PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شخصیت محبوبت شما در Mortal Kombat (اخرین سری)

Gregar
08-08-2013, 14:25
خوب چند وقتی توی تاپیک بازی Mortal Kombat: Komplete Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بحثی بود در مورد قرار دادن نظرسنجی برای انتخاب محبوبترین کاراکتر سری Mortal Kombat .

منم دیدم با توجه به موفقیتهای تمام نسخه های این بازی مخصوصا نسخه اخری که تازگیا برای PC هم اومد یه نظرسنجی واقعا جاش خالیه که محبوبترین کاراکتر این بازی مشخص بشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس با همکاری Layken عزیز و صحبتهایی که شد گفتیم این تاپیک رو بزنیم و یه نظرسنجی بزاریم برای انتخاب محبوبترین کاراکتر که البته فقط کاراکترهای نسخه اخیر از بازی رو شامل میشه و چون کریتوس و فردی کروگر جزو این بازی محسوب نمیشن و بسته اضافه هستن اینا رو از توی لیست خط زدیم .
البته Shao Kahn رو هم به دلیل حضور همه جانبه به عنوان باس اخر بازی در همه سری ها هم به نظر سنجی اضافه کردم که در مجموع به 30 کاراکتر رسید (از این بیشتر دیگه واسه نظرسنجی نمیشه گذاشت)

اگه کاراکتری مورد نظر شما بود و توی لیست نبود دیگه ببخشید . چون همینطوریش سقف نظرسنجی به ماکزیمم رسید .

در ضمن اگه وقت کردم تمام کاراکترها رو با عکس و بیوگرافیشون میزارم توی همین تاپیک ...

soheilnouri
08-08-2013, 14:29
من اول rain رو دوس دارم.

دوم هم به ربتایل علاقمند هستم.

سوم هم به اسموک

البته واقعا سخت هستش...کابال..نوب.سایرکس هم هستن.

aha2012
08-08-2013, 15:50
من اول rain رو دوس دارم.

دوم هم به ربتایل علاقمند هستم.

سوم هم به اسموک

البته واقعا سخت هستش...کابال..نوب.سایرکس هم هستن.

شما که rain و دوست داری میدونی آواتارت مال من یعنی subzero ه ؟ :دی فقط بنفشش کردن؟ :)

alex_pk
08-08-2013, 16:10
بهتره عنوان نظر سنجی به این صورت تغییر کنه:

نظر خواهي: از نظر شما محبوب ترین شخصیتهای Mortal Kombat 2011 چه کسانی هستن است؟
به نظرم اونایی که اصالت بیشتری دارن محبوب تر هستن (یعنی حداقل تو شماره 2 یا 3 حضور داشتن)

نظر شخصی:
این اسکارلت اصلا جزو کاراکتر های Mortal Kombat به حساب نمیاد!
فقط تو شماره 2 یه شایعه ای بود در موردش ، تو اون شماره توسط کد میشد کیتانا رو تبدیل بهش کرد(Red Ninja) ، همونطور که Scorpion تبدیل به Ermac میشد.(البته فقط لباسشون!)

کاراکتر مرد مورد علاقه : کابال ، Nightwolf
کاراکتر زن مورد علاقه : کیتانا

griefcottage
08-08-2013, 16:14
جانی بهترینه :D
همینطور سونیا

alex_pk
08-08-2013, 16:26
شما که rain و دوست داری میدونی آواتارت مال من یعنی subzero ه ؟ :دی فقط بنفشش کردن؟ :)

subzero مال شماست؟:n02:

SA.JJ.AD
08-08-2013, 16:40
ما که به Raiden تک رای دادیم :n01:از اون زمان طفولت که تو سگا و ... :) بازی میکردیم تا به امروز رایدن یه چیز دیگه بود مخصوصا حرکته 2 تا عقب جلوش:n09::n02:

B3HZ@D
08-08-2013, 16:48
من که عاشق رپتایل هستم :n02:
اولین بار که به کلوپ رفتم و چشمم به مورتال کامبت خورد رپتایل رو برداشتم ... البته اون موقع که بچه بودیم هیچی فن بلد نبودیم و فقط مشت و لگد الکی میزدم تا این که یک پسر اومد و بهم گفت که چطور فن هاش رو اجرا کنم .
بعد از اون بود که دیگه عاشقش شدم :n02:

البته از لرد رایدن و Ermac - Kenshi - Rain - mileena هم خوشم میاد که بهشون رای دادم :n05:

Alireza.M67
08-08-2013, 17:04
فقط و فقط SMOKE
حاضرم شرطی بزنم با قهرمان جهان :n02:

mohsen_gh1991
08-08-2013, 17:23
ما که به Raiden تک رای دادیم :n01:از اون زمان طفولت که تو سگا و ... :) بازی میکردیم تا به امروز رایدن یه چیز دیگه بود مخصوصا حرکته 2 تا عقب جلوش:n09::n02:
با رایدن تا حالا زیاد بازی نکردم ولی همین رمز دوتا عقب یه جلوش رو همیشه یادم میمونه با کله میرفت تو شکم حریفش اینو از تو مرتال کمبات یک یادمه :دی
ولی خودم با اسکورپیون راحت تر بازی میکنم کمبوهاش برام راحته

soheilnouri
08-08-2013, 17:26

امکانات نبود رفیق...عکس خیلی کمه ازش///:n24:

xaxi
08-08-2013, 17:33
آقا (!) : Kung Lao
بانوان (!) : Kitana - Jade - Sonya

:n09:

----

البته یه سری دیگه هم بودن مثل جانی کیج ، Cyrax و اسکورپیون ، ولی بهشون رای ندادم :n02:

کیتانا آخرشه :n10:

Leon-117
08-08-2013, 17:36
ساب زیرو و اسکورپیون و دیگر هیچ............

Gregar
08-08-2013, 18:09
بهتره عنوان نظر سنجی به این صورت تغییر کنه:

به نظرم اونایی که اصالت بیشتری دارن محبوب تر هستن (یعنی حداقل تو شماره 2 یا 3 حضور داشتن)

نظر شخصی:
این اسکارلت اصلا جزو کاراکتر های Mortal Kombat به حساب نمیاد!
فقط تو شماره 2 یه شایعه ای بود در موردش ، تو اون شماره توسط کد میشد کیتانا رو تبدیل بهش کرد(Red Ninja) ، همونطور که Scorpion تبدیل به Ermac میشد.(البته فقط لباسشون!)

کاراکتر مرد مورد علاقه : کابال ، Nightwolf
کاراکتر زن مورد علاقه : کیتانا

البته همونطور که خودت گفتی خیلی از کاراکترها به خاطر اصالتشون محبوبیت بیشتری دارن . واسه همین توی سوال اون کلمه 2011 کمی تداخل ایجاد میکنه .
چون این کاراکترها به غیر از اسکارلت و کنشی (که خوب طرفدار هم دارن و واسه همین اوردمشون) همه کاراکترهای اصیل هستن و ادم باهاشون خاطره و محبوبیتشون فقط مختص نسخه 2011 نیست .

در ضمن توی اسم تاپیک اینکه نظرسنجی مربوط به بازی نسخه اخیره اورده شده . به هر حال شما ببخشید :n02:

alex_pk
08-08-2013, 18:45
البته همونطور که خودت گفتی خیلی از کاراکترها به خاطر اصالتشون محبوبیت بیشتری دارن . واسه همین توی سوال اون کلمه 2011 کمی تداخل ایجاد میکنه .
چون این کاراکترها به غیر از اسکارلت و کنشی (که خوب طرفدار هم دارن و واسه همین اوردمشون) همه کاراکترهای اصیل هستن و ادم باهاشون خاطره و محبوبیتشون فقط مختص نسخه 2011 نیست .

در ضمن توی اسم تاپیک اینکه نظرسنجی مربوط به بازی نسخه اخیره اورده شده . به هر حال شما ببخشید :n02:

آره اسم تاپیک رو نگاه نکرده بودم ، من اول فکر کردم شاید کل سری هارو در نظر گرفتین :n01:
قربانت

اره باو
08-08-2013, 20:17
استاد جانی کیج و ارباب نوب سایبوت.

Layken
08-08-2013, 21:20

ابهت، عظمت،:n02:
یعنی دیگه خودتون هم تو داستانی بازی دیدید که اخرش با همین رایدن زدیم شائوخان رو ناکوتش کردیم پس کلا همگی در مقابلش احترام بگذارید :n02:

Kamyar_AnathemA
08-08-2013, 22:32

ابهت، عظمت،:n02:
یعنی دیگه خودتون هم تو داستانی بازی دیدید که اخرش با همین رایدن زدیم شائوخان رو ناکوتش کردیم پس کلا همگی در مقابلش احترام بگذارید :n02:

قیافش مثل این کارگرای شالیزاره با اون کلاهش :n02:
ابهتش کجا بود:n08:

hamid_hitman47
09-08-2013, 03:06
ما هم به استاد ساب زیرو :n06: تک رای دادیم. البته از شخصیت Kabal هم خوشم میاد. ولی خوب ساب زیرو یک چیز دیگست. از بچگی همش با ساب زیرو بازی می کردم.
Sub- Zero Wins :n02:

