PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل appcrash در ویندوز 7 "تو رو خدا کمک کنید"

baran-71
03-08-2013, 23:41
با سلاماز وقتی سیستمم رو دادم cpu دو هسته ای intel pantium نصب کردن و ویندوز 7 انداختن روش موقع اجرای یه بازیسبک یهو ارور app crash میاد موقع اجرای یه فایل از روی cd که autorun میخواد اجرا کنه باز خطا میاداینم لینک عکسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کمکم کنیدخسته شدم

baran-71
04-08-2013, 09:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه خوابیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmadreza.gh
04-08-2013, 11:47
اگر مدل مادربورد و کارت گرافیکتون رو بگید راهگشاست.

baran-71
04-08-2013, 12:27
مادر بوردم gigabaitگرافم هم nvida geforce 9500 gtرم 2gigنگین که باید سخت افزارمو تغییر بدم!!!

ahmadreza.gh
04-08-2013, 15:09
با عرض پوزش اینترنتم قطع شد، به احتمال زیاد این مشکل به خاطر درایور کارت گرافیکتونه، یک بار دیگه نصبش کنید یا آپدیتش کنید، در ضمن بعضی از اتوران ها به خاطر اینکه مدت زیادی از طراحی شون گذشته و قدیمی شدن روی 7 اجرا نمیشن.

SA.JJ.AD
04-08-2013, 15:17
با سلاماز وقتی سیستمم رو دادم cpu دو هسته ای intel pantium نصب کردن و ویندوز 7 انداختن روش موقع اجرای یه بازیسبک یهو ارور app crash میاد موقع اجرای یه فایل از روی cd که autorun میخواد اجرا کنه باز خطا میاداینم لینک عکسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کمکم کنیدخسته شدم

:n13::n13:

1 میلیون کاربره شدن چه بدرد میخوره وقتی هیشکی جوابتو نمیده
واقعا که.....

ای بابا یکی میاد سوال میپرسهبعد میرهچرا اینطوریه اینجا!!!!!!!!!!!!!!پیر شدیم رفت.....

10 سال بعد....

سلام عزیز ...
.
اول از همه بهتره بدونید اینجا چت روم نیست یا پشتیبانی انلاین 24 ساعته ی محصول خریداری شدتون هم نیست ! و یه پست میدید و مشکلتون رو کامل مطرح میکنید باید صبر کنید بلکه شاید کسی کمکی از دستش بر بیاد و راهنماییتون کنه ...

+
نه اینکه شما هر جند دقیقه پست های اضافی و نامربوط میزنید ... ;)
شما مشخصات رم و مادربورد + نوع ویندوزتون ( 32 بیت و 64 ) رو هم بفرمایید بلکه بنده و سایر دوستان شاید کمکی از دستمون بر بیاد :n01: و اینکه فقط با همون یه بازی و همون یه CD اون مشکل رو دارید یا با اکثر بازی ها و نرم افزار ها همچین مشکل دارید ؟

baran-71
04-08-2013, 15:39
اگه دقت کرده باشین من هر 1 ساعت پست میذاشتم تا پستم بالا بیاد و تو دید باشههر کی هم میاد زود میرهالان بیوگرافی سیستممو میگمیه مدتی بود که با ویندوز xp مشکل اوفتاده بودم واسه همین ویندوزم رو به 7 تغییر دادم با این کار کمی سیستمم به مرور زمان سنگین میشد واسه همین رفتم تعیر گاه و اونا گفتنفن cpu خرابه واسه همین یه فن قوی همراه با cpu دو هسته ای intel pantium 3.4gh نصب کردمرم کامپیوترم رو به 2 گیگ تغییر دادم و گرافیک رو دست نزدم و همون 9500gt گذاشتم بمونهمادر بوردم هم gigabait هستش و نتوع ویندوزم هم x86 یا همون 32 هست و مدل ultimate در مورد این مشکل با همه cd ها این مشکل رو دارم و با همه بازی ها البته نه بازی فلش هابازی مثله god father رو که پسر خالم روی یه سیستم در بو داغون مثل هلو بازی میکنه رو من بااین سیستم متوسط نمیتونم انجام بدم

