PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پر شدن درایو C موقع دانلود و قطع شدن دانلود کمک

N E X T
03-08-2013, 13:32
سلام من هر شب حدود 6 گیگ دانلود میزنم و میخوابم اما وفتی شبا بلند میشم دانلودم همشون قطع شده اررور هم میزنه درایو C پر شده

با اینکه من موقع دانلود فایل هارو یه جا دیگه ذخیره میکنم نه داخله درایو C مشکل از کجاست ؟

کلی ضرر کردم موقع دانلود

soranstar
03-08-2013, 13:33
سلام من هر شب حدود 6 گیگ دانلود میزنم و میخوابم اما وفتی شبا بلند میشم دانلودم همشون قطع شده اررور هم میزنه درایو C پر شده

با اینکه من موقع دانلود فایل هارو یه جا دیگه ذخیره میکنم نه داخله درایو C مشکل از کجاست ؟

کلی ضرر کردم موقع دانلود

سلام
درایو ویندوزتون چقدر فضا خالی داره و با چه نرم افزاری دانلود می‌کنید؟

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

N E X T
03-08-2013, 13:46
سلام
درایو ویندوزتون چقدر فضا خالی داره و با چه نرم افزاری دانلود می‌کنید؟

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

2/5 'گیگ

IDM

N E X T
03-08-2013, 13:48
اخه من فایل هارو یه جا دیگه واسه دانلود ذخیره میکنم

Guidance
03-08-2013, 14:20
سلام. به نظرم بهتره idm رو روی یه درایو دیگه (مثلا همون d) نصب کنید ببینید مشکلتون حل میشه چون معمولا وقتی دانلود میکنید در پوشه ی دانلود ها درdocument ذخیره میشه چون شما idm رو روی درایو c نصب کرده اید شاید با نصب روی یه درایو دیگه مشکلتون حل بشه. موفق باشید.

ahmadreza.gh
03-08-2013, 16:17
سلام، لازم نیست IDM رو روی یک درایو دیگه نصب کنید، میتونید مسیر ذخیره موقتی فایل های در حال دانلود رو طبق عکس عوض کنید و روی یک درایو دیگه قرار بدید. البته اگه الان فایل هایی دارید که resume کردید اول همین مسیری رو که توی عکس هست برید فولدر IDM رو کات کنید بیارید به مسیری که می خواید بعد آدرسش رو توی کادر وارد کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali20400
04-09-2013, 23:46
دوست عزی از قسمت SAVE TO و از قسمت DEFULT DOWNLOAD DIRECTORY مسیر یه درایو دیگه رو بهش بدی.ولی قبلش از قسمت category نوع فایلتونو مشخص کنید.

vissoto
05-09-2013, 09:15
در run تایپ کنید%temp% حال این پوشه را خالی کنید!