PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا 1.2 میلیون

BursT
01-08-2013, 21:34
با عرض سلام و خسته نباشید.برای پدرم می خواستم گوشی بخرم...گوشی قبلی پدرم آیفون 4 بود که تصمیم گرفته عوض کنه...ترجیح میدم بیشتر 1.2 پول برای گوشی ندم ولی تا 1.5 موردی نداره...
پدرم استفاده خاصی از نرم افزار و بازی نداره و مهم ترین فاکتور براش اول دوربین خوب هست و بعدش باطری
از سامسونگ زیاد خوشم نمیاد(خودش دوس داره ولی من سونی رو بیشتر ترجیح میدم:n02:)پس لطفا سامسونگ پیشنهاد ندین
چندتا سوال هم داشتم ممنون میشم جواب بدید:
دوربین اکسپریا v بهتر هست یا اکسپریا sp یا اکسپریا z ؟ لطف کنید ترتیب کیفیتشون رو بگید
به نظرتون از بین اکسپریا ها کدومشون رو بگیرم؟
توی htc یا LG مدل خاصی مد نظر دارید که دوربینش خوب باشه؟
در ضمن پدرم زیاد عرق می کنه و فکر کنم ضد آب بودن گوشی به دردش بخوره(شر شر عرق میریزه ازش توی تابستون:n02:)
پیشاپیش ممنونم

NOR-1
02-08-2013, 03:13
xperia:
z
sp
tx
ion

htc :
one x - one x+
one s

ion به خاطر بدنه و کیفیت صفحه خوب و محافظ پورت و دوربین عالی گوشی خیلی خوبیه
z گوشیه که باید با لطافت باهاش برخورد کرد درسته که ضدابه اما فکر نکنم در برابر ضربه مقاوم باشه همینطور بدنش زود خراب میشه اندازش هم به قدری بزرگه که نمیشه به راحتی استفاده کرد

دو مدل htc بالا بهترین مدل هستن مخصوصاً one s که کیفیت بدنه بالایی داره و اندازه صفحش مناسبه

Iloveu-ALL
02-08-2013, 03:27
اگه Ion باتری خوبی داشته باشه انتخاب خوبی میتونه باشه برای شما

BursT
02-08-2013, 14:38
ممنون از پاسختون.من با پدر صحبت کردم حتی حاضره بیشتر از این هم پول بده
به نظرتون می صرفه Z بخرم براش؟
کیفیت دوربین Z رو یه سری می گفتند خوب نیست و در حد 13 مگاپیکسلی ها نیست....کسی اطلاعی داره که توی گوشی های فعلی سونی علی الخصوص در رنج 5 اینچ یا کمتر بهترین دوربین سونی متعلق به کدومه و عکس های V بهتره یا Z یا TX یا T یا ION ؟

NOR-1
02-08-2013, 15:00
من مقایسه کردم اول z بعد ion بعد tx بعد v

maziarzar
02-08-2013, 19:39
بهترنی گوشی از لحاظ سخت افزار وپشتیبانی ال جی نکسوس4 هست
اما با توجه به اولویت های شما
اکسپریا اس پی
دوربین8 خوب
باتری قوی
سخت افزار قوی

Gabit0
02-08-2013, 19:58
بین TX و SP و lumia820 کودوم رو پیشنهاد میکنید؟ با دلیل لدفن!

P I R A N H A
02-08-2013, 20:18

tx
سخت افزار قوی+اندرویید(لومیا ویندوز فونه)
دوربین بهتر
و...

Gabit0
02-08-2013, 22:19
tx
سخت افزار قوی+اندرویید(لومیا ویندوز فونه)
دوربین بهتر
و...

خوب از نظر سخت افزار غیر از دوربین که SP از همه قوی تره!! باتریش هم بهتره!!

Iloveu-ALL
02-08-2013, 22:43

سخت افزاری SP
پشتیبانی SP
باتری خوب SP
دوربین SP شاید بهترین نباشه تو بین این 3تا ولی تو این رنج SP بهترینه!
Lumia 820 وین فونه و نرم افزار براش کمه!

soranstar
03-08-2013, 00:29
سخت افزاری SP
پشتیبانی SP
باتری خوب SP
دوربین SP شاید بهترین نباشه تو بین این 3تا ولی تو این رنج SP بهترینه!
Lumia 820 وین فونه و نرم افزار براش کمه!

دوست عزیز، دوربین لومیا۸۲۰ رو نمی‌دونم چنده، ولی الان من بجز HTC ONE SV یه لومیای ۶۲۰ دارم، که با انتخاب یه کشور دیگه بجز ایران تو تنظیمات از مارکت ویندوز کلی برنامه دانلود کردم، که همه نیازای منو جواب میده.
از نظر نرم اغزاری مشکل نداره، فقط می‌مونه دوربینش، که تو عمل چطور باشه.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

Gabit0
03-08-2013, 00:37
دوست عزیز، دوربین لومیا۸۲۰ رو نمی‌دونم چنده، ولی الان من بجز HTC ONE SV یه لومیای ۶۲۰ دارم، که با انتخاب یه کشور دیگه بجز ایران تو تنظیمات از مارکت ویندوز کلی برنامه دانلود کردم، که همه نیازای منو جواب میده.
از نظر نرم اغزاری مشکل نداره، فقط می‌مونه دوربینش، که تو عمل چطور باشه.

