PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخوام تلویزیون سامسونگ D6920 بگیرم ؛ اگه جواب سوالام رو کسی بده کلی ممنونشم

443129
03-08-2013, 15:07
من یه تلویزیون سامسونگ پیدا کردم به نسبت قیمتش خیلی مناسبه ، هر سایتی میرم یه چیزی مینویسه ؛ سایت سامسونگ زده که --- نداره ، سایت سام سرویس زده که داره ؛ من به کی اعتماد کنم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم
یه چیز دیگه ، موتور 3 بعدی یعنی چی؟؟؟؟؟
samsung 46 D6920

amir_t6262
03-08-2013, 16:47
تمام تلویزیونهایی که با گارانتی سام سرویس فروخته میشوند، گیرنده دیجیتال دارند و شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی میتوانی شبکه های دیجیتال ایران را با آن دریافت کنی.

بعضی مدلهایی که از بانه و ... وارد کشور شدند، --- دارند ولی با تلویزیون ایران هماهنگ نیست که آن هم راه حل دارد.

matinpour
03-08-2013, 17:47
من یه تلویزیون سامسونگ پیدا کردم به نسبت قیمتش خیلی مناسبه ، هر سایتی میرم یه چیزی مینویسه ؛ سایت سامسونگ زده که --- نداره ، سایت سام سرویس زده که داره ؛ من به کی اعتماد کنم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم
یه چیز دیگه ، موتور 3 بعدی یعنی چی؟؟؟؟؟
samsung 46 D6920

دوست عزیز
احتمالا یک اشتباه چاپی بوده وگرنه این تلویزیون قابلیت دیجیتال دارد چون در سایتهای خارجی سامسونگ دارا بودن دیجیتال ذکر شده است ولی اگر این تلویزیون را از نمایندگی داخلی تهیه شده ممکن است مونتاژ ایران باشد و نداشته باشد ولی بعید میدانم که نداشته باشد و موتور سه بعدی دارد به این منظور است که قابلیت پردازش تصاویر و صدای سه بعدی را دارد

443129
03-08-2013, 20:38
ممنون از راهنمایی هردو دوست عزیز :)

443129
04-08-2013, 12:49
الان که خریدمش ، کانال هارو پیدا نمیکنه!!!
سام سرویسم هست

matinpour
04-08-2013, 13:05
سام سرویسم هست

دوست عزیز
برای اینکه بتوانید در صورت داشتن دیخیتال آن را فعال کنید و اگر در منوی کانال دیجیتال ندارد باید از منوی مخفی آن را فعال کنید و به چیز دیگری دست نزنید و برای این کارباید
دسترسی به منوی سرویس
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power
در تلویزیون های قدیمی تر:
کد:
mute > 1 > 8 > 2 > power
بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص دارید این تایپیک روش ساخت را توضیح می دهد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ

برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-Iran واگر نداشت و هم می خواهید ساعت تلویزیو نتان دقیق باشد آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر
ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را FARSIN و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

amir_t6262
07-08-2013, 17:07
سام سرویسم هست
تلویزیون گارانتی دار را باید نصاب خود سام سرویس بیاید در منزل و برایتان نصب کند و بعد کانالها را تنظیم کند و تلویزیون را صحیح و سالم و با قابلیت دیدن تلویزیون به شما تحویل دهد.
بعد برگه گارانتی اش را پر کند و میرود.

الان شما این کار را نکردید؟

آنتن تان سالم است؟