PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک System Error

nokia_mt
11-08-2013, 15:29
با سلام

مدتیه که وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم این ارور رو میده مرتبا
Windows - system Error
There is an IP address conflict with another system on the network
نمیدونم چیکارش کنم از اینترنتADSLهم استفاده میکنم Network connectionم شکلش یه جوری شده قبلن یه قفلی بالاش بود الان نیست مودم هم چندبار بردم درست کردن ولی وقتی به اینترنت وصل میشم هی ERRoRمیده تا بعد کلی وصل بشه خواهشا کمکم کنید....

Pejii
14-08-2013, 10:45
سلام دوست عزیز، شما یه اختلال توی شبکه محلی و یا مشکل از سمت سرویس دهنده دارید.

IP Conflict وقتی اتفاق میافته که بیش از یک دستگاه در یک زیر شبکه دارای یک IP یکسان باشند. در یک زیر شبکه هر دستگاه میبایست دارای یک عدد IP منحصر به فرد باشه.

شما میبایست تنظیمات کارت شبکه تجهیزاتی که در شبکه اتان فعالیت میکنند رو بررسی کنید و به هریک از آنها یک IP منحصر به فرد تخصیص دهید و اگر تنظیمات IP کلیه این تجهیزات Automatic و از سمت DHCP Server مودم انجام میشه، تنظیمات مربوطه رو در مودم پیدا کرده و تعداد و همچنین محدوده این IP ها رو بررسی و یا تغییر دهید تا به تعداد مورد نیاز تجهیزاتتون IP باز داشته باشه.

همچنین از ایمن سازی شبکه وایرلس خودتون اطمینان حاصل کنید، احتمال اینکه IP تداخل ساز یکی از همسایه های سود جوی شما باشد وجود دارد.

اگه مراحل تنظیمات وایرلس و یا کارت شبکه و غیره رو خوتون نمیتونید انجام بدید و یا در موردشون اطلاعات کافی ندارید و یا در اینترنت نمیتونید پیدا کنید، مارک و مدل مودم و همچنین نوع سیستم عامل خودتون، دستگاه های روی شبکه و نحوه اتصال هر کدام از این دستگاه ها رو (وایرلس/کابل شبکه) درج کنید تا راهنمایی بیشتری انجام بشه.