PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دریافت اطلاعات کاربر در یک فرم ( در چند دانه تکست باکس )

dizgah
07-08-2013, 22:42
سلام
من نیاز دارم که در یه فرم اطلاعات چند تا تکست باکس رو از کاربر بگیرم
قبلا یه اسکیریپت داشتم که همین کارو میکرد و در نهایت اطلاعات رو به ایمیلی که براش تعریف میکردی میل میکرد
حالا هم دنبال اسکریپیتی کدی چیزی هستم که این اطلاعاتو برام میل کنه ( ترجیحا ) یا این اطلاعاتو ذخیره و برام نمایش بده
اگه با پلاگین سی ام اس خاصی هم میشه این کارو کرد بهم معرفی کنین ممنون میشم
با تشکر :n16:

m.m.m5651
07-08-2013, 23:23
قبلا خود من چندبار به چند نفر که همین سوال رو پرسیدند جواب داده بودم اما یادم نیست دقیقا چی بود موضوعش که لینکش رو بذارم، اما توی سایت w3schools.com بخش PHP تو زیرمجموعه ی PHP Forms و PHP Email دوتا کد رو داره که میشه ادغامش کرد و کدی که میخواید رو بسازید. البته اگر هم میخواید که واقعا یاد بگیرید توضیحاتش رو هم بخونید.

mahya_KaraIT
03-12-2013, 10:44
سلام دوست عزیز
ابزار آنلاینی جهت ایجاد فرم وجود داره با آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که به راحتی میتونید فرمتون رو با کشیدن و رها کردن طراحی کنید. آدرس ایمیلتون رو هم جهت ارسال فرم تعیین کنید. در آخر هم یه تیکه کد بهتون میده که کافیه تو صفحتون قرار بدید. فقط آدرس سایتش رو زیر فرم طراحی شده قرار میده

-------------------------------------
طراحی سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حرفه ای توسط "گروه --------- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])"
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])