PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سونی 55 NX815

amamset
02-08-2013, 16:30
سلام من یه مشکلی که واسم پیش اومده اینه که تصویر توی قسمت آنتن دیجیتال صورتی هستش. این در صورتیه که من تمام قسمت ها و تنظیمات رو ریست کردم!(توی آنالوگ و دی وی دی همچین مشکلی نیست)
منو رو هم که باز میکنم مشکلم حل میشه!! یعنی صفحه حالت عادی خودش رو میگیره! لطف کنین اگه راه حلی بلدین بگین! ممنون:n12:

matinpour
02-08-2013, 16:46
سلام من یه مشکلی که واسم پیش اومده اینه که تصویر توی قسمت آنتن دیجیتال صورتی هستش. این در صورتیه که من تمام قسمت ها و تنظیمات رو ریست کردم!(توی آنالوگ و دی وی دی همچین مشکلی نیست)
منو رو هم که باز میکنم مشکلم حل میشه!! یعنی صفحه حالت عادی خودش رو میگیره! لطف کنین اگه راه حلی بلدین بگین! ممنون:n12:

دوست عزیز
از چه زمان این اتفاق افتاد آیا شما کاری کردید

amamset
02-08-2013, 17:58
دوست عزیز
از چه زمان این اتفاق افتاد آیا شما کاری کردید

از دیشب!! نه من کاری نکردم فقط داشتم فیلم میدیدم تو دی وی دی بعدش رفتم خوابیدم!صبح که پاشدم صورتی بود!! اگه خواستین عکس میگیرم تا بهتر متوجه بشین!

matinpour
02-08-2013, 18:23
از دیشب!! نه من کاری نکردم فقط داشتم فیلم میدیدم تو دی وی دی بعدش رفتم خوابیدم!صبح که پاشدم صورتی بود!! اگه خواستین عکس میگیرم تا بهتر متوجه بشین!

دوست عزیز
عکس بگیرید

amamset
03-08-2013, 12:25
دوست عزیز
عکس بگیرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینجا میبینین که حتی منو رو هم میزنم درست میشه!!! اون کاری رو هم که گفتین امتحان کردم نشد!!کلا فکتوری ریست کردم نشد!!

matinpour
03-08-2013, 12:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینجا میبینین که حتی منو رو هم میزنم درست میشه!!! اون کاری رو هم که گفتین امتحان کردم نشد!!کلا فکتوری ریست کردم نشد!!

دوست عزیز
آیا سیستمتان را آبدیت کردید برای آبدیت به این سایت بروید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amamset
03-08-2013, 14:54
دوست عزیز
آیا سیستمتان را آبدیت کردید برای آبدیت به این سایت بروید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا ممنون!اکی شد!