آره، اینو میدونستم، دوربینش 8ــه، احتمالن همین لومیا رو میگیرم، چون به سونی اعتماد ندارم، ولی نوکیا کارش درسته! البته اینکه آندروید هم خز شده توی تصمیمم بی تاثیر نیست، هر کی میبنی دستش گرفته داره باهاش ور میره، شخصیت آدم رو در حد یک کودک دبستانی میاره پایین! :n02:

Iloveu-ALL
03-08-2013, 00:56
HTC Windows Phone 8X از Lumia 820 بهتر نیست؟ ازرون تره

soranstar
03-08-2013, 21:35
آره، اینو میدونستم، دوربینش 8ــه، احتمالن همین لومیا رو میگیرم، چون به سونی اعتماد ندارم، ولی نوکیا کارش درسته! البته اینکه آندروید هم خز شده توی تصمیمم بی تاثیر نیست، هر کی میبنی دستش گرفته داره باهاش ور میره، شخصیت آدم رو در حد یک کودک دبستانی میاره پایین! :n02:

من تقریبا تمام برندای سازنده گوشی رو داشتم، و بدون تعصب بگم، از نظر کیفیت ساخت هیچ کدوم نوکیا نشدن.
البته این روال کلی بوده و همیشه استثنا هم هست.

البته گوشیای وین فون دست هر کسی نیست و هر کسی هم اونا رو نمیخره.

Iloveu-ALL
03-08-2013, 21:36
من تقریبا تمام برندای سازنده گوشی رو داشتم، و بدون تعصب بگم، از نظر کیفیت ساخت هیچ کدوم نوکیا نشدن.
البته این روال کلی بوده و همیشه استثنا هم هست.

البته گوشیای وین فون دست هر کسی نیست و هر کسی هم اونا رو نمیخره.

کیفیت ساخت نوکیا از اپل هم بهتره؟

Gabit0
04-08-2013, 23:28
خیلی ممنون از همه دوستان که راهنماییم کردن، فکر میکنم در نهایت همون لومیا820 رو بگیرم، به خاطر اعتماد زیادم به نوکیا، سیتم عامل ویندوز فون که باعث میشه شارژ گوشی دیرتر تموم بشه و اونطور که تحقیق کردم مشکلی در زمینه نرم افزار و بازی نداره و اینکه کلن دوست ندارم چیزهایی که همه دستشون هست رو داشته باشم، فکر میکنم لومیا بتونه انتظارات منو براورده کنه!

Iloveu-ALL
04-08-2013, 23:34
خیلی ممنون از همه دوستان که راهنماییم کردن، فکر میکنم در نهایت همون لومیا820 رو بگیرم، به خاطر اعتماد زیادم به نوکیا، سیتم عامل ویندوز فون که باعث میشه شارژ گوشی دیرتر تموم بشه و اونطور که تحقیق کردم مشکلی در زمینه نرم افزار و بازی نداره و اینکه کلن دوست ندارم چیزهایی که همه دستشون هست رو داشته باشم، فکر میکنم لومیا بتونه انتظارات منو براورده کنه!

به HTC Windows Phone 8X و HTC 8XT هم یه نگاهی بکن گزینه های خوبی هستن مخصوصا 8X.

BursT
05-08-2013, 13:21
کسی نمی دونه lumia 1020 کی میاد؟و قیمتش به دلار چه قدره؟

ESETNOD.BIZ
06-08-2013, 01:03
کیفیت ساخت نوکیا از اپل هم بهتره؟

نه داداش
کیفیت نوکیا در حد htc و سامسونگه

Gabit0
07-08-2013, 09:57
نه داداش
کیفیت نوکیا در حد htc و سامسونگه

به نظر من از سامسونگ و htc و سونی بالاتره ولی به اپل نمیرسه، نمیدونم این اپل توی کارخونه اش چیکار میکنه! یحتمل از آدم فضایی ها استفاده میکنه

کسی نمی دونه lumia 1020 کی میاد؟و قیمتش به دلار چه قدره؟

توی سایت GSMArena قیمتش رو حدود 540 یورو اعلام کردن حالا نمیدونم کی میاد ایران و چقدر روی این قیمت میره! لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

italia88
07-08-2013, 18:09
با عرض سلام و خسته نباشید.برای پدرم می خواستم گوشی بخرم...گوشی قبلی پدرم آیفون 4 بود که تصمیم گرفته عوض کنه...ترجیح میدم بیشتر 1.2 پول برای گوشی ندم ولی تا 1.5 موردی نداره...
پدرم استفاده خاصی از نرم افزار و بازی نداره و مهم ترین فاکتور براش اول دوربین خوب هست و بعدش باطری
از سامسونگ زیاد خوشم نمیاد(خودش دوس داره ولی من سونی رو بیشتر ترجیح میدم:n02:)پس لطفا سامسونگ پیشنهاد ندین
دوربین اکسپریا v بهتر هست یا اکسپریا sp یا اکسپریا z ؟ لطف کنید ترتیب کیفیتشون رو بگید
در ضمن پدرم زیاد عرق می کنه و فکر کنم ضد آب بودن گوشی به دردش بخوره(شر شر عرق میریزه ازش توی تابستون:n02:)
پیشاپیش ممنونم

پس باید به فکر خرید z باشید

Gabit0
07-08-2013, 19:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط BursT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پیشاپیش ممنونم

Xperia V هم با قیمت یک تومن ضد آب و دوربین 13 مگاپیکسلی گزینه مناسبی برای شما هست، البته ضد آب بودنش مثل Xperia Z نیست که بتونی توی آب فرو بکنیش، فقط در این حده که عرق و مایعاتی که روش میریزه واردش نشه.