PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در نصب sql server 2008 R2

davidrobert
04-08-2013, 18:34
سلام به دستان من ویندوز 8 رو نصب کردم و میخوام اسکول سرور 2008 رو هم نصب کنیم که با دات نت 2010 کار کنیم دات نت نصب شده ولی اسکیول سرور 2008 به هیچ عنوان نصب نمیشه این خطای که میده برنامه .net framwork 3.5 هم نصب کردم که برای ویندوز 8 تحویه شده ولی باز هیچ جر نصب نمیکنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vs7lvd/q.png

من یه مشکل دیگه دارم به هیچ عنوان نمی توانم درایور های مادر بردم و نصب کنیم و سیستم به هیچ عنوان ساپوت نمیکنه میخوام از ToorBue سیستم استفاده کنیم ولی سیستم پشتیبانی نمیکنه و برنامه رو نصب نمیکنه به سایت خودش هم سر زدم سایت مادر بردم فقط دریاور صدا و شبکه رو قرار داده و باقی چیز های دیگه سیستم رو قرار نداده و و تو سایتش زده روی ویندوز 8 نصب میشه ولی هر کاری میکنم نصب نمیشه ممنون میشم این رو هم کمک کنید نه اتوران برنامه برای نصب میاد بالا و نه خود برنامه به صورت جداگانه نصب میشه به هیچ عنوان.
این خطای که میده. ممنون میشم کسی جواب سوالم رو داره زود بگه خیلی نیاز دارم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] gtjdzb/qq.png

ahmadreza.gh
05-08-2013, 06:55
سلام، بهتر بود قبل از نصب ویندوز 8 از ساپورت سیستم مطمئن میشدید، اما میتونید توی حالت safe mode امتحان کنید ببینید نصب میشه، بعضی وقتها جواب میده! متاسفانه این مورد مشکل خیلی ها و خودم هم هست که ویندوز 8 از بعضی درایورها پشتیبانی نمیکنه. در ضمن میتونید از ویژوال استودیو 2012 استفاده کنید که مخصوص ویندوز 8 طراحی شده و sql رو هم داره.

davidrobert
05-08-2013, 09:26
سلام، بهتر بود قبل از نصب ویندوز 8 از ساپورت سیستم مطمئن میشدید، اما میتونید توی حالت safe mode امتحان کنید ببینید نصب میشه، بعضی وقتها جواب میده! متاسفانه این مورد مشکل خیلی ها و خودم هم هست که ویندوز 8 از بعضی درایورها پشتیبانی نمیکنه. در ضمن میتونید از ویژوال استودیو 2012 استفاده کنید که مخصوص ویندوز 8 طراحی شده و sql رو هم داره.
ممنون بابت جواب دادنتون من قسط استفاده کردن از دات نت 2012 و اسکیول 2012 داشتم ولی بخاطر فایل های که میگیریم و یا به بچه های برنامه نویس میدم و همه دارن با دات نت 2010 و اسکیول 2008 کار میکنن بخاطر همین میخواستم از دات نت 2010 و اسکیول 2008 استفاده کنم چون اگه از 2012 استفاده کنیم باک اطلاعاتم به روز میشه و با اسکیول 2008 باز نمیشه و تو دات نت نمی تونم با برنامم کار کنیم.
از طرفی دات نت 2012 دای نقص های هستش تا کامل بر طرف بیشه نخواستم برم سراقش.
من 2 تا ویندوز دارم سیستم من فقط ویندوز 7 رو میشناسه و اکس پی رو داخل آدم حساب نمیکنه و 8 رو میاریه نصب میکنه ولی هیچ چیز دایورم رو نصب نمکنیم از بنامه درایور آپدیت استفاده کردم دایورم رو آپدیت کدم بعضی هایش رو ولی بعضی هاشون مثل TurBo رو که میخوام نصب بیشه و سرعتم بره بالا رو نصب نمیکنی. هم ویندوز اصلیم که همه کارام رو با هاش میکنیم هستش و هم ویندوز 8 قبلاً از اینکه کامل نگل مکان کنیم به 8 و ویندوزم اصلیم رو به پرونیم یه ویندوز روی یکی دیگه از درایو هام نصب کدم ببنیم با مشکلی بر خود میکنم یا نه میتونیم با آپدیت درایور برنامه سیستم رو نصب کنیم دیدم نمیشه سایت خود مادر بردم هم درایور جدیدش رو نزاشته جز کارت صدا و شبکه من کلش رو میخواستم و به جای درایور های سیستم برای ویندوز 8 ورداشته کتاب قرار داده و فایل آپدیت بایوس ولی باز هم بدرد من نخوردش سایتش هم زده کارت صدا و شبکه رو بگیر باقیش رو پشتیبانی میکنم دیدم سرم کلا گذاشت پشتیبانی نکرد باقی درایور ها رو.
ممنون بابت اینکه جواب من رو دادید.