PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید ویندوز 8

oooiuuu
04-08-2013, 18:00
سلام.
دوستان اگه کسی تجربه خرید محصولات مایکروسافت داره لطفا توضیح بده که چطوری وبه چند روش میشه ویندوز 8 نسخه اینترپرایز از سایت مایکروسافت خرید کرد؟

ehsango
04-08-2013, 20:32
ساکن کجایی مگه؟
مایکروسافت که به ایران ویندوز نمیفروشه! تـــحـــریـــم هستیم مثلا...

oooiuuu
04-08-2013, 20:38
ایرانم.مشکلی با تحریم نیست میشه با تغییر ای پی وارد شد.

=CYBER=
04-08-2013, 21:03
ایرانم.مشکلی با تحریم نیست میشه با تغییر ای پی وارد شد.
یدونه ویزا کارت بگیر باهاش بخر .

ehsango
04-08-2013, 21:09
حالا فرض کن ویندوز رو خریدی...میخوای تمام نرم افزار های مورد نیازت رو هم از سایتشون بخری؟؟؟:n13::n13::n13:
اگه خیلی دوس داری از سیستم عاملی استفاده کنی که صاحبش راضی باشه...از لینوکس استفاده کن
کلا تو ایران به دردسرش نمی ارزه بری از مایکروسافت سیستم عامل بخری...

=CYBER=
04-08-2013, 21:59
حالا فرض کن ویندوز رو خریدی...میخوای تمام نرم افزار های مورد نیازت رو هم از سایتشون بخری؟؟؟:n13::n13::n13:
اگه خیلی دوس داری از سیستم عاملی استفاده کنی که صاحبش راضی باشه...از لینوکس استفاده کن
کلا تو ایران به دردسرش نمی ارزه بری از مایکروسافت سیستم عامل بخری...
دردسری نداره با یدونه ویزا کارت مجازی می تونید خریداری کنید .

amir.7
04-08-2013, 23:42
سلام.
دوستان اگه کسی تجربه خرید محصولات مایکروسافت داره لطفا توضیح بده که چطوری وبه چند روش میشه ویندوز 8 نسخه اینترپرایز از سایت مایکروسافت خرید کرد؟

سلام

دوست من ویندوز اصل زمانی معنا پیدا میکنه که شما تمام نرم افزارهات هم با سریال قانونی نصب کنی وگرنه این همه دستکاری که ما توی رجیستری با

انواع کرک و پچ و غیره انجام میدیم دیگه ویندوز اصل یه خرده بی معنی میشه

ضمنا فعلا مجانی حالشو ببر تا بعد ببینیم چی میشه

oooiuuu
05-08-2013, 00:36
سلام

دوست من ویندوز اصل زمانی معنا پیدا میکنه که شما تمام نرم افزارهات هم با سریال قانونی نصب کنی وگرنه این همه دستکاری که ما توی رجیستری با

انواع کرک و پچ و غیره انجام میدیم دیگه ویندوز اصل یه خرده بی معنی میشه

ضمنا فعلا مجانی حالشو ببر تا بعد ببینیم چی میشه

من گفتم دوستانی که تجربه دارن پاسخ بدن.خوب بنده فکر همچی کردم که میخوام ویندوز اصل بخرم بیشتر بخاطر مشکلاتی که نسخه های کپی دارن هنگ کردن های بی مورد.
لطفا جای پرداختن به مسائل دیگه به موضوع پاسخ بدین.

amir.7
05-08-2013, 00:50
من گفتم دوستانی که تجربه دارن پاسخ بدن.خوب بنده فکر همچی کردم که میخوام ویندوز اصل بخرم بیشتر بخاطر مشکلاتی که نسخه های کپی دارن هنگ کردن های بی مورد.
لطفا جای پرداختن به مسائل دیگه به موضوع پاسخ بدین.

دوست من بنده هم میخواستم که شما علاوه بر اصل بودن ویندوز به این موضوع هم توجه داشته باشید تا خدای نکرده متضرر نشید

و حالا که میفرمایید این مطلب رو لحاظ کردین بسم اله . . . . . . .

و دیگه اینکه ما که داریم سالها استفاده میکنیم و هنگ بی مورد ندیدیم مگه اینکه مشکلی باشه

در هر حال موفق باشید :n16:

1376MAXIMUM
05-08-2013, 08:48
من با یکی از دوستای دوستام حرف میزدم که رشته نرم افزار بود گفت که اصلا فرقی نداره کدوم رو نصب کنی مثلا وین 7 که همه باهاش کار کردن رو اگه با کرک خوب کرک کنی هیچ مشکلی نداره اپ دیت هم میشه فقط بعضی از اپدیت ها ویندوز غیر قانونی رو از بین میبره اونا هم مشخص میشن سریع تو فروم ها و سایت کسایی که کرک ها رو تولید میکنن برای وین 7 فقط 1 اپ دیت هست که این کار رو میکنه وین 8 نداره هنوز
بعد وین 8 رو من دارم اصلا جالب نیست ارزش نداره که بخرید بعد تو ایران هم نمیتونید وین اصل پیدا کنید مگه این که مستقیم از یه راهی بخرید یا بگید کسی براتون بخره خارج از کشور وبراتون بیاره
اگه میخواهید حتما اصل بخرید بهتره 7 بخرید اگه صفحه تاچ دارید 8 رو بگیرید
ویندوز اصل فقط روی یک سیستم نصب میشه اینم هست

=CYBER=
05-08-2013, 09:31
یکی پولش رو داره می خواد ویندوز اورجینال بخره ، چرا تشویقش می کنید نسخه کرک شده ( دزدی ) رو استفاده کنه ؟ :n13::n29:

برادر من شما فقط یک راه داری اونم این هست که یک ویزا کارت مجازی خریداری کنید به مبلغ ویندوزی که می خواید بخرید و به راحتی خریدتون رو انجام بدید .

arash59b
05-08-2013, 10:12
اگه تهرانی یه سر برو بایتخت، احتمال زیاد اونجا پیدا می کنی

اماده تو کارتون قشنگ اصل، پولش رو هم به ریال خودمون ازت می گیرن

ولا من الان نزدیک 3 ساله وین 7 رو عوض نکردم تازه یه مدت هم با هاش دانلود افلاین میکردم انواع اقسام ویروس هم دانلود می شد:n06:

1376MAXIMUM
05-08-2013, 13:24
یکی پولش رو داره می خواد ویندوز اورجینال بخره ، چرا تشویقش می کنید نسخه کرک شده ( دزدی ) رو استفاده کنه ؟ :n13::n29:

برادر من شما فقط یک راه داری اونم این هست که یک ویزا کارت مجازی خریداری کنید به مبلغ ویندوزی که می خواید بخرید و به راحتی خریدتون رو انجام بدید .
من قصد تشویق به استفاده از نسخه های کرک شده رو ندارم اصلا هم تاییدش نمیکنم چون نوعی دزدی هست هر کی هم استفاده میکنه داره دزدی میکنه و حق یه سری رو میخوره حتی خودمم که دارم از نسخه کرک شده استفاده میکنم دارم دزدی میکنم
ولی اینارو گفتم که بدونن این ویندوز هایی که تو ایران به عنوان نصخه اصلی میفروشن همش همین کرک شده ها هست یه گروه نشستن باروش های بهتر و دقیق تر -- کردن شما هم که تو ایران هستید حتما اطلاع دارید که وقتی میرید توی مغازه ها فروشنده ها انواع و اقسام کلاه های پردار بدون پر نقاب دار کلاه ایمنی و کلاه شنا و .... رو سر مشتری ها میزارن اونم طوری که میتونن با استفاده از اضافه کلاهی که سرشون کذاشته شده کروات و پاپیون هم درست کنن و حتی دیده شده طوری کلاه گذاشتن سر مشتری که میتونسته با استفاده از کلاه گشادی که سرشون گذاشتن کت شلوار و یک کفش اصل کلارک هم درست کنن:n02:
یا راحت تر بگم تو پاچه که هیچی تو ..... ادم میکنن از حلقش بزنه بیرون

