PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مبحثی پیرامون مشکلات اخیر اینترنت کشور

slash2244
09-08-2013, 12:31
سلام،

راستش داشتم تاپیک های مختلف شرکت ها رو مطالعه می کردم و از چیزایی که خوندم و نتیجه ای که گرفتم اینه که ما ایرانی ها عادت داریم
یه چیزی رو تا سقف ازش استفاده کنیم و به اصطلاح زرنگ باشیم...کافیه یه جا یه چیز مفت بدن بهمون 10 تا 10 تا می بریم در صورتی که واقعا هم احتیاج نداریم و آحرم می ریزیمش دور.
رفتم به سایت های خارجی سر زدم و میانگین مصرف کاربر خانگی برای مثال تو انگلیس رو دیدم، که آمارشون می گه هر کاربر خانگی به طور میانگین تو سال 2011، 17 گیگ در ماه دانلود داشته!!!
تازه سرعت خدا و کیفیت مناسب اینترنتشون هم به کنار که باهاش می تونن 1000 برابر این مقدار مصرف داشته باشن ... اگه این اینترنت با سرعت 100 mbps رو به ما می داادن معلوم نیست چه بلایی
سر پهنای باند می اومد :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به لینک های فوق برای نمونه سری بزنید.

کیفیت اینترنت ما خیلی پایین تر از اوناست اما اینم که سرویس های نامحدود تو این کشور درست حسابی ارائه نمی شن خیلی ام بی دلیل نیست از نظر من...نمی گم شرکت های اینترنتی خیلی صادقانه دارن رفتار می کنن و به شعور ما اخترام می زارن ولی بیایم یکم واقع بین تر هم باشیم...بعضی موارد تقصیر خود ما هم هست.

این برداشت شخصیه بنده بود.
ممنون

babak2111
09-08-2013, 12:48
عزیزجان این حرف های شما وقتی می شه تصدیق کرد که تو این مملکت می تونستی ریلیزهای جدید حالا ازهرنوعش چه بازی چه فیلم چه نرمافزار چه موسیقی رو بصورت اورژینال و مطابق با درامد ملت تهیه کنی نه این که تو مملکتی که صدا وسیماش فوتبال رو می دزده تا حق کپی رایت نده ورسانه ویدوییش می یاد کارتون Epic رو که هنوزنسخه اصلیش هیچ جای دنیا نیومده بود رو پرده ایی دوبله می کنه مبا پرویی می ده دست ملت بعد تو همچین جایی صحبت های شما جای هیچ تاییدی نداره

alyy
09-08-2013, 13:26
سلام،

میانگین مصرف کاربر خانگی برای مثال تو انگلیس رو دیدم، که آمارشون می گه هر کاربر خانگی به طور میانگین تو سال 2011، 17 گیگ در ماه دانلود داشته!!!
تازه سرعت خدا و کیفیت مناسب اینترنتشون هم به کنار که باهاش می تونن 1000 برابر این مقدار مصرف داشته باشن
ممنون

میدونی دلیلش چیه؟ دلیلش اینه که اونا واسه همیشه سرعتو کیفیت و قیمت همینه واسشون.ولی منوتو وقتی یه چیز مفتی بهمون بدن میترسیم ی روز تموم شه یا یه بلایی سرش بیاد میزنیم پدرشم به گفته خودت در میاریم ولی وقتی سرعت نت من بالای یک مگ دانلود واسه همیشه باشه قیمتشم پایین پاشه و همیشه همونی که هست باشه قول میدم بهت از 15 گیگ هم بیشتر در ماه استفاده نکنم چون همیشه هست.یه مثال بزنم برات شما وقتی شیر اب خونتون همیشه ازش اب بیاد به اندازه مصرفت استفاده میکنی ولی اگه بهت بگن بعد یه ساعت اب قطع میشه هرچی وسایل اشپزخونه هست پر اب میکنی یه وقت کمبود اب نیاری.اینترنتم همینه عزیزم وقتی کمبود داشته باشیم همین میشه

ofogh
09-08-2013, 16:24
میدونی دلیلش چیه؟ دلیلش اینه که اونا واسه همیشه سرعتو کیفیت و قیمت همینه واسشون.ولی منوتو وقتی یه چیز مفتی بهمون بدن میترسیم ی روز تموم شه یا یه بلایی سرش بیاد میزنیم پدرشم به گفته خودت در میاریم ولی وقتی سرعت نت من بالای یک مگ دانلود واسه همیشه باشه قیمتشم پایین پاشه و همیشه همونی که هست باشه قول میدم بهت از 15 گیگ هم بیشتر در ماه استفاده نکنم چون همیشه هست.یه مثال بزنم برات شما وقتی شیر اب خونتون همیشه ازش اب بیاد به اندازه مصرفت استفاده میکنی ولی اگه بهت بگن بعد یه ساعت اب قطع میشه هرچی وسایل اشپزخونه هست پر اب میکنی یه وقت کمبود اب نیاری.اینترنتم همینه عزیزم وقتی کمبود داشته باشیم همین میشه
درست زدی تو خال !
حرف حساب جواب نداره

KING iMAN
09-08-2013, 16:43
عزیزجان این حرف های شما وقتی می شه تصدیق کرد که تو این مملکت می تونستی ریلیزهای جدید حالا ازهرنوعش چه بازی چه فیلم چه نرمافزار چه موسیقی رو بصورت اورژینال و مطابق با درامد ملت تهیه کنی نه این که تو مملکتی که صدا وسیماش فوتبال رو می دزده تا حق کپی رایت نده ورسانه ویدوییش می یاد کارتون Epic رو که هنوزنسخه اصلیش هیچ جای دنیا نیومده بود رو پرده ایی دوبله می کنه مبا پرویی می ده دست ملت بعد تو همچین جایی صحبت های شما جای هیچ تاییدی نداره

دقیقاً همینطوره

IVAN
09-08-2013, 18:13
صحبتای دوستان تایید میشه

zed2
09-08-2013, 18:34
دوستان عزیز بحث را در تاپیک جامع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / سرويس دهنده هاي اينترنت پر سرعت) هم می توانید انجام بدهید ( تاپیک موازی کاری هست)
با تشکر