اره باو
09-08-2013, 10:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ابهت، عظمت،:n02: یعنی دیگه خودتون هم تو داستانی بازی دیدید که اخرش با همین رایدن زدیم شائوخان رو ناکوتش کردیم پس کلا همگی در مقابلش احترام بگذارید :n02:والا تو قسمت داستان هم نامردی کردن اخرشو دادن به این،اصن یطوری تموم شد انگار کاراکترای دیگه تاثیری نداشتن،انصافا چند بار هم داشت تسلیم میشد کلی هم کشته داد اخرش

hi byee
09-08-2013, 10:41
ساب زیرو و اسکورپیون و دیگر هیچ............
دقیقا هیمن دوتا کاراکتر هایین که من انتخاب میکنم...خدا وکیلی تگ تیم این دوتا ور داری غیر قابل شکستی...
اسموک هم کاراکتر خوبیه...

The Rover
09-08-2013, 10:49
قیافش مثل این کارگرای شالیزاره با اون کلاهش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ابهتش کجا بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا تو قسمت داستان هم نامردی کردن اخرشو دادن به این،اصن یطوری تموم شد انگار کاراکترای دیگه تاثیری نداشتن،انصافا چند بار هم داشت تسلیم میشد کلی هم کشته داد اخرش
به خاطر اینکه لرد ریدن نماد مقاومت earthrealm مخسوب میشه و سوای نظرات شخصی ما در واقع از شخصیت های عادی بالاتره و در حد باس های بازی مثل shao kahn قرار میگیره. (بلکه قوی تر :n01:)
فقط به خاطر "حفظ بالانس بازی" نمی شه قدرت هاشو بیشتر به تصویر کشید و برتری thunder god رو نشون داد...
+
من به reptile رای دادم،
و در کل mortal kombat برای من از بازیایی ـه که اکثر شخصیت هاشو دوست دارم و با خیلیا حال میکنم ، البته غیر از نخاله هایی مثل جانی کیج

SADEGH 7
09-08-2013, 11:52
من تو ورژن های قدیمی سگا Kung Lao رو خیلی دوست داشتم.
ولی تو این ورژن زیاد ازش خوشم نیومد.من به Skarlet و Kitana رای دادم.تا الآن که بیشترین وقت بازی رو روی Skarlet گذاشتم.
راضیم ازش :n02:

Layken
09-08-2013, 13:37
تقدیم با عشق به تمامی عقرب ها :n09:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قیافش مثل این کارگرای شالیزاره با اون کلاهش :n02:
ابهتش کجا بود:n08:

داری خدای اذرخش رو زیر سوال میبری؟ :دی
پس بدرورد

Gregar
09-08-2013, 16:24
همچنان اسکورپیون در صدر یکه تازی میکنه . عجب کاراکتر محبوبیه خداییش . همیشه از کمبات های سگا تا الان اولین کاراکتر انتخابیم بوده .
البته این سری من عاشق کیتانا شدم :n12: عجب چیزیه ناکردار هم خودش هم حرکاتش :n19:تگ تیمش میکنم با اسموک دهن همه رو سرویس میکنن . خیلی تیم سریعی میشه .

manchester fan
10-08-2013, 10:51
یعنی بلاشک kung lao
سرعت وحشتناک... کمبوهای بی نظیر
البته ارادت بنده به ایشون قلبیه :n02:
والا kitana و smoke و Sub-Zero هم بسیار قوی تشریف دارن

darkest
12-08-2013, 11:47
ب اسکپرپین رای دادم ..اما از تیپ ساب زیرو کلا حالت ایستادن و حرکاتش خوشم میاد اما بلد نیستم باهاش کنم..فقط بلدم با شمشیرش بکشم ههه..تو قدرت و تیپ فیافه تکه ها...اسکورپین تو چشماش سفیده خوشم نمیاد

soheilnouri
14-08-2013, 20:01
فقط رین و رپتایل

sheeablo
17-08-2013, 09:39
به اسکورپیون، نوب سایبات، ارماک و از خانم ها هم به سونیا رای دادم. ولی از راین و رپتایل هم خوشم میاد :دی

pharm
26-08-2013, 15:04
prefect legend عاشقشم بهترین بازیکن دنیا فقط و فقط هم کنگ لو رو برمیداره کلاه تیقیه
خیلی معرکه بازی میکنه هیچ کس جز Reo نتونسته شکستش بده که البته reo هم شکست داد

emad_hs
29-08-2013, 13:22
rain بسیار عالیه
یادمه وقتی اکثر سیاه چال های در سگا رو خودم پیدا کردم یعنی یک سال فقط ئنبال پیدا کردن این سیاه چال ها بودم