PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیام کامپیوتر شما مسدود شده است با نام ICE

SANR
06-08-2013, 14:05
سلام دوستان:
یکی سیستم هست که وقتی ویندوز بالا میاد این پیام رو میده و میگه 300دلار بپردازید.البته به شکل یک سایت.ادرس ندارهولی بالاش نوشته: ICE
هیچ کاری هم نمیشه انجام داد،سیف مود و تسک منیجر و .... هم بلوک شده!!!
میدونم کار هکرها هستش.
ولی الان اطلاعات مهمی دارم و باید ویندوز رو داشته باشم.الان راه حلش چیه؟

ممنون

SANR
06-08-2013, 15:32
از دوستان راه حلی ندارن؟

jolan57
06-08-2013, 16:24
سلام
اولین راه اینه که شما سعی کنید از سیستم ریستور استفاده کنید بدین صورت که :
1-اول که f8 رو میزنید و میخوایید وارد سیف مود بشین Safe mode with command Propmt رو انتخاب کنید
2-وقتی cmd بالا اومد تایپ کنید rstrui.exe و Enter رو بزنید
اگر از ویندوز سون یا هشت استفاده میکنید میتونید قبل از عبارت بالا \C:\Windows\System32 رو تایپ کنید
بعدش که سیستم ریستور بالا اومد یکی از تاریخ ها رو که قبل از این ویروس بود رو انتخاب کنید و Next رو بزنید

................................
راه دوم استفاده از دیسک نجات کسپرسکی هست (این کارها رو با یک سیستم دیگه انجام بدین)
اول دیسک نجات رو از لینک زیر دریافت کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش نیاز هست که فایل iso رو بر روی سی دی یا دی وی دی رایت کنید که من بر اساس درجه تون تو فروم این کار رو برعهده خودتون میذارم :دی
البته یک نرم افزار هم معرفی میکنم اگر دوست داشتین استفاده کنید
دانلود Imgburn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از رایت دیسک نجات بر روی سی دی آن را داخل سیستم آلوده بذارین که بعد از بالا اومدن صفحه ای رو مشاهده میکنی که از شما میخواید کلیدی رو فشار دهید تا وارد منو کسپر بشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش از شما آپدیت میخواد که اجازه آپدیت رو بهش میدن و بقیه مراحل هم که مشخصه

البته به جای کسپر میتونید از دیسک نجات بیت دیفندر هم استفاده کنید که البته کمی سرچ کنید روش استفاده از اون رو میتونید پیدا کنید