PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میز کاری برای فیلم دیدن

dimah2005
04-08-2013, 23:54
خواستم تمامی نرافزار های متدوالی که با هر بار فیلم دیدن من به کار میوفتن رو بهتون معرفی کنم همین،
هر کی هم خواست می تونه این روند رو ادامه بده.

1. کولکتور

هر کس و ناکسی می دونه که ای ام دی بی چیست، دیا بیس این نرم افزار، همون ای ام دی بیه!!
یعنی بصورت افلاین می تونید کل ای ام دی بی رو داشته باشید. نرم افزار با این کارکرد زیاد هست، ولی این بهترینشونه ، من یه 5 سالی میشه دارم ازش استفاده می کنم.
مزایا:
- افلاین بودن،
- طبقه بندیه فیلم هایی که دارید بر اساس فورمت، فیلم هایی که دیدید، فیلم هایی که سفارش دادید. فیلم هایی که دوست دارید داشته باشید و فیلم هایی که توی هاردتونه.
- امتیاز دهی به فیلم ها واشخاص (بازیگر و کارگردان و ....)
- سرچ کردن بین اشخاص و فیلم با طبقه بندی های مختلف
- باز کردن لینک ای ام دی بی فیلم
-باز کردن صفحه ی گوگل سرچ و یاهو برا هر شخص
- امکان خروجی گرفتن از تمامی داده هاتون( لیست فیلمها)
- سرچ کردن یک فولدر خاص و شناسایی فیلم ها موجود در اون فولدر
- و امکان جدیدی که داره: بک آپ گیریه انلاین

از معایبش هم میشه به نداشتن نسخه ی اندروید و اپل (گوشی) اشاره کرد.
عیب دیگه ش پولی بودنشه که یه انتظار10 ثانیه ای برا باز شدنش داره.
همون هم راه حل داره، اگه از صد کرکتر(مثلن: پیمان معادی در فیلم جدایی) عکس بگیرید به راحتی لایسنش برنامه براتون ای میل میشه، (توضیحات کاملش توی خود سایتش)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.ن: یادمه اولین بار با این نرم افزار توی همین انجمن اشنا شدم، اون موقع امکانات زیادی نداشت،
نمی دونم تاپیکی مخصوص خودش داره یا نه!

2.دنیای سرچ 1: Multi Search
با این افزونه می تونید با دو کلیک در چندین و چند موتور جستجو به طور همزمان سرچ کرد.
به راحتی می تونید موتور جستجوی تمامیه سایت های سینمایی رو بهش بدید که به راحتی تو همشون همزمان برای یک فیلم خاص سرچ کنید.

پ.ن: مخصوص کروم،

3. دنیای سرچ 2: IMDb ბმულები
این افزونه هم لینک یه سری سایت مثل ویکی پدیا رو به صفحه ای ام دی بی اضافه می کنه.
خیلی مفید کار آمد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3%91%E1%83%98/nibhdlioalnmfnpedangkkodbdoaddnc
پ.ن: مخصوص کروم

4. km player :نیازی به معرفی این پلیر نیست، ولی خوب داشتنش از اوجب واجبات است.
5. gom player : به جز کا ام داشتن این هم از اوجب واجبات است، چرا که اگه فیلم تون، صداش دیلی داشته باشه میشه باهاش رفع کرد، حتا به نظرم به خاطر سبکیش می تونه پلیری باشه که همیشه باهاش فیلم می بینید.

6. vob sub: اینم پکیجی از نرمافزار های مرتبط با زیر نویس، درست کردن زمان زیر نویسها، چسباندن انها به هم، تبدیل یه زیر نویس یک بخشه به دو بخشه.

7. رعایت حد فاصله با مانیتور JoyToKey

خوب اگه دسته بازی دارید، با این نرمافزار رایگان، برا دکمه های مختلف عملکرد های مختلف تعریف کنید
اینجوری با فاصله از صفحه مانیتور نشسته، فیلم یا زیر نویس رو جلو عقب کرده، از صحنه مورد نظرتون عکس بگیرد، پلی و پاز کنید و هر عملکرد واجبی که دوست دارید روی دسته گیمتون داشته باشید.
پ.ن: نرافزار پولی مشابه این هم هست که کارایی بیشتری داره، خودتون بگردید پیداش کنید اگه خواستید، من باهاش کار کردم، خیلی کامل وجامعه ولی این یکی ساده و راحت، الان از این استفاده می کنم.