PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل مشکوک drvinst.exe

OMiD.1080p
07-08-2013, 16:14
بعد از نصب ویندوز جدید 8.1 اولا هر کاری میکنم بیشتر آنتی ویروس ها نصب نمیشند. ( خوب شاید به خاطر این یاشه که هنوز سازگار با ویندوز جدید نیست )
حالا به غیر از این که ربطی هم به موضوع اصلی نداره اینه که یک پروسه بسیار مشکوک و مضر همیشه در حال اجراست و به هیچ عنوان هم نمیشه اونو بست . هر ثانیه هم Pid خودش رو عوض میکنه و با نام نصب درایور خودش رو توی پروسه ها مخفی کرده.
50 درصد فعالیت CPU رو هم اشغال کرده .
فایل اصلیش هم توی System32 پوشه ویندوز قرار داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل چیه ؟

jolan57
08-08-2013, 18:07
به نظر مخرب میاد چون یک فایل سیف با این نام وجود داره که البته در این مسیر است C:\Program Files و ربطی به System32 نداره
فایل رو در ویروس توتال آپلود کنید و ببینید کدام آنتی ویروس میشناسه دانلود و اسکن کنید(اگر دوست داشتین نتیجه ویروس توتال رو هم اینجا قرار بدین)
البته شاید فایل هیدن باشه که میدونید چطور باید تیک فایل های هیدن سیستمی رو بردارین
میتونید از Norton Power Eraser هم استفاده کنید که البته من نمیدونم روی ویندوز 8.1 جواب میده یا نه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک اختصاصی Norton Power Eraser ||معرفی،بحث و تبادل نظر|| ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OMiD.1080p
08-08-2013, 18:20
البته اعصابم خورد شد بوده تصمیم گرفتم ویندوز رو عوض کنم و همون 8 رو نصب کردم. خیلی هم عالی شده الان
کلا هر چیزی نسخه بتا اش فایده نداره. فقط فاینال