ...

soranstar
16-08-2013, 20:00
دوست عزیز، شما می‌تونی مشخصات HTC One SV رو می‌تونید ببینید.
گوشی خیلی خوبیه.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

soranstar
16-08-2013, 20:15
تونستن که رو قطعا می تونن با کمتر از اینم می تونن ولی دارن نون برندشون رو می خورن ، مثلا شما haier w910 رو سرچ کن ببین با صفحه اچ دی و گوریلا گلس 2 و سی پی یو دوال کریت 1.5 و آدرنو 225 و یه دوربین 1080p بسیار قوی (می تونید نمونه های عکسبرداری و فیلمبرداریش رو ببینید ) الان آکبندشو فروم همسایه دارن 480 ت فقط می فروشن !!

دوست عزیز میشه یه لینک از این گوشی بدید، چون تو سایت gsmarena رو هم گشتم، این گوشی نبودش.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta