PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای انتخاب از این چند گوشی با قیمت حدود 900.000

AMIR MOHAMMAD . M
06-08-2013, 18:18
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه گوشی با قیمت حدود 900.000 تومان میخواستم و چند مدل پیدا کردم میخواستم اگه بشه در انتخاب راهنماییم کنید و همچنین چنتا سوال در موردشون داشتم.

1. Ion Hspa
2. Ion Lte
3. S
4. Sl
5. Acro S
همون طور که میدونید این گوشی ها تقریبا با هم برابرند.

امکاناتی که لازم دارم:
خروجی HDMI
OTG
باطری قوی
دوربین مناسب

سوالات من:
آیا مورد 1 و 2 یکی هستند
جنس بدنه اینا رواگه میشه بگید چون در سایتهای مختلف متفاوت گفته
و اینکه از برند SONY یه مدل با این حدود قیمت اگه بهتر هست معرفی کنید

با تشکر:n01:

Iloveu-ALL
06-08-2013, 19:53
به نظر من Xperia T بگیر

soranstar
06-08-2013, 21:08
سلام خدمت دوستان عزیز
من یه گوشی با قیمت حدود 900.000 تومان میخواستم و چند مدل پیدا کردم میخواستم اگه بشه در انتخاب راهنماییم کنید و همچنین چنتا سوال در موردشون داشتم.

1. Ion Hspa
2. Ion Lte
3. S
4. Sl
5. Acro S

امکاناتی که لازم دارم:
خروجی HDMI
OTG
باطری قوی
دوربین مناسب

سوالات من:
آیا مورد 1 و 2 یکی هستند

اگه می‌خوای حتما سونی بگیری، به نظر من xperia sp بگیر، حدود ۱۰۰ تومن از قیمتی که شما گفتید بالاتره، ولی خوب ارزش داره.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

AMIR MOHAMMAD . M
06-08-2013, 21:25
به نظر من Xperia T بگیر

اگه می‌خوای حتما سونی بگیری، به نظر من xperia sp بگیر، حدود ۱۰۰ تومن از قیمتی که شما گفتید بالاتره، ولی خوب ارزش داره.

هم Tو هم SP مثل اینکه درگاه HDMI ندارن.
اگه داشتن موردای خوبی بودن.
ولی T رو چند جا نوشته بود داره و سایت سونی نوشته بود درگاه HDMI با پشتیبانی MHL معلوم نیست کدوم درسته اگه شما میدونید بگید.:n13:

supermax15
06-08-2013, 21:27
sp بگیر
کابل mhl میخوره

Iloveu-ALL
06-08-2013, 21:32
sp بگیر
کابل mhl میخوره

یک از دوستان میگفت SP مشکل تاچ داره.

supermax15
06-08-2013, 21:52
یک از دوستان میگفت SP مشکل تاچ داره.
با اپدیت جدید مشکلش حل میشه

AHP-P30
06-08-2013, 23:16
سلام
نظرتون در مورد xperia p چیه؟ گوشیِ دیگه ای در همین حدود پیشنهاد دارید بگید
یکی از بدی های xperia p اینه که باتریش جدا نمیشه! این واقعا موردِ حادیه؟!

AMIR MOHAMMAD . M
07-08-2013, 13:02
sp بگیر
کابل mhl میخوره
میشه یه مقدار درمورد تفاوت HDMI و MHL برام توضیح بدید.:n01:
منظورم کیفیت و کارایی کدام بهتر بودنه.

italia88
07-08-2013, 18:25
هم Tو هم SP مثل اینکه درگاه HDMI ندارن.
اگه داشتن موردای خوبی بودن.
ولی T رو چند جا نوشته بود داره و سایت سونی نوشته بود درگاه HDMI با پشتیبانی MHL معلوم نیست کدوم درسته اگه شما میدونید بگید.:n13:

اگه MHLمیخای به اکسپریا وی هم فکر کن فی :960-1020

italia88
07-08-2013, 18:38
میشه یه مقدار درمورد تفاوت HDMI و MHL برام توضیح بدید.:n01:
منظورم کیفیت و کارایی کدام بهتر بودنه.

