PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارزش انتخاب های آزمون سراسری

ramingsm
07-08-2013, 15:27
دوستان آیا ارزش هر صد انتخاب در آزمون سراسری یکیه؟چون من تا الان این طور فکر میکردم ولی امروز یکی از دوستانم میگفت اینجور نیست و اینا همه حرفه که این منو نگران کرده چون داداشم انتخاب رشته داره و میترسم این مورد مشکلساز بشه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

One Minute
07-08-2013, 20:22
ارزش تمام انتخاب ها یکسان است

aluminum
07-08-2013, 20:28
دوستان آیا ارزش هر صد انتخاب در آزمون سراسری یکیه؟چون من تا الان این طور فکر میکردم ولی امروز یکی از دوستانم میگفت اینجور نیست و اینا همه حرفه که این منو نگران کرده چون داداشم انتخاب رشته داره و میترسم این مورد مشکلساز بشه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

منظورتون از ارزش چیه؟
اونجوری که من زمان خودم یادمه . الان هم اینجوری باید باشه انتخاب رشته دانشگاه سراسری بر حسب رتبه هست
مثلا از رتیه یک شروع میکنن و میام میبینن که اولین انتخابش چیه..همینجوری رتبه ها را بررسی میکنن تا مثلا میرسن به رتبه 100.با در رتبه 100 میان از انتخاب اول شروع به بررسی میکنن .اگر رشته ای که در انتخاب اول قبول نشد میرن سراغ رشته انتخابی دوم و....بعد از 100 میرن 101 و...
در مورد ارزش زمان من یادمه یکسری رشه بود که میگفتند باید مثلا جز 30 انتخاب و یا 10 انتخاب اول، انتخاب بشن.الان نمیدونم این رشته ها هنوز هستند یا نه.برای این رشته های حتما توی توضیحات دانشگاه و یا رشته توضیح داده میشه

ramingsm
07-08-2013, 22:42
ارزش تمام انتخاب ها یکسان است

منظورتون از ارزش چیه؟
اونجوری که من زمان خودم یادمه . الان هم اینجوری باید باشه انتخاب رشته دانشگاه سراسری بر حسب رتبه هست
مثلا از رتیه یک شروع میکنن و میام میبینن که اولین انتخابش چیه..همینجوری رتبه ها را بررسی میکنن تا مثلا میرسن به رتبه 100.با در رتبه 100 میان از انتخاب اول شروع به بررسی میکنن .اگر رشته ای که در انتخاب اول قبول نشد میرن سراغ رشته انتخابی دوم و....بعد از 100 میرن 101 و...
در مورد ارزش زمان من یادمه یکسری رشه بود که میگفتند باید مثلا جز 30 انتخاب و یا 10 انتخاب اول، انتخاب بشن.الان نمیدونم این رشته ها هنوز هستند یا نه.برای این رشته های حتما توی توضیحات دانشگاه و یا رشته توضیح داده میشه
والا منم خودم همینجور فک میکنم ولی میگم این حرف رفیقم نگرانم کرد اگر نه اول دفترچه هم این مورد ذکر شده که ارزش یکسانی دارند

mehdig20
08-08-2013, 00:21
بله,ارزش همشون یکسانه, دانشگاه آزاد بود که باهم تفاوت داشتن.

farhad-13
08-08-2013, 01:22
با توجه به رتبه کشوری نگاه میکنن انتخاب ها رو ؟؟؟
سهمیه مناطق چطوری اثر داره؟؟؟

alavi71
08-08-2013, 10:20
با توجه به رتبه کشوری نگاه میکنن انتخاب ها رو ؟؟؟
سهمیه مناطق چطوری اثر داره؟؟؟

با توجه به رتبه در زیر گروه یعنی اگر رشته دارو سازی رو انتخاب کنید نمره زیر گروه دو و اگر پزشکی انتخاب کنید نمره زیر گروه یک شما بررسی میشه انتخابهاتون ...