PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دانلود ویدیو با IDM

mojtaba2321
11-08-2013, 13:47
با idm وقتی یوتیوب میبینم میاد اما ویدیویی که دانلود میکنه اسمش videoplayback هست و چیزی پخش نمیشه.

vxp
11-08-2013, 15:00
با idm وقتی یوتیوب میبینم میاد اما ویدیویی که دانلود میکنه اسمش videoplayback هست و چیزی پخش نمیشه.
تنظیمات نرم افزار فیلتر شکن رو باید در ای دی ام هم فعال کنید!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطفا کمک کنید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba2321
11-08-2013, 17:30
تنظیمات نرم افزار فیلتر شکن رو باید در ای دی ام هم فعال کنید!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطفا کمک کنید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه بگید چطوری باید اینکارو کرد؟

vxp
11-08-2013, 22:01
میشه بگید چطوری باید اینکارو کرد؟
بستگی به نرم افزار تون داره!

mojtaba2321
12-08-2013, 00:06
بستگی به نرم افزار تون داره!
با idm دانلود میکنم
در قسمت use proxy هم مشخصات اکانتمو وارد کردم ولی بازم همون videoplayback رو دانلود میکنه.

vxp
12-08-2013, 09:25
با idm دانلود میکنم
در قسمت use proxy هم مشخصات اکانتمو وارد کردم ولی بازم همون videoplayback رو دانلود میکنه.
مسیله اینجاست که شما با مرورگر دانلود می کنید یا با نرم افزار مدیریت دانلود؟

mojtaba2321
12-08-2013, 18:16
مسیله اینجاست که شما با مرورگر دانلود می کنید یا با نرم افزار مدیریت دانلود؟

با IDM دانلود می کنم.

EXTREME
12-08-2013, 18:48
با IDM دانلود می کنم.

اگه از fire fox استفاده میکنید addons download you tube as mp4 یک گزینه دانلود اضافه میشه اون رو بزنید میتونید با idm هم دانلود کنید

vxp
12-08-2013, 20:54
در بخش دانلودها بعد تنظیمات socks/------ مشخصات نرم افزار تو وارد کن.

mojtaba2321
12-08-2013, 21:42
در بخش دانلودها بعد تنظیمات socks/------ مشخصات نرم افزار تو وارد کن.

وارد کردم ولی بازم همون ویدیوی مشکی دانلود میشه.

vxp
12-08-2013, 22:29
پس تنظیمات اشتباس به عکس زیر توجه بنمویید!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mojtaba2321
13-08-2013, 17:07
پس تنظیمات اشتباس به عکس زیر توجه بنمویید!

تنظیماتی توی عکس نیست!

vxp
13-08-2013, 21:34
در پسیت های قبل گفتم مکانش کجاسنت باید اطلاعات رو در ای دی ام وارد کنید!

samasara
14-08-2013, 23:36
منم این مشکل رو داشتم با تنظیم کردن گزینه ها ی download flv video contact مشکلم حل شد این تنظیمات در داخل option تب general هست

mojtaba2321
22-08-2013, 22:53
منم این مشکل رو داشتم با تنظیم کردن گزینه ها ی download flv video contact مشکلم حل شد این تنظیمات در داخل option تب general هست

میشه دقیق بگید چطور میشه این تنظیمو اعمال کرد؟
راستی با سایفون چطور میشه دانلود کرد؟ سایفون که دیگه یوزر و پسورد نداره.

samasara
23-08-2013, 06:14
من دوباره مشکل شما رو از اول تاپیک بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم : شما در یو ت ی وپ بعد از باز کردم ویدیو , idm یک مستطیل سبز رنگ میاره و شما بعد از انتخاب کیفیت فایل مثلا mp4 320 رو انتخاب کردید و دانلود کردید
اما مشکل اینجاست که این فایل پخش نمیشه !!! درست هست؟! یا نه ؟!
اگر ااین طور هست که جواب با اینی دانلود نمی کنه منتفاوت هست ... باید فایل رو دوباره تبدیل به فرمت قابل پخش در نرم افزار هات بکنی. چون برای نمایش داخل وب فشورده شده.. نرم فزار هایی هم که این کار رو می کنند زیادن که دیگه نیازی به معرفی نیست.
__________________________________________________ _____________
در تنظیمات که idm برای پ ر و ک س ی گذاشته برای این هست... بعضی از افزاد هستند (معمولا در جاهای بدون محدودیت) می خواهند بصورت جدا از خط ای پی احتصاصی شون فایل های رو دان کنند و از یک سرور پرو ک س ی استفاده میکنند تا ایمن تر و نا شناس تر بتونند دان کنند ..
اما این قابلیت در داخل بصورت دیگه به کار میره که نیازی به گفتن نداره ..( که در صورتی که شما از پرو ک س ی استفاده نمی کنید نیازی به اون ندارید)

البته برای دانلود کردن به تره از راهی که EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فرمودن استفاده کرد.

vxp
23-08-2013, 08:41
شما در بخض ساکس و ------ می زنید کپی از IE و گزینه HTTP رو هم فعال می کنید!
در زمن شما باید کیفیتی رو که داره پخش میشه دانلود کنید!

