PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سونی Xperia SP یا Galaxy Grand I9082

Hashem 289
06-08-2013, 11:46
سلام
قصد دارم یکی از این دو گوشی رو انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید کذوم بهتره .

اگه تو این رنج قیمت گوشی بهتری غیر از این دو هم میدونید هست لطفا راهنمایی کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AC_POP
06-08-2013, 21:05
SP 100% خیلی بهتره . منم تا همین دیشب قصد داشتم برم طی چند روز آینده بخرمش ، اما یکی اومد چند تا لینک گذاشت و رفتم سایت خودِ سونی هم دیدم که راست میگن . این گوشی مشکل تاچ داره . 2 هفته اول هم معلوم نمیشه اما درست بعد 2 هفته رخ میده و تا الان هم هیچ راه حلی نتونستن براش پیدا کنن و توی انجمن خود سایت سونی هم مسئولان اومدن پاسخ نهاییشون این بوده که گوشیتون رو برای تعمیر دوباره برگردونین تا براتون کالیبره کنیم !!!!! :n27: اصلا الان من خودمم موندم واقعیتش . حتی حاضرم 200-300 اضافه تر هم بدم و نکسوس 4 هم بگیرم اما همین نکسوس 4 هم کلی عیب و ایراد داره !

Iloveu-ALL
07-08-2013, 00:18
Xperia T بهترین گزینه است تو این رنج

Gabit0
07-08-2013, 10:19
cpu اکسپریا خیلی بهتره 1.7 در مقابل 1.2 گیگاهرتز
رزولیشن صفحه نمایش اکسپریا بالاتره 720×1280 در مقابل 480×800 و همچنین اندازه اش مناسب تره 4.6 در مقابل 5 (به نظرم کار کردن با 4.6 با یک دست راحت تر باشه) = رسمن صفحه نمایش سامسونگ حرفی برای گفتن نداره
گفته میشه کیفیت دوربین اکسپریا در مقابل بقیه 8مگا پیکسلی ها پایین تره(البته من خودم ندیدم، توی نقدهاش خوندم)
کیفیت بلندگوی اکسپریا هم بالاتره
باتری اکسپریا کمی قوی تره، 2370 در برابر 2100
امکاننات جانبی اکسپریا هم بالاتره

فکر کنم مشخصه، بین این دوتا صد در صد اکسپریا بهتره، من بودم Xperia SP رو میخریدم

SP 100% خیلی بهتره . منم تا همین دیشب قصد داشتم برم طی چند روز آینده بخرمش ، اما یکی اومد چند تا لینک گذاشت و رفتم سایت خودِ سونی هم دیدم که راست میگن . این گوشی مشکل تاچ داره . 2 هفته اول هم معلوم نمیشه اما درست بعد 2 هفته رخ میده و تا الان هم هیچ راه حلی نتونستن براش پیدا کنن و توی انجمن خود سایت سونی هم مسئولان اومدن پاسخ نهاییشون این بوده که گوشیتون رو برای تعمیر دوباره برگردونین تا براتون کالیبره کنیم !!!!! :n27: اصلا الان من خودمم موندم واقعیتش . حتی حاضرم 200-300 اضافه تر هم بدم و نکسوس 4 هم بگیرم اما همین نکسوس 4 هم کلی عیب و ایراد داره !

البته غیر از این مشکل تاچ مرموز که این دوستمون گفتن، شنیدم که با آپدیت مشکلش رو حل کردن، ولی به هر حال این سامسونگ رو اصلن پیشنهاد نمیکنم، توی این رنج گوشی ها خیلی بهتری هست.

Hashem 289
07-08-2013, 11:35
با توجه به این که رو سامسونگ نظر ندارید و xperia sp رو هم میگید مشکل تاچ داره نظرتون راجبه htc one s چیه ؟

AC_POP
07-08-2013, 14:31
با توجه به این که رو سامسونگ نظر ندارید و xperia sp رو هم میگید مشکل تاچ داره نظرتون راجبه htc one s چیه ؟

دوست عزیز اگه شما انتظاراتتون رو از گوشی بگین بهتر میشه کمکتون کرد . مثلا برای بازی میخواین یا فیلم نگاه کردن یا وب گردی یا قیافه گوشی براتون مهمه یا . . . .

اگه بگین خیلی بهتر میشه جواب داد . این One S هم از نظر من گوشی متوسطی هست . نمیدونم مشکل تاچ Xperia SP هنوز هم هست یا نه . اگر حل شده باشه با آپدیت ، 100% اون توصیه میشه ( خودمم قصد خریدش رو داشتم که شنیدم مشکل تاچ داره اما یه دوستی میگفت مثل اینکه با آپدیت حل شده حالا من نمیدونم درسته یا نه )

italia88
07-08-2013, 18:43
سونی ایکسپریا وی هم خوبه

mostafa.a.m
07-08-2013, 19:01

از پرچمدارهای جدید و قدیم که فاصله بگیریم٬ به One S می رسیم که متاسفانه طرد شده و آخرین به روز رسانی آن اندروید ۴.۱.۱ و سنس ۴+ باقی خواهد ماند. البته احتمال دریافت برخی آپدیت ها برای رفع باگ ها٬ وجود دارد. (منبع نارنجی)

Gabit0
07-08-2013, 19:39
Xperia V و Xperia TX هم گزینه ها خوبی هستن، از نظر سخت افزاری به SP نمیرشن، البته دوربینشون بهتره، قیمتشونم هم دور و بر یک تومنه ...

