PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری نرم افزار حسابداری هلو

moh3enkimia
07-08-2013, 11:31
سلام
میخوام بدونم که نرم افزاری وجود داره که بشه فایلهای پاک شده نرم افزار حسابداری هلو رو برگردونه؟ یکسری فایلهایی هست با پسوند holoo.bak. نمیدونم همینه پسوندش یا نه. خیلی ممنون میشم اگه چاره ای برا برگردوندن فایلهای این برنامه هست کمکم کنید.

iman_s
07-08-2013, 12:19
اگه برنامه رودستكاري نكرده باشي خود نرم افزار چند جا ديتابيسش رو ذخيره ميكنه ولي با دستكاري از بين ميره
فايلهاي اصلي ديتا بيس هلو هم تو فولدر نصب هلو و در فولدر Datasql با نامهاي Holoo_Data.Mdf و Holoo_log.LDF ذخيره ميشن
اگه فايلهاي ديتابيست پاك شده با يك نرم افزار ريكاوري فايلهاي بالا رو برگردوني

moh3enkimia
07-08-2013, 14:38
اگه برنامه رودستكاري نكرده باشي خود نرم افزار چند جا ديتابيسش رو ذخيره ميكنه ولي با دستكاري از بين ميره
فايلهاي اصلي ديتا بيس هلو هم تو فولدر نصب هلو و در فولدر Datasql با نامهاي Holoo_Data.Mdf و Holoo_log.LDF ذخيره ميشن
اگه فايلهاي ديتابيست پاك شده با يك نرم افزار ريكاوري فايلهاي بالا رو برگردوني

واقعا ممنون. در این صورت اگه بتونم با برنامه ای که بتونه پسوند این دوتا فایلو برگردونه ریکاوری انجام بدم میتونم فایلهایی که برگشته رو استفاده کنم؟ برنامه ای رو میشناسید که بتونه این فایلهارو برگردونه؟ خودم الآن دارم با Recovery my files ریکاوری میکنم. حدود بیستا فایل تا حالا با این دوتا پسوند برگردونده. من این فایلهارو باید چیکار کنم؟ باید پوشه خاصی کپی کنم یا بسازم؟ بازم ممنون از پاسخ

iman_s
07-08-2013, 16:43
اگه هنوز برنامه هلو نصب هست و فقط ديتابيس رو از دست دادي ميتونس از مسير زير آخرين ديتابيستو دربياري و از داخل خود نرم افزار و از روش برگرداندن نسخه پشتيبان برش گردوني
C:\WINDOWS\Win.sql

اگه از روي هاردت پاك شده با همون نرم افزار ريكاوري فايل رو برگردون.بعد برنامه SQL كه آيكنش بغل ساعت هست رو Stop كن و اين فايلها رو تو مسير برنامه و در فولدر Datasql/Holoo1 كپي كن و دوباره برنامه SQL رو Start كن.وقتي برنامه هلو رو باز كني از اين ديتا بيس استفاده ميكنه

moh3enkimia
08-08-2013, 07:36
اگه هنوز برنامه هلو نصب هست و فقط ديتابيس رو از دست دادي ميتونس از مسير زير آخرين ديتابيستو دربياري و از داخل خود نرم افزار و از روش برگرداندن نسخه پشتيبان برش گردوني
C:\WINDOWS\Win.sql

اگه از روي هاردت پاك شده با همون نرم افزار ريكاوري فايل رو برگردون.بعد برنامه SQL كه آيكنش بغل ساعت هست رو Stop كن و اين فايلها رو تو مسير برنامه و در فولدر Datasql/Holoo1 كپي كن و دوباره برنامه SQL رو Start كن.وقتي برنامه هلو رو باز كني از اين ديتا بيس استفاده ميكنه

من هارد لپ تاپم کاملا پاک شده و نمیتونم غیر از ریکاوری کاری انجام بدم :( باشه این کارو انجام میدم ببنم چی میشه. از دیروز تا حالا تو ریکاوریه هارد. بازم ممنون. سوالی داشتم میپرسم ازتون. :n12: :n14:
راستی ببخشید من باید کدوم پسوندو تو این مسیر کپی کنم؟ هردو ldf , mdf رو کپی کنم؟

kiamotores
21-01-2016, 13:30
سلام خسته نباشید نمیدوسنتم کجا باس سوالمو بپرسم .سوالم اینه روی سیستمی برنامه هلو رو نصب کردم الان ویندوزش پرید الان روی سیستم دیگه هلو رو نصب کردم چطوری میتونم این اطلاعات سیستم قبلی رو روی این سیستم وارد کنم .فایل بازیابی نرم افزار هلو قبلی رو دارم. نمیدونم باس چیکار کنم .ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر.