PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نمایش پیام Active Divert در هنگام برقراری تماس

rahnemoun
04-08-2013, 13:33
الان چند روزی میشه که وقتی با گوشی شماره گیری می‌کنم، موقع برقراری تماس، پیام Note: Active Divert روی صفحه میاد و بعد چند لحظه هم میره!

دلیل نمایش این پیام چیه؟ و چطوری میشه از دستش راحت شد؟؟؟

(گوشی‌ام 5800 هست)

مرسی، رامین :n16:

Continental
05-08-2013, 01:18
ربطی به مدل گوشی ندارد.

اگر همراه اول هست به دلیل فعال شدن سرویس تماس بان هست که برای خود من هم همین اتفاق افتاده است. ( وقتی در دسترس نباشید یا خاموش باشید شماره ی کسی که تماس میگیرد برای شما به صورت اس ام اس ارسال میشود )

در غیر این صورت شماره ی شما در یکی از حالات دایورت تنظیم شده است.

اگر هم نمیخواهید نشان دهد بروید قسمت دایورت و گزینه ی Cancel All Divert's رو بزنید.

rahnemoun
05-08-2013, 08:03
ربطی به مدل گوشی ندارد.

اگر همراه اول هست به دلیل فعال شدن سرویس تماس بان هست که برای خود من هم همین اتفاق افتاده است. ( وقتی در دسترس نباشید یا خاموش باشید شماره ی کسی که تماس میگیرد برای شما به صورت اس ام اس ارسال میشود )

در غیر این صورت شماره ی شما در یکی از حالات دایورت تنظیم شده است.

اگر هم نمیخواهید نشان دهد بروید قسمت دایورت و گزینه ی Cancel All Divert's رو بزنید.

مرسی از توضیحی که دادین ولی Cancel All Divert رو چندین بار زدم و روی هیچکدوم از جالات دایورت هم سِت نشده. احتمالا همون سرویس تماس فعال شده. تا اینجاش رو خودم می‌دونستم، می‌خواستم ببینم این سرویس رو چطوری میشه حذف (غیرفعال) کرد.

رامین :n16:

Continental
05-08-2013, 14:40
مرسی از توضیحی که دادین ولی Cancel All Divert رو چندین بار زدم و روی هیچکدوم از جالات دایورت هم سِت نشده. احتمالا همون سرویس تماس فعال شده. تا اینجاش رو خودم می‌دونستم، می‌خواستم ببینم این سرویس رو چطوری میشه حذف (غیرفعال) کرد.

رامین :n16:

سرویس به درد بخوری هست ، ولی اگه میخواین غیر فعال کنید 5 را به 9914 بفرستید.