baran-71
04-08-2013, 15:58
آقای احمد رضا وقتی گرافیکم رو آپدیت میکنم
وسط بازی eror میومد و میگفت nvidea can not disply v322.3 بعد هر ورژنی که میزدم این
مشکل رو داشت تا این که ورژن cd همراه گراف رو نصب کردم که کمی بهتر شد

ahmadreza.gh
05-08-2013, 06:19
اینقدر عجول نباشید، من شخصا برام اتفاق افتاده که تو همین انجمن ها چیزی رو درخواست کردم اما چند ماهه داره خاک میخوره! و جوابی نگرفتم کسی هم مقصر نیست، تا راه حل مشکل پیدا نشه کسی جواب نمیده درستش هم همینه که راه حل درست و بی نقص باشه تا سیستم صدمه ای نخوره. در ضمن ما کارهای دیگه ای هم داریم همش که اینجا نیستیم.
اما در مورد مشکل شما همونطور که میگید "درایور رو دوباره نصب کردید بهتر شده" مشخصه که مشکل کارت گرافیک بوده اما برای اطمینان بیشتر به سایت سازنده مادربورد سری بزنید ببینید cpu شما جزو لیست cpuهای پشتیبانی شده این مدل مادربورد هست یا نه.

1376MAXIMUM
05-08-2013, 09:05
رفتم تعیر گاه و اونا گفتنفن cpu خرابه واسه همین یه فن قوی همراه با cpu دو هسته ای intel pantium 3.4gh نصب کردمرم
cpu خرابه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n04 :
cpu دو حالت بیشتر نداره یا کار میکنه یا کار نمیکنه وسط که نداره:n18:
مگه این گه ضعیف باشه عوض میکنن:n05:

مطمئنی عوض کرده حلا سرت کلاه نزاشته

بعد این سوکتی که این سی پی یو ها رو میزارن روش قدیمیه(از کجا فهمیدم سوکت قدیمیه از اونجا که گفتید دو هسته ای گذاشتید پس قبلش تک هسته ای بوده و زمانی هم که کارت گرافیک شما استفاده میشده) به این راحتیا گیر نمیاد ولی برای اینترنت و فیلم و کارای معمولی خوبه

baran-71
05-08-2013, 12:05
" اونا گفتنفن cpu خرابه "به کلمه فن cpu توجه نکردینcpu من قدیمی بود و گفتم یه مدل دو هسته ای باشه بهترهو باز هم از همون مارک گرفتمقضیه سوکت ر ونگرفتم یعنی اگه cpu رو عوض میکنن اون اتصالشو از main بکنن؟؟؟

1376MAXIMUM
05-08-2013, 13:00
" اونا گفتنفن cpu خرابه "به کلمه فن cpu توجه نکردینcpu من قدیمی بود و گفتم یه مدل دو هسته ای باشه بهترهو باز هم از همون مارک گرفتمقضیه سوکت ر ونگرفتم یعنی اگه cpu رو عوض میکنن اون اتصالشو از main بکنن؟؟؟
سی پی یو که مارک نداره دو تا شرکت بیشتر توانایی تولید ندارن یکی المانیه و یکی امریکایی مال شما هم امریکاییه شرکت امریکاییه تو امریکا تولید نداره اونم تو دوتا کشور تولید میشه یکی مالزی اون یکی هم پادم نیست المانیه فقط خودش تولید میکنه اگه اشتباه نکنم
سوکت رو نمیشه کند اگه بخواهن اون قسمت رو با مدل های جدید تر عوض کنن دارن کل علم سخت افزار رو زیر سوال میبرن کل طراحی مین برد باید عوض شه برای این کار حتی اندازه سوکت های مختلف متفاوته یعنی یکی مثلا 3*3 هست یکی دیگه 4*4 هست

ali20400
04-09-2013, 23:40
سلام.برادر عزیز مشکل شما از ویندوز هست.من خودم شخصا این اتفاق زیاد برام پیش میومد.یه ویندوز بدون دستکاری بگیر نصب کن.اگر مشکلی داشتی ایمیل بزن.echo.echo38@yahoo.com

Javad2314
19-03-2016, 21:57
سلام دوستان
من امروز برای اجرای بازی فیفا16 به این ارور بر خوردم چجوری این مشکلو حل کنم حالا:n28::n03: