PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره فشرده براي خريد گوشي تا 500 براي تولد دو روز ديگه!

sherlock_Holmes
04-08-2013, 00:56
سلام..
بچه ها زن داداش ما ميخواد براي داداشمون يك گوشي بخره تا 500. چي پيشنهاد ميدين؟
اندرويد باشه.
دوربين زياد مهم نيست.
باطري مهمه.
كيفيت نمايش مهمه.
كيفيت صدا كم و بيش مهمه
اس ام اس فارسي مهمه.
خيلي هم مشكل پسنده!! اهل گوشي عوض كردن نيست تا آخر عمر! يه چيز خوب بگيد.

دوتا تاپيك مشاوره درباره گوشي 500 خوندم اما گفتم شايد الان چيز بهتري باشه. xperia U و xperia E رو ديدم فقط كه ميگن خوبه.
اگر از محصولات HTC بتونيد چيز مناسبي معرفي كنيد عالي تر ميشه. اگرم نشد كه هيچ..

شايد نهايتا 550 هم بتونم ok بگيرم..
فقط دو روز وقت دارم. ممنون ميم يك راهنمايي بكنيد من سرگردون نشم..
ممنون

hesam 63
04-08-2013, 03:08
انتخاب ها محدوده!
y300 از برند هواوی می تونه مناسب باشه.
لومیا 520 و htc 8s هم حدود 550-60 قیمت دارند ولی سیستم عامل ویندوز دارن. از لحاظ طراحی و دوربین و باطری فکر کنم از مدل سونی مناسب تر باشه.
مدل هایی از الجی مثل L7 ، گالکسی اس ( دو سیم ) و دیزایر وی هم هستند که می تونه انتخاب شما در اندروید باشه.
هواوی هم مدل های مناسبی در این رنج قیمت دارند.

sherlock_Holmes
04-08-2013, 14:33
يعني اون xpertia u هم چيز بدرد بخوري نيست؟ نميخوام برند متفرقه باشه مثل هواوي

شـیـفــو
04-08-2013, 14:49
انتخاب ها محدوده!
y300 از برند هواوی می تونه مناسب باشه.
لومیا 520 و htc 8s هم حدود 550-60 قیمت دارند ولی سیستم عامل ویندوز دارن. از لحاظ طراحی و دوربین و باطری فکر کنم از مدل سونی مناسب تر باشه.
مدل هایی از الجی مثل L7 ، گالکسی اس ( دو سیم ) و دیزایر وی هم هستند که می تونه انتخاب شما در اندروید باشه.
هواوی هم مدل های مناسبی در این رنج قیمت دارند.

دقیقا همینایی رو که دوستمون معرفی کردن رو میتونی انتخاب کنی ، همین 4 شنبه منم رفتم برای 600 تومن ، همین انتخابا رو داشتم فقط ، آخر یک میلیون هم اضاف شد یه Xperia Z گرفتیم .

شـیـفــو
04-08-2013, 20:17
آقا من همین الان رفتم بین همینایی که معرفی کردید :

y300
lomia520
htc 8s
LG L7
Galaxy 2sim
Sony E

همه رو دیدم و بررسی کردم ، HTC 8s بهتر از بقیه بود و بیشتر به کارم میومد . تنها مورد بدی که داشت ویندوز موبایل بود .
گوشی رو همه جا بین 570 تا 610 قیمت میدادند .
یه جا که میداد 570 با فروشنده تفاوق کردم که اگه آندروید روش بریزی و مشکلی نداشته باشه مثلا آنتنش نره و فلاشش از کار نیوفته به همراه یه هفته مهلت تست که تو فاکتور درج بشه + محافظ صفحه و یه کیف کمربندی و گارانتی نرم افزاری تا 6 ماه ، 600 خریدمش .
تا الان فعلا مشکلی نداره ولی موقع ذخیره شماره تلفن یکم برای دو یا سه ثانیه هنگ میکنه . حالا باید بیشتر باهاش ور برم ببینم چطوریاست .

docomid
05-08-2013, 00:05
آقا من همین الان رفتم بین همینایی که معرفی کردید :

y300
lomia520
htc 8s
LG L7
Galaxy 2sim
Sony E

همه رو دیدم و بررسی کردم ، HTC 8s بهتر از بقیه بود و بیشتر به کارم میومد . تنها مورد بدی که داشت ویندوز موبایل بود .
گوشی رو همه جا بین 570 تا 610 قیمت میدادند .
یه جا که میداد 570 با فروشنده تفاوق کردم که اگه آندروید روش بریزی و مشکلی نداشته باشه مثلا آنتنش نره و فلاشش از کار نیوفته به همراه یه هفته مهلت تست که تو فاکتور درج بشه + محافظ صفحه و یه کیف کمربندی و گارانتی نرم افزاری تا 6 ماه ، 600 خریدمش .
تا الان فعلا مشکلی نداره ولی موقع ذخیره شماره تلفن یکم برای دو یا سه ثانیه هنگ میکنه . حالا باید بیشتر باهاش ور برم ببینم چطوریاست .
یعنی الان سیستم عاملش آندروید شده ؟ هیچ ناپایداری و مشکلی نیست ؟ توی نصب و اجرای برنامه ها چطور؟

sherlock_Holmes
05-08-2013, 00:51
منم مشتاقم ببينم اندرويد روش مشكلي ايجاد نكرده..

من فردا فقط وقت دارم و هنوز نميدونم چي بگيرم! مطمئن نيستم! دلم با htc هست..
نظري در مورد htc desire v يا desire c ندارين؟

hesam 63
05-08-2013, 05:38
بهترین کمکی که می تونم به شما بکنم اینه
برید سایت د ی ج ی کالا ... بخش موبایل ... رنج قیمت 400 تا 600 رو بزنید. لیست تمامی گوشی های بین 400 تا 600 میاد.
بر اساس سی پی یو، دوربین، رم و باتری روی گزینه های مختلف کلیک کنید. نقد خود سایت و مهم تر از اون نقد خریداران رو بخونید. چند مورد که به نظرتون خوب اومد انتخاب کنید و از بازار خریداری کنید.
به نظر من بازار موبایل جای بهتریه. البته اگه تهران باشید.
برندهای سامسونگ، ال جی، هواوی و اچ تی سی، سالن های بزرگی دارند که می تونید گوشی های منتخب رو سرچ کنید.

شـیـفــو
05-08-2013, 09:06
تا الان به جز مورد هنگ کوچیک موقع ذخیره شماره تلفن ، هیچ مورد دیگه ای پیدا نکردم ، دوربین همه چیزش اوکی هست ، توی کال هم مشکلی نیست ، نرم افزار هم هرچی ریختم درست کار کرده ، بازی ها ( نینجا فروت ، انگری ها ، پلنت زامبی و .... ) مشکلی ندارند .
تنها نرم افزاری که ریختم کامل نصب شد اما وقتی می خوام اجراش کنم باز نمیشه و یعنی هیچ اتفاقی نمی افته ، نرم افزار قفل اثر انگشتی هست ، که برام مهم نیست . ولی می ترسم با نرم افزاری که بعدا ممکنه برام مهم باشه همین مشکل پیش بیاد .
بازم اگه موردی بود میگم .

italia88
05-08-2013, 22:48
منم مشتاقم ببينم اندرويد روش مشكلي ايجاد نكرده..

من فردا فقط وقت دارم و هنوز نميدونم چي بگيرم! مطمئن نيستم! دلم با htc هست..
نظري در مورد htc desire v يا desire c ندارين؟

بنظر من که هوواوی را رو بیخیال شو چون میخای هدیه بدی برند مهمه
بعد اینکه اچ تی سی وان وی هم گزینه خوبی برای شما میتونه باشه 540 قیمتشه

ESETNOD.BIZ
06-08-2013, 00:54
one v
desire C
برند بهتر کیفیت خوب

sherlock_Holmes
06-08-2013, 11:50
آقا عصر ميرم واسه خريد..!
one v باطريش عوض نميشه!! تا چند سال كار ميده؟ سال ديگه باطريش خراب شد گوشي رو بايد انداخت دور؟ بعد 540 مطمئنين؟ بيشتر بود تو سايتا با گارانتيش!

one c هم من گشتم نداشتيم همچين چيزي!!

ESETNOD.BIZ
06-08-2013, 16:23
آقا عصر ميرم واسه خريد..!
one v باطريش عوض نميشه!! تا چند سال كار ميده؟ سال ديگه باطريش خراب شد گوشي رو بايد انداخت دور؟ بعد 540 مطمئنين؟ بيشتر بود تو سايتا با گارانتيش!

one c هم من گشتم نداشتيم همچين چيزي!!

ببخشید اشتباه شد desire C
باطریش خراب بشه پیچ ها را باز میکنی و باطری را عوض میکنی