PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رتبه 61000 منطقه 1 . آیا دانشگاه آزاد مشهد قبول میشم ؟

ahmad0120
08-08-2013, 21:39
لطفا راهنماییم کنید ... دارم دیوونه میشم ... آخه این چه گندی بود امسال کاشتم؟ :n28:

اینجوری که بررسی کردم دانشگاه غیرانتفاعی سجاد و خیام یا اقبال لاهوری قبول نمیشم

فقط در مورد خیام رشته ی کاردانی معماری احتمال قبولی هست شاید !

حالا با این شرایط فکر میکنم بهترین گزینه دانشگاه آزاد هست

بنا بدلایلی اصلا نمیخوام بندازم برای سال دیگه

دانشگاه شهر دیگه نمیتونم برم چون پول اجاره خونه و غذا و ... اضافه میشه ...

آیا میشه یکی از رشته های مهندسی شهرسازی ، مهندسی معماری و مهندسی عمران (متاسفانه رشته ی مهندسی صنایع رو نداره) در دانشگاه آزاد مشهد قبول بشم ؟ :n27:

اگه اون 3 رشته قبول نمیشم بقیه رشته ها چی ؟

این لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد مشهد هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad0120
08-08-2013, 21:52
توی سایت گزینه 2 انتخاب رشته کردم خیلی اوضاع خراب بود :n28: بهترین گزینه ش حسابداری موسسه آموزش عالی فردوس بود:n27:

hojjatinho
08-08-2013, 22:30
می تونید روی پیام نور هم حساب کنید ... پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی هست ظاهرا .

ahmad0120
08-08-2013, 22:42
می تونید روی پیام نور هم حساب کنید ... پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی هست ظاهرا .
سوابق تحصیلی قضیه ش اینه که یه سری رشته / محلهای محدود رو میتونی انتخاب کنی ... نه اون چیزایی که خودت مد نظرته ...
اگه آزاد فقط با توجه به سوابق تحصیلی میبود یا یه سیستمی وجود داشت که با توجه به سوابق تحصیلیت میتونستی هر جاییکه دلت میخواد (اعم از روزانه و شبانه تا پیام نور و ... رو انتخاب کنی) خیلی عالی بود ... (چون من نمرات سومم خوب تا حدی عالیه فقط کنکور رو ری دم:) ما رو اینجوری نیگا نکنید ماهم برای خودمون کسی بودیم:n03:)
پیام نور هم گزینه ی آخرمه ... 1- غیرانتفاعی 2-آزاد 3- پیام گور

ahmad0120
09-08-2013, 11:39
مرگ بر p30world

ahmad0120
09-08-2013, 11:59
از دیشب تا حالا همش یه جواب؟:n27:

amin1374
09-08-2013, 12:09
هه دوست من 52000 شده مشهدم هست خودم که 30000 شدم پولش مهم نیست جاشم مهم نیست یا میرم آزاد یا غیر انتفاعی!

ahmad0120
09-08-2013, 12:17
ممنون که اومدی توی تاپیک نظر دادی اما الان منظورت از این پست چی بود ؟ به من چه که دوستت رتبه ش چند شده! جواب منو میدونی؟ آزاد مشهد قبول میشم یا نه ؟

Alireza SM
09-08-2013, 17:22
دوست عزيز يكم خودتو كنترل كن لازم نيست عصباني بشي.
شما اصلا نگفتي كه رتبه چند آوردي. رتبت رو بگو تا راهنمايي كنيم.

در هر صورت ميتوني روي پيام نور هم حساب كني از غيرانتفاايي كمتر نيست ارزش مدركش

Georges St-Pierre
09-08-2013, 17:24
ارث بابات رو ما خوردیم آیا اینطور صحبت میکنی ؟

eblisandenzo
09-08-2013, 17:45
دکتر جان ادب رو رعایت کن ! من تو اون تاپیک هم جواب شما رو دادم .
هیچ کس نمیتونه بگه شما تو آزاد چه چیزی رو حتما قبولی . چون سیستم انتخاب رشته عوض شده !
خودت رو کنترل کن . .....
و یه مسئله مهم !
دانشگاه رفتن خوبه . اما نه به هر قیمتی !

ahmad0120
09-08-2013, 20:45
شما اصلا نگفتي كه رتبه چند آوردي. رتبت رو بگو تا راهنمايي كنيم.

:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:: blink::blink::blink::blink:

رتبه 61000 منطقه 1 . آیا دانشگاه آزاد مشهد قبول میشم ؟

ahmad0120
09-08-2013, 20:47
پوزش از دوستانی که ناراحت بودند از لحن و حرف زدنم ...
این چند وقت حال نرمال ندارم.
هرجور قرص میخورم فایده نداره زده به سرم پاک قاطی کردم:n03:

hirad_g
09-08-2013, 21:36
آزاد مشهد؛ دومین واحد برتر دانشگاه آزاده...
بعضی رشته هاش قطب شدن واسه خودشون؛ مثل معماری و مکانیک. -----» نتیجه: واسه ش سر و دست میشکنن...
البته من از تغییران امسال خبر ندارم ولی میتونم بگم ؛ کارشناسی مهندسی یکمی دور از انتظاره...

نا امید نباشید + توکل به خدا داشته باشید.

درضمن ؛ خودتونو فدای یک دانشگاه نکنید؛ کسی که از آزاد تایباد بدون کنکور مدرک عمران میگیره؛ مهندس عمران میشه
اونی هم که از شریف مدرک عمران میگیره ؛ میشه مهندس عمران.
هر دوتا مهندسن. شاید اونی آزاد بوده مهندس تر! هم باشه. چون مجبور نبوده فقط سرش تو کتاب باشه و ....

لب کلام: رشته مورد علاقه تونو در نظر بگیرید... نه آزاد فلان شهرو...

پ.ن: در مورد هزینه ها... خوابگاه خود گردان؛ هم جای بدی نیست... در ضمن آزاد مشهد ؛ از نظر هزینه و... واحد گرونی حساب میشه... معماریش هم که سر به فلک میکشه...

alavi71
09-08-2013, 22:26
لطفا راهنماییم کنید ... دارم دیوونه میشم ... آخه این چه گندی بود امسال کاشتم؟ :n28:

اینجوری که بررسی کردم دانشگاه غیرانتفاعی سجاد و خیام یا اقبال لاهوری قبول نمیشم

فقط در مورد خیام رشته ی کاردانی معماری احتمال قبولی هست شاید !

حالا با این شرایط فکر میکنم بهترین گزینه دانشگاه آزاد هست

بنا بدلایلی اصلا نمیخوام بندازم برای سال دیگه

دانشگاه شهر دیگه نمیتونم برم چون پول اجاره خونه و غذا و ... اضافه میشه ...

آیا میشه یکی از رشته های مهندسی شهرسازی ، مهندسی معماری و مهندسی عمران (متاسفانه رشته ی مهندسی صنایع رو نداره) در دانشگاه آزاد مشهد قبول بشم ؟ :n27:

اگه اون 3 رشته قبول نمیشم بقیه رشته ها چی ؟

این لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد مشهد هست :

سلام
شما هم رشته های با ازمون و بدون ازمون رو انتخاب کنید ....
در ازاد رشتههای تاپ احتمال قبولی کمی دارید ....
رشته های کم طرفدار تر مثل همین شهرسازی احتمالش بیشتر هست موفق باشید

ahmad0120
10-08-2013, 02:08
یه مشاوره بدید بهم از بین رشته هایی که دانشگاه مورد نظر داره (پست اول لیستش هست) به کدوما میتونم امیدوار باشم؟
مهندسی پزشکی بیوالکتریک چجور رشته ایه؟ اطلاعات میخوام در موردش...

دوست عزیز alavi71 ... خدا از دهنت بشنوه ... من خودم رشته شهرسازی رو خیلی علاقه دارم اگه قبول بشم که خیلی عالیه ...

یه سوال دیگه : دیگه وقتی ببینم مشهد راهی نداره مجبورم به فکر یه شهر دیگه باشم ... فارغ از هزینه ی شهریه ی دانشگاه باید ماهی چند تومن در نظر بگیرم .... خوابگاه که عمرا بتونم زندگی کنم ... با 7 8 تا اوسگول توی یه اتاق 20 30 متری بخوابی... اه ... چه حال به هم زن ! ... خوابگاهی هست که حداکثر 2 نفره باشه ؟ ... به فکر اجاره خونه با 1 همخونه ی خوب باشم بهتره... یه سوال دیگه ... یه دانشجوی بدبخت چه کاری میتونه بکنه تا یه کم پول درآره ؟ چه فشاری روی جوونای این مملکته ... ما چقدر خسته ایم.... خدا کجایی تو؟ پاشو من کار دارم باهات... :n28:

ahmad0120
10-08-2013, 02:12
شما هم رشته های با ازمون و بدون ازمون رو انتخاب کنید .
والا این بدون آزمونا رو که من هرچی نگاه میکنم یه سری رشته های شناور مثل حسابداری و مدیریت اند همشون... تک و توک کاردانی معماری هم توشون پیدا میشه .... (البته برای غیرانتفاعی و نه پیام گور)

آزاد که بدون آمون نداره که؟نه؟

ahmad0120
10-08-2013, 02:17
آزاد مشهد؛ دومین واحد برتر دانشگاه آزاده...
درضمن ؛ خودتونو فدای یک دانشگاه نکنید
دوست عزیز ...
من برام دانشگاه مهم نیست ...
نمیخوام هزینه ی اجاره خونه و... به مخارج دانشگاه اضافه بشه و همچنین حال و حوصله ی مهاجرت رو هم ندارم ... چون خودمون از بچگی تو همین مشهد خراب شده بودیم میخوام همینجا باشم ... اگه مثلا توی تهران بودیم هم به دانشگاه آزاد تهران فکر میکردم...

sina_oonline
11-08-2013, 14:10
یه مشاوره بدید بهم از بین رشته هایی که دانشگاه مورد نظر داره (پست اول لیستش هست) به کدوما میتونم امیدوار باشم؟

مهندسی پزشکی بیوالکتریک چجور رشته ایه؟ اطلاعات میخوام در موردش...

دوست عزیز alavi71 ... خدا از دهنت بشنوه ... من خودم رشته شهرسازی رو خیلی علاقه دارم اگه قبول بشم که خیلی عالیه ...

یه سوال دیگه : دیگه وقتی ببینم مشهد راهی نداره مجبورم به فکر یه شهر دیگه باشم ... فارغ از هزینه ی شهریه ی دانشگاه باید ماهی چند تومن در نظر بگیرم .... خوابگاه که عمرا بتونم زندگی کنم ... با 7 8 تا اوسگول توی یه اتاق 20 30 متری بخوابی... اه ... چه حال به هم زن ! ... خوابگاهی هست که حداکثر 2 نفره باشه ؟ ... به فکر اجاره خونه با 1 همخونه ی خوب باشم بهتره... یه سوال دیگه ... یه دانشجوی بدبخت چه کاری میتونه بکنه تا یه کم پول درآره ؟ چه فشاری روی جوونای این مملکته ... ما چقدر خسته ایم.... خدا کجایی تو؟ پاشو من کار دارم باهات...

بیوالکتریک بسیار رشته زیبا و جذابی هست.در حقیقت به کارگیری مهندسی برق( یا ساده تر به کار گیری ریاضیات و نظریه سیگنال ها و مخابرات و کنترل و هرچیزی...) در پزشکی هستش زمینه های متفاوتی هم داره مثل مهندسی عصبی که به پردازش سیگنال های عصبی میپردازه مثل همین دستگاه های نوروفیدبک که جدیدا مراکز روانشناسی استفاده می کنن، پردازش تصویر ، تحریک عمیق مغزی ، تعمیر دستگاه های بیمارستانی مثل سی تی اسکنر ها و ام آر آی و کلا هر دستگاه مهندسی مورد استفاده در پزشکیو در بر میگیره..
اما بازار کارش در ایران نسبتا ضعیفه مگر این که سرمایه داشته باشید بزنید تو کار واردات دستگاه های پزشکی

برای پول در آوردن ، اگر بخواید از رشته تخصصیتون پول در بیارید ، زمانش بستگی به رشتتون داره مثلا من میبینم بچه های نرم افزار /فناوری اطلاعات از سال دوم تحصیلشون وارد بازار کار میشن چون مهارت های مورد نیاز برای کار کردنشون خیلی کمه و بیشتر چیزی که در دانشگاه یاد میگیرن در حقیقت بال و پر دادن به همون مهارت های مورد نیاز بازار کار هست.اما سایر رشته ها بنده اطلاع ندارم در مجموع روی کار تخصصی در دوره کارشناسی حساب نکنید

موفق باشید

ahmad0120
11-08-2013, 22:43
سلام و وقت بخیر
امروز یه فکر دیگه به سرم زده ...
دانشگاه آزاد مشهد 18 تا کد رشته داره... همشو میزنم و اون 2 تای دیگه رو هم از یه شهره دیگه میزنم
بعد اگه مشهد اما یه رشته ای که مورد نظرم نیست (مثلا مهندسی سخت افزار یا مواد یا...) رو قبول شدم ،
اونوقت چجوری میتونم تغییر رشته بدم و برم رشته ی مورد علاقه ام یعنی مهندسی شهرسازی (یا شاید مهندسی معماری) ؟ ترم چندم میشه تغییر رشته بدم؟ آیا شدنیه؟

ahmad0120
11-08-2013, 22:45
ویرایش: البته 18 تا نه... 16 تا رو میتونم انتخاب کنم از آمار و کاربردها و ریاضیات (علوم پایه) که نمیشه به مهندسی تغییر رشته داد ...
ویرایش: یه نگاه دیگه هم کردم از فیزیک هم فکر نکنم بشه تغییر رشته داد !

ahmad0120
12-08-2013, 00:30
انتخاب رشته کردم .... دیگه ببینم چی میشه ... ! :n27: