PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا سقف1300

norooz1345
06-08-2013, 23:55
با سلام
می خواهم گوشی تا نهایت1300 بگیرم خودم بین one x plusوnexus موندم . انتظاراتم از گوشی کیفیت صفحه نمایش بالا،جنس بدنه هم از سامسونگ بهتر باشه اخه خاطره خوبی ندارم از سامسونگ،کیفیت صدا هم در حد مطلوب وهم چنین دوربین
بعد یک سوالی داشتم می خواستم بدونم اپدیت های گوشی nexus که فکر کنم تا1تا2 سال دیگه پشتیبانی بشه از طرف گوگل فایدهای هم داره تو یک سال دیگه روی عمل کرد گوشی چه از نظر کیفیت صفحه و روانی گوشی و....

باتشکر

mostafa.a.m
07-08-2013, 01:51
فایده آپدیت های گوگل. اینکه پرسیدید در آینده تغییرات مهمی خواهد بود یا نه . گذشته اندروید می گه پاسخ مثبت. مثلا در اندروید 4.1 . (پروژه Butter (کره) است بهبود کارایی و سرعت سیستم عامل و رفع مشکل لگ در نسخه های قبلی. تمامی سیستم با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه کار می کند. انیمیشن ها سریع تر و روان تر خواهند بود. سرعت عکس العمل به دستورات لمسی نیز بهتر شده است. آورده٬ گرافیک. اندروید ۴.۳ از آخرین استاندارد صنعت گرافیک٬ یعنی ٬OpenGL ES 3.0 برای عملکرد گرافیکی عالی پشتیبانی می کند
اندروید بعدی Key Lime Pie یا همان پای لیموترش نام دارد اجرای این سیستم عامل به حداقل ۵۱۲ مگابایت رم نیاز خواهد بود. (منبع نارنجی)
مراقب رم 1 گیگ one x plus باش وقتی گوشی های بروز دارن با رم 2 گیگ تولید میشن حتی گوشی خود گوگل (نکسوس 4).

NOR-1
07-08-2013, 07:12
دنبال nexus 4 نرو اکثراً اون هایی که تا الان داشتن زیاد ازش تعریف نمیکنن
بیشتر امکاناتش ظاهریه مثل سری قبل نیست
درسته 4 هسته ایه اما تو فیلم HD و DiveX لگ داره
و خیلی چیز های دیگه
از ما گفتن بود
بگرد دنبال گوشی با کیفیت

italia88
07-08-2013, 18:06
با سلام
می خواهم گوشی تا نهایت1300 بگیرم خودم بین one x plusوnexus موندم . انتظاراتم از گوشی کیفیت صفحه نمایش بالا،جنس بدنه هم از سامسونگ بهتر باشه اخه خاطره خوبی ندارم از سامسونگ،کیفیت صدا هم در حد مطلوب وهم چنین دوربین
بعد یک سوالی داشتم می خواستم بدونم اپدیت های گوشی nexus که فکر کنم تا1تا2 سال دیگه پشتیبانی بشه از طرف گوگل فایدهای هم داره تو یک سال دیگه روی عمل کرد گوشی چه از نظر کیفیت صفحه و روانی گوشی و....

باتشکر

از سامسونگ خاطره خوبی نداری وگرنه گوشی سامسونگ I9150 Galaxy قیمتش 1220-1200 هستش و صفحه نمایش باکیفیت و خوبی داره ...

mostafa.a.m
07-08-2013, 18:33
دنبال nexus 4 نرو اکثراً اون هایی که تا الان داشتن زیاد ازش تعریف نمیکنن
بیشتر امکاناتش ظاهریه مثل سری قبل نیست
درسته 4 هسته ایه اما تو فیلم HD و DiveX لگ داره
و خیلی چیز های دیگه
از ما گفتن بود
بگرد دنبال گوشی با کیفیت

برای پخش فیلم در نکسوس4 اندروید 4.3 از (MX Player 1.7.17 for pre-release Android 4.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ttredirects=0&d=1) ) استفاده کن. من فیلم hd و full hd با حجم 2 گیگ و فیلم های با پسوند avi. راحت پخش کردم. البته یه فیلم 4k داشتم با رزولیشن 3800*2100 اون با لگ پخش کرد.

graphic01
12-08-2013, 01:02
سلام دوستان
من یه گوشی در حد 1400-1500 میخوام بگیرم
سرعت، ظرافت، صفحه نمایش با کیفیت وباتری قوی
صفحه نمایش حداکثر 4.7
خودم از این دو مدل تقریبا خوشم اومده
- Galaxy S4 mini
- LG Optimus G
ممنون میشم اگه زودتر پاسخ بدید:n19:

NOR-1
12-08-2013, 01:28
سلام دوستان
من یه گوشی در حد 1400-1500 میخوام بگیرم
سرعت، ظرافت، صفحه نمایش با کیفیت وباتری قوی
صفحه نمایش حداکثر 4.7
خودم از این دو مدل تقریبا خوشم اومده
- Galaxy S4 mini
- LG Optimus G
ممنون میشم اگه زودتر پاسخ بدید:n19:

xperia ion =>باطری 1900
xperia sp=>2370
xperia tx =>1750

میتونیs3 یا one x+ 64 بگیری اگه fullhd بخوای xperia z عالیه البته یکم باطریش ضعیفه نسبت به مشخصاتی که داره
اگه s4mini کمتر از 1 تومان بود ارزش داشت اما نه این قیمت
ال جی هم که بیخیال