vxp
23-08-2013, 08:42
البته این رو هم بگم که سرعت خیلی پالیینه برای دانلود از سایفون!{خودش این طوری کرده}

mojtaba2321
23-08-2013, 12:04
من دوباره مشکل شما رو از اول تاپیک بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم : شما در یو ت ی وپ بعد از باز کردم ویدیو , idm یک مستطیل سبز رنگ میاره و شما بعد از انتخاب کیفیت فایل مثلا mp4 320 رو انتخاب کردید و دانلود کردید
اما مشکل اینجاست که این فایل پخش نمیشه !!! درست هست؟! یا نه ؟!
اگر ااین طور هست که جواب با اینی دانلود نمی کنه منتفاوت هست ... باید فایل رو دوباره تبدیل به فرمت قابل پخش در نرم افزار هات بکنی. چون برای نمایش داخل وب فشورده شده.. نرم فزار هایی هم که این کار رو می کنند زیادن که دیگه نیازی به معرفی نیست.
__________________________________________________ _____________
در تنظیمات که idm برای پ ر و ک س ی گذاشته برای این هست... بعضی از افزاد هستند (معمولا در جاهای بدون محدودیت) می خواهند بصورت جدا از خط ای پی احتصاصی شون فایل های رو دان کنند و از یک سرور پرو ک س ی استفاده میکنند تا ایمن تر و نا شناس تر بتونند دان کنند ..
اما این قابلیت در داخل بصورت دیگه به کار میره که نیازی به گفتن نداره ..( که در صورتی که شما از پرو ک س ی استفاده نمی کنید نیازی به اون ندارید)

البته برای دانلود کردن به تره از راهی که EXTREME ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فرمودن استفاده کرد.

مستطیل IDM برای دانلود میاد، ولی حق انتخابی برای کیفیت فایل نیست،
فقط یک تک فایل به اسم videoplayback رو دانلود میکنه.

samasara
24-08-2013, 06:37
مستطیل IDM برای دانلود میاد، ولی حق انتخابی برای کیفیت فایل نیست،
فقط یک تک فایل به اسم videoplayback رو دانلود میکنه.

حتما هم بعد از دانلود فایل; برای پخش فقط یک صفحه ی سیاه رنگ بدون صدا میاد!!!
جواب رو در همون پست دادم باید تبدیل به شه ... گاهی به این صورت هست که فقط یک کیفیت برای دانلود اون وجود داره پس گزینه ی دیگه ای مسلما نیست.. در مواردی هم 5 - 7 کیفیت برای انتخاب و جود داره!! اما برای اینکه چرا بعضی ها رو با اسم میشه دان کرد و مشکلی ندارند و بعضی ها playback عنوانشون هست و اینگونه بیشتر بر میگرده به زمان آپلود اون آپلود کنند تا خود سایت یوتیوپ اما معمولا خود سایت هم گاهی نسخه ی مختلفی رو میزاه
معمولا فرمت ها FLV که بیشتر از 360 فریم باشند نیاز به تبدیل ندارند ... البته میشه با نرم افزار هایی که برای دانلود از یوتیوپ و جود داره هم استفاده کنید که فقط مشکل در شروع دانلود دارند و بعد از دانلود خودشون یا مبدل دارند یا تصحیح کنند.

------------------ ویرایش ----------------------------
بسیار مهم
این نکته رو هم بگم مشکل شما به خاطر نسخه ی idm تون و از افزونه idm که در مرورگر موجود هست, می باشد!!!! بهترین راه این هست که افزونه idm رو فعال و بروز کنید به این صورت اکثر(تمام) مشکلات شما حل میشود.و همچنین نسخه 6.17 رو دانلود و بروز کنید. در صورتی که افزونه با مروگر شما همانگی نداره باید مرورگرتون رو هم بروز کنید توجه داشته باشد که افزونه ی idm فقط برای مرورگر های فایرفاکس و IE قابل استفاده می باشد.
-----------------------------------
در صورتی هم که تمام کار های بالا انجام دادی و مشکلات حل نشد (که بعید میدونم با بروز کردن idm و افزونش مشکلت برطرف نشه) یک راه پیشنهادی من به شما این است:
یکی از نرم افزار هایی که برای این کار هست یک نرم افزار به YTD Video Downloader هست که امروز نسخه ی 4 اون منتشر شده .. من الان تست کردم بسیار خوب جواب میداد البته شما اگر به نسخه 4 اون رو نتونستید پیدا کنید نسخه ی 3.9.4 هست.(که بعد از دانلود می تونید آپیدت کنید نرم افزار را به نسخه 4) روش کار هم به این صورت هست که شما باید آدرس اون صفحه ای که ویدیو هست رو به نرم افزار بدید و بزند download بعد از چند ثانیه اگر مشکلی نباشه شروع به دانلود میکنه.
این نرم افزار در خودش یک مبدل که می تونید بعد از دانلود در صورت عدم پشتیبانی(که معمولا نیاز نیست) اون رو به فرمت های دیگه ای تبدیل کنید.

vxp
24-08-2013, 10:15
از سایت بالا استفاده کن!

mojtaba2321
26-09-2013, 16:46
دوستان این مشکل videoloopback همچنان برای من هست
idm و مرورگر رو هم به روز کردم ولی بازم درست نشد.