PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سرعت کم msi cx61 i7

airoopr
05-08-2013, 20:40
سلام حدود یه هفته اس لپتاپ msi cx61 رو با کانفیگ زیر خریدم اما هنگام بالا اومدن ویندوز خیلی دیر عمل میکنه گاهی هم هنگ میکنه ویندوزش رو عوض کردم حتی 8 64 بیتی ریختم اما حل نشد به نظرتون از چی میتونه باشه ؟ از هارد میتونه باشه ؟ (MSI CX61 I7 3630 VGA:645GT 6gb Ram DDR 3 )

khelane
06-08-2013, 21:26
سلام حدود یه هفته اس لپتاپ msi cx61 رو با کانفیگ زیر خریدم اما هنگام بالا اومدن ویندوز خیلی دیر عمل میکنه گاهی هم هنگ میکنه ویندوزش رو عوض کردم حتی 8 64 بیتی ریختم اما حل نشد به نظرتون از چی میتونه باشه ؟ از هارد میتونه باشه ؟ (MSI CX61 I7 3630 VGA:645GT 6gb Ram DDR 3 )

هارد رو یه بار فرمت سطح پایین کن ببین درست میشه
اگه بازم نشد بهتره ببری پیش طرف که ازش خریدی ماجرا رو بگی براش
خودتون هم میتونید قطعات تست بگیرید برای رم ازmemtestبرای هارد از hdd regenrator برای گرافیک هم video stress memory ببین مشکلی نداره
اما قبلش یه بار یه ویندوز نصب کن بعدا درایور و .هیچ چیزی رو نصب نکن ببین کار همینطوری هست یا نه اگه نبود دونه دونه درایور ها رو نصب کنید ببینید چی میشه شاید استارت اپت خیلی شلوغ باشه واسه این هنگ میکنه

esygonzales
18-09-2013, 01:21
ببخشید منم یه cx61 با این مشخصات دارم اونم مشکل سرعت پایین در بوت دارم ولی باید بگم که بعد از بوت سیستم دیگر مشکل کمییه سرعت هارد دیده نمیشه میشه کمک کنید
با تشکر