PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایییییییی

qscesza
06-08-2013, 02:36
سلام
من هیچ ویروسی ندارم
فایروال و دیفندر و اکشن سنتر و آپدیت نرم افزارها و آپدیت ویندوز و.هر چیزی که نیاز به آپدیت داره رو بستم
با این حال نمیدونم که چه چیزی در حال دانلود شدنه که ترافیک منو بیخودی تموم میکنه
سیستمم 7 هستش
مرورگری که استفاده میکنم فایر فاکس 20
توی 5 روز بدون هیچ دانلود کردنی 1.5 گیگ مصرف کردم
توروخدا یکی کمکم کنه هرجا گفتم و سر زدم هیچکی سردرنیوورد
شدید ترافیکم رو کم کرده…توسط برنامه networx میزان دانلود و آپلود رو مشاهده میکنم و با پرتال مطابقت داره…اینترنتم adsl با سرعت 2
ممنون میشم جواب بدبن

and-roid2
06-08-2013, 03:14
از مخابرات سرویس میگیری؟

MW_ARDEN
06-08-2013, 15:26
اگه حجم دزدی نباشه، zone alarm نصب کنی هر چی بخواد به اینترنت بره باید از فیلتر این رد شه معلوم میشه....

qscesza
06-08-2013, 16:02
از مخابرات سرویس میگیری؟

بله از مخابرات....مودمم معمولیه با سیم.

ESPSV
06-08-2013, 16:54
من به شما پیشنهاد میدم ESET Endpoint Security
رو نصب کنین ، بهترین فایروال رو داره . من بیش از 5 تا از فایروالهای معروف
رو چک کردم این یکی و همینطور ESET Smart Security
همه برنامه ها رو کنترل میکنه ولی موقع نصب از روش کاستوم نصب کنین
و فایروال رو روی گزینه Interactive بذارید حتما
مطمئن باشید میتونین پیدا کنین چی داره ترافیک رو مصرف میکنه

and-roid2
06-08-2013, 18:49
بله از مخابرات....مودمم معمولیه با سیم.

اگر مطمینی مشکل از سمت خودت نیست و هیچ برنامه ای اپدیت نمیشه میتونه مشکل امنیتی باشه و اکانت شما ه*ک شده باشه!
از ضعف های مخابرات اینه که اگر کسی اکانت شما رو داشته باشه میتونه به اکانت شما متصل شده و از اینترنت استفاده کند...

برای جلوگیری از این کار:

1. پسورد ورودی مودم رو عوض کنید.(منظورم admin, admin هست!)
2. به پشتیبانی مخابرات تماس بگیرید و بگید مک شما رو قفل کنه و کسی به جز مک ادرس شما به اینترنت متصل نشه
3. پسور اکانت رو هم حتما عوض کنید!

qscesza
06-08-2013, 22:50
یه بار تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم ولی گفتن هکی در کار نیست و همه ی اتصالاتتون با همین شماره و آی پی خودتون بوده....همینه دیگه نمیدونم مشکل کجاس؟خیلی این در و اون در زدم ولی متاسفانه نتیجه ای نداشت>>>>>

SoluS
07-08-2013, 00:30
یه برنامه توی خود ویندوز هست که بهت می گه چه برنامه های دارن از اینترنت استفاده می کنن.

من خودم همیشه وقتی می بینم که چیزی داره سرعت اینترنت رو کاهش می ده یا داره دانلود می شه از طریق این برنامه پیداش می کنم.

اسمش هست Resource Monitor
یه تصویر هم ازش می ذارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه آوردنش هم یه جستجو کنی می تونی پیدا کنی.

امیدوارم که کمک کنه.

اره باو
07-08-2013, 02:41
zone alarm رو نصب کن.