PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل وصل نشدن اینترت در 7

jokereblis
07-08-2013, 12:36
سلام دوستان من به یک مشکل عجیب خوردم . من روی سیستم خودم اینترنت قطع شده !(مشکل از اینترنت نیست چون که هم روی گوشی خودم و هم روی یه لبتاب دیگه هم تست کردم و مشکلی نداشت )
از وقتی که از سای*فون و چند تا قند شکن دیگه هم استفاده کردم این مشکل برام پیش اومده
وقتی که سای*فون رو کانکت می کنم اینترنتم وصل میشه

4rooos
07-08-2013, 13:04
داداش ثایقون و همه قسلطر شکنایی رو که باز کرده بودی رو دوباره باز کن و بذار وصل بشن ، بعد ببندشون
بعد سیستمت درست میشه.
معمولی وقتی این برنامه ها باز باشن و سیستم هنگ کنه و برنامه درست بسته نشه اینجوری میشه.

ahmadreza.gh
07-08-2013, 14:51
سلام، توی سرچ ویندوز cmd رو تایپ کن بعد روش کلیک راست کن و run as administrator رو بزن، حالا دستورات زیر رو وارد کن:
1- ipconfig/release بعد enter رو بزن، منتظر بمون تا ایکون شبکه گوشه صفحه زرد بشه.
2- ipconfig/renew بعد enter بزن.
3- netsh int ip reset c:\resetlog.txt بعد enter
4- netsh winsock reset بعد enter.
5- حالا ویندوز رو restart کن.
در ضمن توی تمام مراحل فوق مودم باید روشن باشه. اگر مشکلت حل نشد بگو:n01:

SA.JJ.AD
07-08-2013, 17:57
سلام دوستان من به یک مشکل عجیب خوردم . من روی سیستم خودم اینترنت قطع شده !(مشکل از اینترنت نیست چون که هم روی گوشی خودم و هم روی یه لبتاب دیگه هم تست کردم و مشکلی نداشت )
از وقتی که از سای*فون و چند تا قند شکن دیگه هم استفاده کردم این مشکل برام پیش اومده
وقتی که سای*فون رو کانکت می کنم اینترنتم وصل میشه

شما از چه مرورگری استفاده میکنید ؟! ایکون قسمت Notification نشون میده که اینترنتتون وصله ؟
.
اگه از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنید ... وارد تنظیمات بشید و به قسمت Advanced و بعد تو تب Network و رو گزینه ی Settings کلیک کنید و تو پنجره ی باز شده ی جدید گزینه ی No Proxy رو انتخاب کنید و Ok ...
تو مرورگرهای دیگه هم با کمی تفاوت اما همچین بخشی وجود داره ... :n01: