PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم نمایش صفحه بوت ویندوز 8

mayssam660
01-08-2013, 23:26
با سلام.من ویندوز 7 و 8 رو همزمان رو سیستم دارم منتها نمیدونم چرا تو صفحه انتخاب ویندوز واسه بوت شدن اون صفحه زیبای ویندوز 8 نمیاد و بجای صفحه سیاه ساده میاد.
این صفحه ای که باید بیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این هم صفحه ای که واسه من میاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmadreza.gh
02-08-2013, 11:17
سلام، کدوم ویندوز رو اول نصب کردی؟

mayssam660
02-08-2013, 22:52
سلام، کدوم ویندوز رو اول نصب کردی؟

اول سون رو نصب کردم بعدش هشت.

ahmadreza.gh
03-08-2013, 10:01
تو دسکتاپ روی mycomputer کلیک راست کن بعد properties رو انتخاب کن، گزینه Advance system setting روش کلیک کن، یک پنجره باز میشه که انتهای اون قسمت Startup and Recovery هست، setting رو بزن و در آخر توی قسمت Default operating system گزینه windows 8 رو انتخاب بعد ok کن، حالا restart کن ببین درست شده.

mayssam660
04-08-2013, 00:29
تو دسکتاپ روی mycomputer کلیک راست کن بعد properties رو انتخاب کن، گزینه Advance system setting روش کلیک کن، یک پنجره باز میشه که انتهای اون قسمت Startup and Recovery هست، setting رو بزن و در آخر توی قسمت Default operating system گزینه windows 8 رو انتخاب بعد ok کن، حالا restart کن ببین درست شده.
خیلی ممنون درست شد.ولی جالبه واسه بالا اومدن ویندوز 7 وقتی انتخابش میکنی سیستم ریستارت میکنه

ahmadreza.gh
04-08-2013, 10:53
قابلی نداشت از دکمه تشکر استفاده کنید:n06:
همینطوره این صفحه بوت جدید ویندوز 8 خودش مثل یک برنامه در حال اجراس بنابراین وقتی یکی از ویندوزها رو انتخاب میکنی اول برنامه بسته میشه بعد ویندوز مجدد بالا میاد.