PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ و درون بازی...

Rauofgh
02-08-2013, 05:22
با سلام اینم از اولین پست نوشته شده توسط من نرم افزاری میخواستم که از دسکتاپ و داخل بازی فیلم برداری کنه و حجم بالایی بعد هر فیلم برداری برای مثل بعد ۳۰ دقیقه فیلم برداری از دسکتاپ برنداره یعنی کم حجم باشه فیلمی که گرفته میشه.حالا اینکه از داخل بازی هم بتونه فیلم برداری کنه خیلی الزامیه برای من.خلاصه میخوام نرم افزاری باشه که هنگام فیلم برداری ابتدا از ویندوز و بعد از درون گیم با افت فریم مواجه نشه و کند نشه کارش و صداگذاری هم بشه بکنه شخص مورد نظر یعنی اگر میکروفون داره بتونه باهاش حرف بزنه و با همراه فیلم صداش هم ظبط بشه خلاصه همه کاره باشه اگر علاوه بر اسم لینک دانلود رو هم پ خ یا در این زیر پست بزارید ممنون میشم.

Rauofgh
02-08-2013, 15:41
با سلام من یه نرم افزاری پیدا کردم اتفاقا از خود سایت p30world بخش دانلود هم پیدا کردم ولی نمیدونم چرا 1- ازم لیسنانس خرید رو میخواد و سی دی کی رو و 2- اینکه اصلا طریقه کار باهاش رو نمیدونم یکی اگر بتونه کمکم کنه خوشحال میشم :n01:

ALI . R
04-08-2013, 23:20
سلام . میتونید از نرم افزار پایین استفاده کنید : :n01:

Mirillis Action ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+
SnagIt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این هم نرم افزار خوبیه در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ و ...