arash59b
05-08-2013, 18:59
من قصد تشویق به استفاده از نسخه های کرک شده رو ندارم اصلا هم تاییدش نمیکنم چون نوعی دزدی هست هر کی هم استفاده میکنه داره دزدی میکنه و حق یه سری رو میخوره حتی خودمم که دارم از نسخه کرک شده استفاده میکنم دارم دزدی میکنم
ولی اینارو گفتم که بدونن این ویندوز هایی که تو ایران به عنوان نصخه اصلی میفروشن همش همین کرک شده ها هست یه گروه نشستن باروش های بهتر و دقیق تر -- کردن شما هم که تو ایران هستید حتما اطلاع دارید که وقتی میرید توی مغازه ها فروشنده ها انواع و اقسام کلاه های پردار بدون پر نقاب دار کلاه ایمنی و کلاه شنا و .... رو سر مشتری ها میزارن اونم طوری که میتونن با استفاده از اضافه کلاهی که سرشون کذاشته شده کروات و پاپیون هم درست کنن و حتی دیده شده طوری کلاه گذاشتن سر مشتری که میتونسته با استفاده از کلاه گشادی که سرشون گذاشتن کت شلوار و یک کفش اصل کلارک هم درست کنن:n02:
یا راحت تر بگم تو پاچه که هیچی تو ..... ادم میکنن از حلقش بزنه بیرون

ببخشید من الان کرک شده دارم حق کیه رو می خورم؟ بیل گیتس؟ اوباما؟ فقرای سیاه پوست امریکا؟

مایکروسافت که مارو به عنوان ادم حساب نمی کنه شما یه لطفی کن برامون ازشون ویندوز اورجینال بگیر. من نامردم اگه کرک شده نصب کنم.

عزبز من اون ویندوزی هم که به عنوان اصل می فروشن منظورشون اینه که ویندوز دستکاری نشده و برنامه ای بهش اضافه نشده نه اینکه ویندوز اصل مایکروسافت هست. وگرنه هر کس می دونه با 5 هزارتومن ویندوز اصل نمیدن.

oooiuuu
05-08-2013, 19:47
دوستان یه سری به این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سایت بزنن.
نظرشون چیه؟

1376MAXIMUM
05-08-2013, 22:16
ببخشید من الان کرک شده دارم حق کیه رو می خورم؟ بیل گیتس؟ اوباما؟ فقرای سیاه پوست امریکا؟

مایکروسافت که مارو به عنوان ادم حساب نمی کنه شما یه لطفی کن برامون ازشون ویندوز اورجینال بگیر. من نامردم اگه کرک شده نصب کنم.

عزبز من اون ویندوزی هم که به عنوان اصل می فروشن منظورشون اینه که ویندوز دستکاری نشده و برنامه ای بهش اضافه نشده نه اینکه ویندوز اصل مایکروسافت هست. وگرنه هر کس می دونه با 5 هزارتومن ویندوز اصل نمیدن.
حق کسایی که نشستن این ویدوز ها رو طراحی کردن. ساختن هزینه کرون برای به وجود اومدنش بعد اگه شما یه مقدار درمورد بیل گیتس اصلاعات داشتی این حرف رو نمیزدی بیل گیتس میدونی چقدر داره تو مناطق محروم جهان مثل کشور های افریقایی کمک میکنه و سازمان خیریه خوانودگی داره و..... همچین ادمی میتونه نژاد پرست باشه نه پس مال یه چیزه دشمنی که خودمون داریم به وجود میاریم با مسئله اتمی و ..... وگرنه مردم کشور های دیگه با ما دشمن نیستن مال اینه که شما اگه بهت بگن ۵۰دلار یعنی تقریبا ۱۵۰هزار بده برای ویندوز میدی تازه همه میدونیم که ویندوز ۵۰دلار بیشتره قیمت دقیق ندارم ولی میدونم بالای ۱۵۰دلار هم هست
۵۰۰۰که چیزی نیست میان میگن ۲۰۰هزار ـ۳۰۰هزار ولی حتی جعبه شبیه جعبه اصلی نیست من خودم خواستم بخرم و دیدم که چی میگن و چیکار میکنن بعد هم که دلار ۳۰۰۰شد ورفت بالا ودیگه نرفتم بگیرم با دلار ۱۵۰۰ میخواستم بگیرم موقعی که سیستم جدید گرفتم