hdmi
hdmi پورت و کابل پیش‌فرض بر روی بسیاری از hdtvهای جدید، پخش کننده‌های بلو ری، اپل تی‌وی، بسیاری از کامپیوتر‌های جدید و کارت‌های گرافیکی و ابزارهای متنوع ویدئویی دیگر است. استفاده از این کابل‌ها و پورت‌ها بسیار آسان است و متصل کردنشان به یکدیگر از نظر سادگی همانند متصل کردن ابزارهای usb به پورت مربوطه است و خطر خمیدگی پین‌ها در آنها کاملاً از بین رفته. کابل‌‌های hdmi می توانند صدا و تصویر را به صورت همزمان بر روی خود عبور دهند و به کابل مجزایی برای انتقال صدا نیاز نیست و این کابل‌ها قادر هستند تا محتوای hd با رزلوشن ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ را به همراه ۸ کانال صوتی ارائه نمایند. همچنین از شیوهء رمزنگاری hdcp نیز پشیتبانی به عمل می‌آورند و برای هر منظوری تنها یک کابل hdmi نیاز است تا مثلا کامپیوتر یا ابزار ویدئویی خود را به تلویزیون یا مانیتور متصل نمائید.

HML
Mobile High Definition Link پورت جدیدی برای انتقال همزمان ویدیو و صدا است که از طریق آن می توان تلفن های همراه و دیگر ابزارهای پرتابل را مستقیما به تلویزیون های HDTV متصل کرد. MHL از یک کابل باریک برای انتقال ویدیو با کیفیت 1080p و صدا 8 کاناله استفاده می کند و در زمان انتقال اطلاعات به تلویزیون، تلفن را نیز شارژ می کند.

از مهمترین مزایای MHL می توان به امکان شارژ ابزار در هنگام اتصال به تلویزیون HDTV، یک کابل باریک برای انتقال همزان صدا و تصویر، کنترل تلویزیون توسط تلفن هوشمند، پهنای باند کافی برای انتقال ویدیو با کیفیت 1080p غیرفشرده، امکان انتقال صدای 8 کاناله غیرفشرده و پشتیبانی از استاندارد HDCP اشاره کرد.

AMIR MOHAMMAD . M
11-08-2013, 08:52
hdmi
hdmi پورت و کابل پیش‌فرض بر روی بسیاری از hdtvهای جدید، پخش کننده‌های بلو ری، اپل تی‌وی، بسیاری از کامپیوتر‌های جدید و کارت‌های گرافیکی و ابزارهای متنوع ویدئویی دیگر است. استفاده از این کابل‌ها و پورت‌ها بسیار آسان است و متصل کردنشان به یکدیگر از نظر سادگی همانند متصل کردن ابزارهای usb به پورت مربوطه است و خطر خمیدگی پین‌ها در آنها کاملاً از بین رفته. کابل‌‌های hdmi می توانند صدا و تصویر را به صورت همزمان بر روی خود عبور دهند و به کابل مجزایی برای انتقال صدا نیاز نیست و این کابل‌ها قادر هستند تا محتوای hd با رزلوشن ۱۹۲۰ در ۱۲۰۰ را به همراه ۸ کانال صوتی ارائه نمایند. همچنین از شیوهء رمزنگاری hdcp نیز پشیتبانی به عمل می‌آورند و برای هر منظوری تنها یک کابل hdmi نیاز است تا مثلا کامپیوتر یا ابزار ویدئویی خود را به تلویزیون یا مانیتور متصل نمائید.

HML
Mobile High Definition Link پورت جدیدی برای انتقال همزمان ویدیو و صدا است که از طریق آن می توان تلفن های همراه و دیگر ابزارهای پرتابل را مستقیما به تلویزیون های HDTV متصل کرد. MHL از یک کابل باریک برای انتقال ویدیو با کیفیت 1080p و صدا 8 کاناله استفاده می کند و در زمان انتقال اطلاعات به تلویزیون، تلفن را نیز شارژ می کند.

از مهمترین مزایای MHL می توان به امکان شارژ ابزار در هنگام اتصال به تلویزیون HDTV، یک کابل باریک برای انتقال همزان صدا و تصویر، کنترل تلویزیون توسط تلفن هوشمند، پهنای باند کافی برای انتقال ویدیو با کیفیت 1080p غیرفشرده، امکان انتقال صدای 8 کاناله غیرفشرده و پشتیبانی از استاندارد HDCP اشاره کرد.

من عمده ترین تفاوتی که دیدم اینه که با Hdmi میشه به وسایل مختلف وصلش کرد ولی با MHL فقط به تی وی میشه وصلش کرد.
آیا درسته ؟
و اینکه شما کدومو پیشنهاد میدید؟

girl moon
11-08-2013, 17:06
سلام
بچه ها من زمان خیلی برام مهمه و عجله دارم
میخوام گوشی بگیرم قیمتش میخوام حدودهای 900000 تا 1000000 باشه :n13:
فقط من الان سونی سولا دارم و ازش راضی نیستم :n15:
سرعت بالا اومدن پیج و اینترنت و این چیزها خیلی برام مهمه
دوربین هم 8 مگاپیکسل به بالا
آندروید هم اگه باشه 4 به بالا :n16:
فقط زووووووووووووووودی جواب بدین پلیز

clau
11-08-2013, 17:09
سلام

xperia t تا قیمت یک ملیون گوشی خیلی خوبیه

Iloveu-ALL
11-08-2013, 18:23
سلام

سوالتون رو 2 جا میپرسید :دی
اونجا جواب دادم !

italia88
11-08-2013, 20:11
من عمده ترین تفاوتی که دیدم اینه که با Hdmi میشه به وسایل مختلف وصلش کرد ولی با MHL فقط به تی وی میشه وصلش کرد.
آیا درسته ؟
و اینکه شما کدومو پیشنهاد میدید؟

همون طور که توی متن هم گفته شده مزایای MHL برای موبایل بیشتر از HDMI هستش برعکس تی وی

3aman021
12-08-2013, 12:47
من xperia v رو بهتون پیشنهاد میکنم.امکانات خیلی بالاش حتی بیشتر از قیمتش می ارزه .

AMIR MOHAMMAD . M
17-08-2013, 21:36

این که دوربینش 8 مگا هست:n27:

taraneh1987
18-08-2013, 11:37
مثل اینکه تعداد خریدارهای xperia v داره زیاد میشه! دسته جمعی بریم بخریم یکی یه تخفیف خوبم بگیریم!

AMIR MOHAMMAD . M
19-08-2013, 19:47
دوستان من با تحقیقاتی که کردم به T رسیدم حالا میخواستم بدونم که شما نظر دیگه ای ندارید.
البته اینکه باطریش غیر قابل دسترسی یه کم خوب نیست، نظر شما چیه؟:n01:

یه سوال هم اینکه اگه مشکلی برای باطریش پیش بیاد بایدچکار کرد؟

docomid
20-08-2013, 21:43
دوستان من با تحقیقاتی که کردم به T رسیدم حالا میخواستم بدونم که شما نظر دیگه ای ندارید.
البته اینکه باطریش غیر قابل دسترسی یه کم خوب نیست، نظر شما چیه؟:n01:

یه سوال هم اینکه اگه مشکلی برای باطریش پیش بیاد بایدچکار کرد؟
با اجازه استارتر عزیز ، دوستان منم می خوام این مدل رو بگیرم اگه اشکال خاصی از این گوشی سراغ دارید ممنون میشم حتما بگید
این باطریش هم خیلی مهمه ممنون میشم بگید اگه برای باتری یه مشکلی برخورد کنیم امکان تعویضش هست ؟

AMIR MOHAMMAD . M
22-08-2013, 09:55
دوستان یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که چرا همه جا میگن SP بهتره ؟
T که امکاناتی داره که اونو به صرفه تر میکنه مثل:
دوربین 13
رم 16 گیگ
و SP فقط صفحش 4.6 و پردازندش 1.7 که زیاد فرقی با T نداره.
آیا نکته دیگه ای هست که من ندیدم مثل نوع قطعات و ... ؟

NOR-1
22-08-2013, 10:15
سی پی یو اس پی از نوع snapdragon s4 هستش اما T از نوع s3
اس پی باطری خیلی قویتری داره و در کل جدیدتره و به اندروید 4.3 هم اپدیت میشه به خاطر هم قیمت بودن نمی ارزه sp کنار گذاشت.باطریش هم جدا میشه

Iloveu-ALL
22-08-2013, 11:50
دوستان یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که چرا همه جا میگن SP بهتره ؟
T که امکاناتی داره که اونو به صرفه تر میکنه مثل:
دوربین 13
رم 16 گیگ
و SP فقط صفحش 4.6 و پردازندش 1.7 که زیاد فرقی با T نداره.
آیا نکته دیگه ای هست که من ندیدم مثل نوع قطعات و ... ؟

رم 16؟ :n04: فکر کنم منظورتون حافظه داخلیه! خوب هر دو اینا 32 گیگابایت کارت حافظه میخورن که این مشکل رفع میشه! رم هر دو هم 1 گیگه!
تنها برتری T همین دوربینش هست. اس پی 90 هزار تومن گرون تره و بهتره.

docomid
22-08-2013, 13:51
سی پی یو اس پی از نوع snapdragon s4 هستش اما T از نوع s3
اس پی باطری خیلی قویتری داره و در کل جدیدتره و به اندروید 4.3 هم اپدیت میشه به خاطر هم قیمت بودن نمی ارزه sp کنار گذاشت.باطریش هم جدا میشه
دوست عزیز مطمئنید باطریش جدا میشه ؟:n13: آخه سایت جی اس ام آرنا نوشته : Non-removable Li-Ion 2370 mAh battery

رامینم
22-08-2013, 13:55
سلام خدمت دوستان عزیز

1. Ion Hspa
2. Ion Lte
3. S
4. Sl
5. Acro S

امکاناتی که لازم دارم:
خروجی HDMI
OTG
باطری قوی
دوربین مناسب

سوالات من:
آیا مورد 1 و 2 یکی هستند

1 و 2 امکاناتش فرق داره .
اما از نظر من 5 رو بگیر . زیرا کیفیتش حرف نداره.

AMIR MOHAMMAD . M
22-08-2013, 14:43
رم 16؟ :n04: فکر کنم منظورتون حافظه داخلیه! خوب هر دو اینا 32 گیگابایت کارت حافظه میخورن که این مشکل رفع میشه! رم هر دو هم 1 گیگه!
تنها برتری T همین دوربینش هست. اس پی 90 هزار تومن گرون تره و بهتره.
بله منظورم همون حافظه داخلیه :n02:و با توجه به پولی که میدی تی 16 گیگ حافظه همراهشه:n04:

دوست عزیز مطمئنید باطریش جدا میشه ؟:n13: آخه سایت جی اس ام آرنا نوشته : Non-removable Li-Ion 2370 mAh battery

به سوال دوستمون هم اگه میشه جواب بدید چون من فکر میکنم هردو باطریشون جدا نشدنی هست:n13:

AMIR MOHAMMAD . M
27-08-2013, 14:15
یکی جواب بده که آیا باطری SP قابلیت جدا شدن داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟:19::n28:

clau
27-08-2013, 14:20
یکی جواب بده که آیا باطری SP قابلیت جدا شدن داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟:19::n28:

تو سایت دیجی کالا در نقدو بررسی xperia spگفتن که باتریش قابل تعویض توسط کاربر نیست

Iloveu-ALL
27-08-2013, 14:24
باتری غیر قابل تعویض نمی تونه مشکل ساز بشه اپل آیفون هم باتریش تعویض نمیشه!
Xperia V هم گزینه ی خوبیه البته SP بهتره!

AMIR MOHAMMAD . M
28-08-2013, 15:07
من میخوام سونی T یا SP رو بخرم ( برم بازار ببینم شرایط چطور هست )، حالا میخواستم اگه نکته ای هست که موقع خرید باید بهش دقت کنم که سرم کلاه نره رو بهم بگیدکه بعدا مشکلی پیش نیاد.:n12:

NOR-1
28-08-2013, 15:20
من میخوام سونی T یا SP رو بخرم ( برم بازار ببینم شرایط چطور هست )، حالا میخواستم اگه نکته ای هست که موقع خرید باید بهش دقت کنم که سرم کلاه نره رو بهم بگیدکه بعدا مشکلی پیش نیاد.:n12:

حتما با گارانتی ارین بخرین
این سایتو ملاحضه کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تأیید-صحت-گارانتی/
اگه خودتون جعبه رو باز کنین بهتره( یحو دیدی اون وسط یه چیزی کش رفت)

Iloveu-ALL
28-08-2013, 15:27

Xperia V هم اضافه کنید، همون امکانات Xperia T رو داره و ضد آب هم هست (ولی صفحه نمایشش 4.3 اینچه!)

AMIR MOHAMMAD . M
02-09-2013, 10:07
سلام
من دیروز رفتم پاساژ علاالدین T با گارانتی آرین 970،000 و SP با گارانتی آرین 1،050،000 بود که حداقل قیمتی بود که پیدا کردم .
بدون گارانتی هم که خدا بده برکت T از 920،000 بود تا 1200،000 برای SP هم همین طور.
چیزی که اونجا منو درگیر کرد این بود که همه میگفتن TX بهتر از T هست و هیچکدام جواب منطقی برای حرفشون نداشتن.
حالا آیا نظر شما هم همینه؟وچرا؟ که اگه این طور باشه که میرم SP میخرم چون هم قیمتن.
البته برا یه بنده خدایی هم P خریدم بدون گارانتی ( گارانتی دار پیدا نکردم ) 810،000 ( آپدیت شده ، منو فارسی و برچسب شبنم داشت ) که وقتی یه مقدار باهاش کار کردم این 2عیب رو توش دیدم:
1- کلید های سخت افزاری خوب عمل نمیکرد.
2- شتاب سنجش هم دیر عمل میکرد.

Iloveu-ALL
02-09-2013, 13:07
سلام
من دیروز رفتم پاساژ علاالدین T با گارانتی آرین 970،000 و SP با گارانتی آرین 1،050،000 بود که حداقل قیمتی بود که پیدا کردم .
بدون گارانتی هم که خدا بده برکت T از 920،000 بود تا 1200،000 برای SP هم همین طور.
چیزی که اونجا منو درگیر کرد این بود که همه میگفتن TX بهتر از T هست و هیچکدام جواب منطقی برای حرفشون نداشتن.
حالا آیا نظر شما هم همینه؟وچرا؟ که اگه این طور باشه که میرم SP میخرم چون هم قیمتن.
البته برا یه بنده خدایی هم P خریدم بدون گارانتی ( گارانتی دار پیدا نکردم ) 810،000 ( آپدیت شده ، منو فارسی و برچسب شبنم داشت ) که وقتی یه مقدار باهاش کار کردم این 2عیب رو توش دیدم:
1- کلید های سخت افزاری خوب عمل نمیکرد.
2- شتاب سنجش هم دیر عمل میکرد.

این رو از یه سایت دیگه میذارم:

سلام ،
ميخواستم يک سري از فرق هاي اين دو غول سوني رو با هم مقايسه کنم!
در درجه اول TX واقعا کيفيت صفحه ي بهتري نسبت به T داره که از ويديو هاي موجود تا حتي کار کردن خودم برام راحت معلوم بود.
تو دوربين هم TX عکس هاي روشن و گرم تري گرفته که واقعا برام جذاب بود ولي با وجود اينکه هردوشون از سنسور هاي Exmor R for Mobile استفاده ميکنند ولي TX عکسهايي يه خرده نويزي تر نسبت به T داره!
يک چيزي که TX رو واقعا ارزشش رو بالا ميبره عوض شدن باتريش هست ولي نبايد فراموش کنيم که TX باتري 1750 م.ا داره ولي T باتريش 1850 م.ا هست!
به نظر من زاويه ديد TX چون قابل مقايسه با T نيست پس حرفي نميزنم! ( T صفحش آبي ميشه )
تو سيستم هاي ارتباطي TX چند قدم از T جلو تره که ميشه گفت دو باند بيشتر در 3G نسبت به T داره!
در اسمارتفون TX چراغ LED واقعا خيلي شفافي به کار برده شده ولي باور کنيد براي T فقط در تاريکي به راحتي معلوم هست.
TX از 10 انگشت پشتيباني ميکنه ولي T از 4 انگشت! اين باعث ميشه دقت لمس TX بهتر بشه! (نه اينکه شما بخواين با 10 تا انگشت کار کنيد )
از نظر ظاهري با اينکه در نگاه اول کاملا شبيه به هم هستند ولي فرق هاي ريز و درشت زيادي دارند:
- TX گوشي نازکتري نسبت به T هست!
-TX گوشي سبکتري نسبت به T هست!
-TX لوگو Xperia در زير براش روشن ميشه در صورتي که سوني براي T يک Xperia ساده فلزي به کار برده!
-TX گوشي قدبلندتري نسبت به T هست!
-TX نسبت به T يک بدي خاصي داره! اون هم جايگذاري و شکل تقريبا ميشه گفت زشت دکمه هاي گوشه گوشي نسبت به T هست!
- راستي من از جايگذاري هدفون جک T خيلي بيشتر خوشم مياد تا TX.
-زماني که TX رو دست گرفتم احساس کردم راحت تر هستم ( راحت تر گفتم چون هر دوشون واقعا گوشي هاي راحتي هستند) اونم به خاطر اينکه صفحش در محدوده دست هست و مثله T زياد بالا برده نشده!)

ولي با تمام اين موضوع ها براي من انتخاب خيلي راحته! مسلما تفاوت قيمت(در حال حاضر) مانع من نسبت به خريد TX نميشه!!!

*** تمامي حرف هام حاصل امتحان کردن گوشي با دستهاي خودم بود***

ممنونم از شما که نقدم رو خونديد و ديجي کالا که اين امکان رو به من داد.

AMIR MOHAMMAD . M
02-09-2013, 15:06
این رو از یه سایت دیگه میذارم:
که اینطور:n13:
این اطلاعات رو فقط از کسی که با این دو گوشی کار کرده میشد به دست آورد.
لطف کردین دوست عزیز:n16:

یه سوال دیگه: شنیدم به تازگی مرکز خرید موبایلی در اطراف 7حوض و تهرانپارس اونجاها راه اندازی شده، شما آدرسی چیزی ازش دارین؟
شاید اونجا قیمت ها مناسب تر باشه حداقل بدلیل اینکه تازه راه افتاده.

h!tman
02-09-2013, 15:35
من باشم تی ور میدارم.
از کار کردن و تجربه کاریم میگم
شما هم برو طبقه 6علائدین بخر
تاکید میکنم.طبقه 6
اما از بین Tو Spو TX
من حتما Sp برم میدارم

docomid
02-09-2013, 15:38
البته دوست عزیز tx اینجور که توی سایت موبایل آی آر کاربراش نوشتن مشکلات و باگهای بخصوص زیادی داره که اکثرشون رو t نداره و البته t رو بعضی از کاربرای همون سایت گفتن که با آپدیت 4.1 وای فایش از کار می افته ... منم می خواستم تی بگیرم (صفحه ی قبل پستم هست) ولی به خاطر همون مشکل وای فایش و این که تفاوت قیمتی با اس پی نداشت اس پی رو گرفتم تا حالا باگ و مشکل خاصی توش ندیدم خدا رو شکر ، بغیر از مشکل جزئی تاچ و اینکه عکس برداری دوربینش به نظر من در حد t, tx , v نیست.

AMIR MOHAMMAD . M
02-09-2013, 16:02
من باشم تی ور میدارم.
از کار کردن و تجربه کاریم میگم
شما هم برو طبقه 6علائدین بخر
تاکید میکنم.طبقه 6
اما از بین Tو Spو TX
من حتما Sp برم میدارم
حالا چرا اینقدر تاکید هست که برم طبقه 6؟:n13::n02:

البته دوست عزیز tx اینجور که توی سایت موبایل آی آر کاربراش نوشتن مشکلات و باگهای بخصوص زیادی داره که اکثرشون رو t نداره و البته t رو بعضی از کاربرای همون سایت گفتن که با آپدیت 4.1 وای فایش از کار می افته ... منم می خواستم تی بگیرم (صفحه ی قبل پستم هست) ولی به خاطر همون مشکل وای فایش و این که تفاوت قیمتی با اس پی نداشت اس پی رو گرفتم تا حالا باگ و مشکل خاصی توش ندیدم خدا رو شکر ، بغیر از مشکل جزئی تاچ و اینکه عکس برداری دوربینش به نظر من در حد t, tx , v نیست.
SP رو از کجا و چند گرفتی؟
گارانتی چی؟
تاچش چه مشکلی داره؟

docomid
02-09-2013, 22:12
گارانتی چی؟
تاچش چه مشکلی داره؟
از تهران نگرفتم ، هر چی گشتم با گارانتیش رو گیر نیاوردم و بدون گارانتیش رو مجبور شدم بگیرم 1ت ، کلیپ های مشکل تاچش رو سرچ کنی هست یکی اینکه موقعی که به شارژر وصله تاچش بگیر نگیر پیدا می کنه و یکیم اینکه در حالت افقی گوشی رو قرار بدی روی میز تاچش بگیر نگیر داره که جفت حالتش یه بار برام پیش اومد اما اینکه همیشه اینطوری باشه و معمول باشه نه این طور نبوده تا حالا ( البته یه آپدیت براش اومده که با اون آپدیت کاربرا میگن این مشکل حل میشه )

AMIR MOHAMMAD . M
03-09-2013, 12:22
از تهران نگرفتم ، هر چی گشتم با گارانتیش رو گیر نیاوردم و بدون گارانتیش رو مجبور شدم بگیرم 1ت ، کلیپ های مشکل تاچش رو سرچ کنی هست یکی اینکه موقعی که به شارژر وصله تاچش بگیر نگیر پیدا می کنه و یکیم اینکه در حالت افقی گوشی رو قرار بدی روی میز تاچش بگیر نگیر داره که جفت حالتش یه بار برام پیش اومد اما اینکه همیشه اینطوری باشه و معمول باشه نه این طور نبوده تا حالا ( البته یه آپدیت براش اومده که با اون آپدیت کاربرا میگن این مشکل حل میشه )

حالا که SP گرفتی اگه برگردی به قبل بازم همینو میگرفتی؟:n02:

اگه نکته خاصی درباره گوشیت بود ایجا یا با یه تاپیک دیگه مطرح کن دوستان استفاده کنن.:n01:

h!tman
03-09-2013, 13:24
حالا چرا اینقدر تاکید هست که برم طبقه 6؟:n13::n02:

گارانتی چی؟
تاچش چه مشکلی داره؟
چون عمده فروشند
مشکل وایفای با آپدیت برا من پیش نیومد
سخت افزار اس پی از بقیه دقیقا 1سال جلوتره

docomid
03-09-2013, 13:39
حالا که SP گرفتی اگه برگردی به قبل بازم همینو میگرفتی؟:n02:

اگه نکته خاصی درباره گوشیت بود ایجا یا با یه تاپیک دیگه مطرح کن دوستان استفاده کنن.:n01:
در مورد سوال اول آره :n02:
مشکل همونی که گفتم فقط تاچشه که اونم گفتم اونجوری نیست که همیشگی باشه و اذیت کنه فقط یه بار برام پیش اومد اونم در حد چند ثانیه نه اینکه مجبور به ری استارت بشی سایت موبایل آی آر بری کاربراش گفتن که با نصب آپدیت 60mb که برای این گوشی اومده این باگ حل میشه ولی من خودم چون تجربه بدی از آپدیت کردن دارم و یه گوشی نو که به خاطر آپدیت بریک شد و خاموشه دارم نصبش نکردم که بگم درست میشه یا نه ، همچنین کیفیت عکسبرداری دوربینش یه خورده نسبت به هم رده های خودش پایین تره ولی فیلمبرداریش خوبه

AMIR MOHAMMAD . M
07-09-2013, 15:41
دوربینش هم برای من مطرح هست یعنی میشه گفت برام مهمه با توجه به این نکته باز بین T و TX و SP کدوم رو پیشنهاد میدید؟:n13:

البته فکر میکنم که باید به خاطر دوربین از SP صرف نظر کرد اگه این طور باشه بین T و TX کدوم رو پیشنهاد میدید؟

انتخاب بین این 3 تا سخته میخواستم یه تاپیک با نظر سنجی بزن گفتم اول اینجا مطرح کنم .:n27:

Iloveu-ALL
07-09-2013, 22:21
دوربینش هم برای من مطرح هست یعنی میشه گفت برام مهمه با توجه به این نکته باز بین T و TX و SP کدوم رو پیشنهاد میدید؟:n13:

البته فکر میکنم که باید به خاطر دوربین از SP صرف نظر کرد اگه این طور باشه بین T و TX کدوم رو پیشنهاد میدید؟

انتخاب بین این 3 تا سخته میخواستم یه تاپیک با نظر سنجی بزن گفتم اول اینجا مطرح کنم .:n27:

خب اگه دوربین براتون مهمه T و TX گزینه های خوبین. TX تا 10 انگشت تاچ همزمان رو پشتیبانی می کنه و تاچش باید روون تر باشه. T ارزون تره.

AMIR MOHAMMAD . M
08-09-2013, 09:52
خب اگه دوربین براتون مهمه T و TX گزینه های خوبین. TX تا 10 انگشت تاچ همزمان رو پشتیبانی می کنه و تاچش باید روون تر باشه. T ارزون تره.

مشکل من هم بین این دو مدل همینه که تاچ T چهار لمسه و TX ده لمس که اگه باطری TX قوی بود برش میداشتم چون چندجا خوندم که زود شارژ خالی میکنه، آیا درسته؟
همچنین گفتن پشتیبانی برای T قوی تر هست و در سایت GsmArena محبوبیت T بیشتر هست که اینا آدمو دچار شک میکنه . نظر شما چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟:n01:

Iloveu-ALL
08-09-2013, 11:29
مشکل من هم بین این دو مدل همینه که تاچ T چهار لمسه و TX ده لمس که اگه باطری TX قوی بود برش میداشتم چون چندجا خوندم که زود شارژ خالی میکنه، آیا درسته؟
همچنین گفتن پشتیبانی برای T قوی تر هست و در سایت GsmArena محبوبیت T بیشتر هست که اینا آدمو دچار شک میکنه . نظر شما چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟:n01:

من اگه بودم Xperia T رو بر میداشتم.
1100 هم خیلی محبوبه :n02:

AMIR MOHAMMAD . M
08-09-2013, 14:28
من اگه بودم Xperia T رو بر میداشتم.
1100 هم خیلی محبوبه :n02:

فکر نميکنم 4 لامس هم مشکل ساز باشه .:n13:
1100 که آره:n02:
من بين T و TX گفتم.:n01:

Iloveu-ALL
08-09-2013, 18:07
فکر نميکنم 4 لامس هم مشکل ساز باشه .:n13:
1100 که آره:n02:
من بين T و TX گفتم.:n01:

منم کلی گفتم :دي
Xperia T میگیرید؟

AMIR MOHAMMAD . M
08-09-2013, 19:13
منم کلی گفتم :دي
Xperia T میگیرید؟

تو خرید عجله ندارم ، در حال حاضر این تاپیک رو زدم تا با اطمینان بیشتر گوشی بگیرم:n02:
نقد و بررسی دو گوشی T و TX از شرکت SONY ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته فکر میکنم به درد خیلیها بخوره:n01:

AMIR MOHAMMAD . M
09-09-2013, 14:21
در قسمت نظرات کاربران تو سایت شرکت آرین خیلی از TX نوشتن. نکاتی رو گفتن که آدمو برای خرید گیج میکنه ولی برای T چیز زیادی ننوشتن و نکته خاصی وجود نداره.
TX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]™-TX/)
T ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]™-T/)
چه جوریاست؟؟؟؟؟؟؟؟:n13::n28:

AMIR MOHAMMAD . M
10-09-2013, 13:44
سرانجام T گرفتم:n20:
سوالی بود در خدمتیم.:n01:

Iloveu-ALL
10-09-2013, 14:35
سرانجام T گرفتم:n20:
سوالی بود در خدمتیم.:n01:

مبارک باشه :n02: چطور شد T رو انتخاب کردید؟

AMIR MOHAMMAD . M
11-09-2013, 10:03
مبارک باشه :n02: چطور شد T رو انتخاب کردید؟

رفتم علاالدین به نیت خرید TX که حداقل قیمت با گارانتی 1.160.000 بود که فکر نمیکنم نسبت به T که به قیمت 970.000 با گارانتی خریدم ارزش خرید داشته باشه اونم به خاطر چند فرق کوچیک.(SP هم 1.050.00)
الانم راضیم و میتونم بگم بعضی مشکلاتی رو که تو نت خونده بودم که این گوشی داره اصلا من ندیدم. مثل زاویه دید که من هرچی گوشی رو این ور اون ور کردم اصلا تغییری تو نور صفحه ندیدم( البته صفحش هم شارپه به خاطر رنگ آبیش:n04:)
4 لمس بودنش هم اصلا مشکلی ایجادنمیکنه چون من با P که 10 لمسه هم کار کردم هیچ فرق یا اذیتی نداشت

Iloveu-ALL
11-09-2013, 13:03
رفتم علاالدین به نیت خرید TX که حداقل قیمت با گارانتی 1.160.000 بود که فکر نمیکنم نسبت به T که به قیمت 970.000 با گارانتی خریدم ارزش خرید داشته باشه اونم به خاطر چند فرق کوچیک.(SP هم 1.050.00)
الانم راضیم و میتونم بگم بعضی مشکلاتی رو که تو نت خونده بودم که این گوشی داره اصلا من ندیدم. مثل زاویه دید که من هرچی گوشی رو این ور اون ور کردم اصلا تغییری تو نور صفحه ندیدم( البته صفحش هم شارپه به خاطر رنگ آبیش:n04:)
4 لمس بودنش هم اصلا مشکلی ایجادنمیکنه چون من با P که 10 لمسه هم کار کردم هیچ فرق یا اذیتی نداشت

مبارکتون باشه ... دوربینش هم که حرف نداره (البته فوکوسش یه کوچولو دیر عمل میکنه)
TX بدون گارانتی چند بود? و همینطور T بدون گارانتی؟

AMIR MOHAMMAD . M
11-09-2013, 20:57
مبارکتون باشه ... دوربینش هم که حرف نداره (البته فوکوسش یه کوچولو دیر عمل میکنه)
TX بدون گارانتی چند بود? و همینطور T بدون گارانتی؟
آره یه کم فوکوسش اذیت میکنه.
TX بدون گارانتی 1.025.000 و T بدون گارانتی 920.000 کمتر نبود