PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی برای sms

farzan311
07-08-2013, 00:36
سلام
میخوام در کنار آیپادم یه گوشی بگیرم برای sms و تماس و ...
چیز هایی که میخوام داشته باشه
یا تاچ باشه یا کیبورد کامل داشته باشه
باتری خوبی داشته باشه
محیط sms اش هم حالت چت کردن داشته باشه که بیشتر اسمارت فون ها الان اینجوری هستند
قیمتش هم بیشتره 350 نشه یا تو همین حدود باشه

Gabit0
07-08-2013, 10:29
غیر از اون محیط چت من Asha 200 رو پیشنهاد میکنم قیمتش هم حدود 200 تومنه

ولی اگه چت میخوای و صفحه لمسی اینها هستن

Huawei Ascend Y210 و Samsung Galaxy Y S5360 و Samsung Galaxy Pocket S5301 و Samsung Galaxy Star S5282 قیمتشون هم بین 300 تا 330 تومنه، سیستم عامل آندروید هستن، پس فکر نکنم زیاد بشه روی باتریشون حساب وا کرد

farzan311
07-08-2013, 12:43
انگار گوشی های تو این قیمت اصلا بدرد نمیخوره:n02:
یا باید برم گوشی 30 40 تومنی بخرم که لا اقل هزینه ای نکرده باشم
یا یکم دیگه روش بذارم ascend y300 بگیرم ولی فکر کنم بشه دست دوم با همین 300 350 گرفت چون نوش الان 428 هست
اگه کسی پیشنهاد بهتر از ascend y300 داشت لطف کنه بگه:n16:

italia88
07-08-2013, 18:17
انگار گوشی های تو این قیمت اصلا بدرد نمیخوره:n02:
یا باید برم گوشی 30 40 تومنی بخرم که لا اقل هزینه ای نکرده باشم
یا یکم دیگه روش بذارم ascend y300 بگیرم ولی فکر کنم بشه دست دوم با همین 300 350 گرفت چون نوش الان 428 هست
اگه کسی پیشنهاد بهتر از ascend y300 داشت لطف کنه بگه:n16:

توی این رنچ قیمتی چیزی که بدرد کار شما بخوره اچ تی سی چاچا س فقط قیمتش 420-450 در می یاد

Gabit0
07-08-2013, 19:42
به نظر من هم اگه کارت فقط smsـه همون 30، 40 تومنی ها رو بگیر!

farzan311
07-08-2013, 19:53
توی این رنچ قیمتی چیزی که بدرد کار شما بخوره اچ تی سی چاچا س فقط قیمتش 420-450 در می یاد
چاچا رو دیدم خیلی خوشم اومده البته باید دنبال دست دوش باشم چون برای کار من یکم گرونه فعلا یه ماهی صبر میکنم به نظرم تو اواسط شهریور بهتر بشه گوشی خرید

به نظر من هم اگه کارت فقط smsـه همون 30، 40 تومنی ها رو بگیر!
دلم میخواد از همین ها بگیرم ولی اصلا نمیتونم باهاشون کار کنم کیبوردشون که افتضاحه و برا من که روزی 200 300 تا sms میدم اصلا مناسب نیست یه مدت یه نوکیا دستم بود هی باید inbox خالی میکردی جا برا sms باز بشه یا sms طولانی میشد هنگ میکرد:n02:

farzan311
07-08-2013, 20:24
الان یکم رفتم در مورد چاچا تحقیق کردم:n02:
انگار با فارسی مشکل داره و کیبورد فیزیکیش نمیتونه 4 تا حرفی که تو عربی نیست رو وارد کنه حیف شد:n27:
گوشی دیگه ای شبیه چاچا هست که با فارسی مشکلی نداشته باشه؟

italia88
08-08-2013, 00:09
چاچا رو دیدم خیلی خوشم اومده البته باید دنبال دست دوش باشم چون برای کار من یکم گرونه فعلا یه ماهی صبر میکنم به نظرم تو اواسط شهریور بهتر بشه گوشی خرید

دلم میخواد از همین ها بگیرم ولی اصلا نمیتونم باهاشون کار کنم کیبوردشون که افتضاحه و برا من که روزی 200 300 تا sms میدم اصلا مناسب نیست یه مدت یه نوکیا دستم بود هی باید inbox خالی میکردی جا برا sms باز بشه یا sms طولانی میشد هنگ میکرد:n02:

درسته برای شما که اس ام اس باز هستی گوشی های 30 -40 تومنی بدرد نمیخوره فقط دردسر پر شدن این باکس و خالی کردنش می مونه ...

Iloveu-ALL
08-08-2013, 16:27
دلم میخواد از همین ها بگیرم ولی اصلا نمیتونم باهاشون کار کنم کیبوردشون که افتضاحه و برا من که روزی 200 300 تا sms میدم اصلا مناسب نیست یه مدت یه نوکیا دستم بود هی باید inbox خالی میکردی جا برا sms باز بشه یا sms طولانی میشد هنگ میکرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درسته اس ام اس طولانی بشه چند لحظه می هنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان یکم رفتم در مورد چاچا تحقیق کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انگار با فارسی مشکل داره و کیبورد فیزیکیش نمیتونه 4 تا حرفی که تو عربی نیست رو وارد کنه حیف شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوشی دیگه ای شبیه چاچا هست که با فارسی مشکلی نداشته باشه؟

Samsung Galaxy Y Pro از چاچا بهتره ولی چون یه کم قدیمیه کم گیر میاد.

درسته برای شما که اس ام اس باز هستی گوشی های 30 -40 تومنی بدرد نمیخوره فقط دردسر پر شدن این باکس و خالی کردنش می مونه ...

درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا آدمو کلافه می کنه این inbox پاک کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یه گوشی خوب و ارزون قیمت با کیبورد Qwerty می خوای Nokia Asha 205 گزینه ی خوبیه (البته وای فای نداره، وای فای دارش هم هست منتهی گرون تره). البته قبلش مطمئن شید که رابط کاربریش خوب و ساده باشه، چون من گوشی chat 322 چند روز گرفتم کار کنم یه روز کار کردم روز دوم سیم کارت رو در آوردم گذاشتم تو همون گوشی معمولی نوکیا! 1280 کیبورد عالیه برا اس ام اس دادن چندتا بدی داره 1- پر شدن inbox اس ام اس 2- نمیشه اسم های مخاطبین رو بلند نوشت حتما باید کوتاه باشه 3- صداش خیلی ضعیفه چه باند چه صدای خروجی هنگام مکالمه (قبل این 2تا نوکیا 1616 داشتم که 2تا بدی اول 1280 رو داشت ولی کیفیت صداش عالی بود. 2تا بدی دیگه هم داشت 1- کیبورد افتضاح که اصلا بدرد هیچ کاری نمیخوره 2- این فکر کنم از خود گوشیم بود یه ضربه کوچیک میخورد یا بعضی مواقع خود به خود میگفت سیم کارت را درج کنید منم مجبور بودم سیمکارت رو در بیارم دوباره جا بزنم این 1280 هم یه بار ضربه خورد اینطوری شد ولی بعد 2-3 ثانیه خود به خود خوب شد. صفحه نمایش 1616 بزرگ تر 1280 ـه و 1280 صفحه نمایش مونوگرافیکه این تنها برتریه 1616 بود! 1616 خیلی هنگی بود و خیلی سرعتش کند بود ولی این 1280 سرعت عملش خوبه)

farzan311
08-08-2013, 18:40
درسته اس ام اس طولانی بشه چند لحظه می هنگه :n02:

Samsung Galaxy Y Pro از چاچا بهتره ولی چون یه کم قدیمیه کم گیر میاد.

درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا آدمو کلافه می کنه این inbox پاک کردن :n02:
اگه یه گوشی خوب و ارزون قیمت با کیبورد Qwerty می خوای Nokia Asha 205 گزینه ی خوبیه (البته وای فای نداره، وای فای دارش هم هست منتهی گرون تره). البته قبلش مطمئن شید که رابط کاربریش خوب و ساده باشه، چون من گوشی chat 322 چند روز گرفتم کار کنم یه روز کار کردم روز دوم سیم کارت رو در آوردم گذاشتم تو همون گوشی معمولی نوکیا! 1280 کیبورد عالیه برا اس ام اس دادن چندتا بدی داره 1- پر شدن inbox اس ام اس 2- نمیشه اسم های مخاطبین رو بلند نوشت حتما باید کوتاه باشه 3- صداش خیلی ضعیفه چه باند چه صدای خروجی هنگام مکالمه (قبل این 2تا نوکیا 1616 داشتم که 2تا بدی اول 1280 رو داشت ولی کیفیت صداش عالی بود. 2تا بدی دیگه هم داشت 1- کیبورد افتضاح که اصلا بدرد هیچ کاری نمیخوره 2- این فکر کنم از خود گوشیم بود یه ضربه کوچیک میخورد یا بعضی مواقع خود به خود میگفت سیم کارت را درج کنید منم مجبور بودم سیمکارت رو در بیارم دوباره جا بزنم این 1280 هم یه بار ضربه خورد اینطوری شد ولی بعد 2-3 ثانیه خود به خود خوب شد. صفحه نمایش 1616 بزرگ تر 1280 ـه و 1280 صفحه نمایش مونوگرافیکه این تنها برتریه 1616 بود! 1616 خیلی هنگی بود و خیلی سرعتش کند بود ولی این 1280 سرعت عملش خوبه)

Samsung Galaxy Y Pro و مدل های مثل این چون من از هیچ کدوم قابلیت هاشون غیر از سیم کارت خوردنشون استفاده نمیکنم نمیارزه براشون پول بدم
نوکیا اشا ظاهر خیلی خوبی دارند رابط کاربریشون نمیدونم چجوریه ولی تو gsmarena زده SMS threaded view که همون چیزیه که من میخام
احتمالا مدل 210 رو ازش بگیرم
ممنون از همه دوستان:n16:

Iloveu-ALL
08-08-2013, 18:55
Samsung Galaxy Y Pro و مدل های مثل این چون من از هیچ کدوم قابلیت هاشون غیر از سیم کارت خوردنشون استفاده نمیکنم نمیارزه براشون پول بدم
نوکیا اشا ظاهر خیلی خوبی دارند رابط کاربریشون نمیدونم چجوریه ولی تو gsmarena زده SMS threaded view که همون چیزیه که من میخام

شما گفتید یه گوشی مثله چاچا می شناسید منم Y pro رو معرفی کردم :n01:
آشا 210 وای فای داره که 205 نداره.

farzan311
08-08-2013, 20:42
شما گفتید یه گوشی مثله چاچا می شناسید منم Y pro رو معرفی کردم :n01:
آشا 210 وای فای داره که 205 نداره.
اره ولی بعدش فکر کردم دیدم اصلا ارزش نداره چون این گوشی ها رو به خاطر اندروییدی بودن یا امکانات دیگه شون نمیخرم و بعدم 300 400 تومن پول دادن برا این گوشی ها که کلی مشکل دارند ارزش نداره گوشی خوبم بخوابم هی باید بودجه رو بیشتر بکنم چیزی هم که بپسندم بالا 2 تومن میشه:n09:
کلا تو ایران گوشی ها نسبت به چیزی که میارزند خیلی گرون ترند همین آشا هم ارزش واقعیش 100 تومنه نه 250 تومن ولی چاره ای نیست چون کمتر از این هم دیگه همون نیاز های ساده رو هم براورده نمیکنه:n02:

italia88
08-08-2013, 22:57

مزیت اصلی گوشیای سامسونگ برای شما ساپورت کامل 32 تا حروف الفبای فارسیه ...

jamalu
01-09-2013, 11:45
من آشا 200 گرفتم. اینجا رو ببین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسمسش محیط چت مانند داره. 32 حرف فارسی هم پشتیبانی میکنه.

در مورد طولانی شدن اسمس و هنگ کردن و همینطور ظرفیت اسمس هنوز تجربه ای ندارم.
ظاهرن ساختش یه کم ضعیفه، از جمله اینکه رنگ کی بوردش زود میره و شکل کهنگی به خودش میگیره.
کمی با سلیقه و وسواس باید باهاش تا کنی...