PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قلاب کردن

manli7
02-08-2013, 13:54
سلام دوستان خسته نباشید

به این عکس نگاه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من می خوام اون خط صاف طوری خمیده بشه که از دایره بره و بیاد بیرون یعنی قلاب بشه روش ولی نمی دونم چه طوری باید خمیده بشه

می خوام آخرش هم طوری باشه که انگار داره بهش باد می خوره و یه حالتی داره ممنون می شم کمک کنید مرسی

Saeed kmss-D
02-08-2013, 14:29
سلام....

دوست عزیز،
بهترین روش و ابزار برای این کار و کلا ساخت خطوط دلخواه خمیده، استفاده از ابزار Pen هستش.
ابزار Pen رو بردارید. ( کلید P ) در نوار تنظیمات ابزار، حالت Path رو انتخاب کنید.
در صفحه تون شروع کنید خطوط مورد نظر رو به صورت قلاب یا هر طور دیگه ای رسم کنید.

توجه کنید! که استفاده از این ابزار کمی تسلط می خواهد، برای اینکه بتوان خطوط رو با زاویه ها و انحنا های دلخواه و پشت سر هم ایجاد کرد.

کار که تموم شد، یک لایه جدید بسازید ( Shift+Ctrl+N ) و سپس ابزار براش رو بردارید، رنگ، سایز و سایر تنظیمات رو انجام بدید و در حالی که هنوز مسیر مورد نظر رو در تصویر می بینید، اینتر رو بزنید. (سپس کلید P و دوبار Esc ، برای اینکه مسیر از بین بره )
حالا شما یه سری خطوط در هم و بر هم دارید که لازمه پاک کن رو بردارید، و قسمت هایی که مثلا باید پشت اون شکل باشه که حالت قلاب پیدا کنه رو پاک کنید.

البته شما برای اینکه خودتون رو با پاک کن درگیر نکنید می تونید کلا از اول با ابزار Pen خطوط رو طوری تعیین کنید که شکل نهایی شما درست باشه. ( کمی وقت گیر تره )

ببینید مثلا یه چیز ساده ه فکر میکنم منظورتون هم یه همچین چیزی باشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید♥♥♥

manli7
02-08-2013, 15:48
ممنون می شم یه فیلم آموزشی بذارین..

واقعا ممنون

Saeed kmss-D
02-08-2013, 19:53
فقط لازم به توضیحه که بنده خیلی سریع و بدون دقت به جزئیات این طرح رو رسم کردم. ولی کلیت کار یکسانه و شما با دقت بیشتر می تونید انحنا ها و زاویه ها رو رسم کنید.

موفق باشید♥♥♥