PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد هارد Seagate GoFlex Home

architect1
07-08-2013, 05:59
سلام خدمت دوستان
من دیروز یک هارد seagate goflex home network 1 tb خریدم
چند تا سوال در مورد این هارد داشتم
1.برای اینکه بشه به هارد کانکت شد حتما به اینترنت نیازه؟ چون هر وقت اینترنت قطع باشه و هارد رو روشن میکنم کانکت نمیشه و حتما باید اولش به اینترنت کانکت باشه تا بتونم به هارد دسترسی داشته باشم؟
2.سرعت انتقال اطلاعات به این هارد چقدره؟آخه برای من تا 5 مگابایت بیشتر نمیره آیا هاردم مشکل داره و نیاز به تنظیمات داره ویا سرعتش همینه؟ سوال دیگه اینکه نوع مودم در سرعت انتقال اطلاعات تاثیر گذاره یا خیر؟(راستی مودمم tp-link td-w8951nd هستش)

ata.royalfalcon
07-08-2013, 17:46
سلام .

پیشنهاد میکنم دوباره هارد را کانفیگ کنید اگر هم برنامه هاي اين هارد (داشبورد) را نصب كرديد فعلاً uninstall كنيد . پس از اينكه چشمك زدن هر دو چراغهاي پايه هارد تمام شد اين آدرس را [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مرورگر وارد كنيد و هارد را طبق توضیحات زیر کانفیگ کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

architect1
07-08-2013, 20:13
با تشکر از جواب دادن به سوالاتم
مشکل اولم حل شد اگه میشه در مورد سوال دومم بیشتر راهنمایی کنید چون حداکثر سرعت همون 5 مگابایته؟

saber2q
11-10-2013, 22:30
سلام
منم یه دونه از این هارد خریدم و یه مشکلی دارم که با توضیح دادن هدفم این مشکل رو مطرح میکنم و از مهندسا کمک میخوام

هدفم قرار دادن این هارد در یک نقطه دور محل اصلی هست که البته در داخل شبکه هست (نه اینترنت) و میخوام تعدادی فولدر بسازم که هر کدوم از یوزر ها بتونن به فولدر مورد نظر خودشون وصل شن و در مواردی که یه فولدر برای مثلا دو نفر شر بشه اما وقتی وارد بخش پریمشن هر فولدر میشم به من اجازه نمیده غیر از everyone که همه دسترسی هاش بدون تیک هست هیچ کاری بکنم و حتی وقتی تیک ها رو خودم میزنم و اپلی میکنم باز تیک ها برداشته میشه به حالت قبلیش برمیگرده.
مشکل از کجاس؟؟؟

saber2q
23-10-2013, 17:37
هیشکی جواب نمیده؟؟؟؟