Hashem 289
07-08-2013, 20:26
دوست عزیز اگه شما انتظاراتتون رو از گوشی بگین بهتر میشه کمکتون کرد . مثلا برای بازی میخواین یا فیلم نگاه کردن یا وب گردی یا قیافه گوشی براتون مهمه یا . . . .

اگه بگین خیلی بهتر میشه جواب داد . این One S هم از نظر من گوشی متوسطی هست . نمیدونم مشکل تاچ Xperia SP هنوز هم هست یا نه . اگر حل شده باشه با آپدیت ، 100% اون توصیه میشه ( خودمم قصد خریدش رو داشتم که شنیدم مشکل تاچ داره اما یه دوستی میگفت مثل اینکه با آپدیت حل شده حالا من نمیدونم درسته یا نه )

بازی و دیدن فیلم با کیفیت بالا و ساپورت فلش مموری برام اهمیت داره . تو سایت ها نگاه میکردم نوشته بودن با آپدیت مشکلشون کمتر شده اما از بین نرفته ! .

Hashem 289
07-08-2013, 20:33
پردازنده گرافیکی مدل T , TX از SP پایین تره Adreno 320
در مدل TX فلش ساپورت نمیکنه .

Hashem 289
15-08-2013, 11:58
کسی از برطرف شدن کامل مشکل xperia sp خبر داره ؟

LEO.M
15-08-2013, 16:17
کسی از برطرف شدن کامل مشکل xperia sp خبر داره ؟
بله،با آپدیت حل شده مشکلش.

Hashem 289
16-08-2013, 19:20
بله،با آپدیت حل شده مشکلش.

شما خودت این گوشی رو داری ؟

Hashem 289
16-08-2013, 21:04
نظزتون راجبه Galaxy Nexus I9250 چیه ؟ نسبت به sp کدوم بهتره ؟

NOR-1
17-08-2013, 01:33

قطعاً SP خیلی بهتره اما نه از nexus 4

Toranj_mhg
17-08-2013, 11:19
من اوايل ماه رمضون اين گوشي رو خريدم ، درسته مشكل تاچ خيلي كم داره،تنها در وقتي كه مي ذاريد روي سطح ميز و بخواين باهاش كار كنيد به ندرت نمي گيره تاچش
كلا ازش راضي ام جز دوربينش كه ضعيفه اونم ميگن مشكلش نرم افزاريه ، حالا ديگه نمي دونم
نقاط قوتشم: اجراي روون بازي ها و كيفيت فوق العاده صفحه و اينكه اون چراغ LED پايين گوشي فقط تزييني نيست خيلي كاربرديه

LEO.M
17-08-2013, 21:14
Sp خیلی بهتره.دوربینش قوی تره،پردازندش بهتر و از همه مهمتر گوشی جدیدتره.نکسوس 4 گوشی سال 2011

قطعاً SP خیلی بهتره اما نه از nexus 4
شما چرا دو پهلو صحبت میکنید؟اول میگید خیلی بهتره بعد میگید نه!

3aman021
18-08-2013, 12:16
پیشنهاد من xperia sp

Hashem 289
19-08-2013, 08:51
از همه دوستان ممنونم ، دیروز sp رو خریدم و باید بگم فوق العادست .

thais
19-08-2013, 12:13
Sony Xperia Zr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با توجه به بررسی‌ها و آزمون‌ها باید بگوییم که عمر باتری و دوربین و صفحه نمایش متوسط است و ما از گوشی سونی انتظار بیشتری داشتیم.
سونی تلاش کرده است تا خود را از گوشی‌های رده پایین خلاص کند که در این امر تقریباً موفق بوده است.
در کل کار کردن با این گوشی جز تجربیات لذت بخش است.
با این حال وزن تقریباً کم گوشی از نکات مثبت آن است.
صفحه نمایش ۴٫۵ اینچی آن تقریباً بزرگ است اما برای پخش ویدیو عالی عمل می‌کند.
پیچیده‌ترین بازی‌ها بر روی این گوشی به راحتی اجرا می‌شود. می‌توان این گوشی را در دسته متوسط رو به بالا قرار داد اما قیمت بالای آن برای بسیاری از کاربران جالب نیست.
در حال حاضر با وجود Nexus 4 به نظر می‌رسد یک معامله بهتر با قیمت مناسب‌تر است.
در همین حال HTC Mini یکی از رقیبان قوی آندرویدی به حساب می‌آید. اگر برای پول خود ارزش قائل هستید بهتر است HTC one یا Samsung Galaxy S4 را بخرید. اگر به قابلیت ضد آب بودن اهمیت می‌دهید منتظر گوشی جدید Samsung باشید.

Djhamid2007
22-08-2013, 12:15
آقا sp چطوره؟ مشکل تاچ داره؟

Hashem 289
24-08-2013, 19:09
نه ، من که مشکلی خدا رو شکر نداشتم . گوشی خیلی خوبیه .