PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تکررررررررررررررررر ادرار ؟

yashgin128
01-08-2013, 17:41
سلام
مدت چند سالی بود که در زمستان تکرر ادرار داشتم اما خیلی شدید نبود .به دکتر هم مراجعه کردم قرص داد بعد از یک ماه نتیجه داد و تقریبا بهتر شدم اما از شروع سال جدید و مخصوصا این چند ماه اخر (با وجود گرمای بی سابقه)تکرر ادراری بنده به شدت زیاد شده.به دکتر مراجعه کردم و برام نوار مثانه کامل نوشتن .با هزینه حدود 60 هزار و با تحمل درد فراوان ازمایش را انجام دادم و نتیجه این شد که یه عفونت خفیف در مثانه بنده وجود داره و دکتر هم برام دارو های زیر تجویز کردن که در مدت یک ماه(که تا چند روز دیگه تموم میشه)استفاده کنم
1.تامسولوسین پیوسته رهش PROTRAL 0.4 روزی یکی
2.CEFIXIM 400 روزی یکی
3. قرص افاوکساسین 200 روزی دو بار
شاید حدود بهبودی من با مصرف این قرص ها بین 5 تا 10 درصد بوده
شاید باورتون نشه ولی شب ها تا 10 بار میرم WC هر بار که میرم هم خروج ادرار دارم.این احساس ادرار منو مخصوصا زجر میده.شبها اگه 12 میرم واسه خواب زودتر ار 2 دیگه خوابم نمیبره.روزها هم دست کمی از شب ها واسم نداره.
دوستان چیکار کنم؟

HOJ-JAT
01-08-2013, 21:36
والا منم مشکل شما رو دارم چندبار رفتم دکتر ..دارو میخورم کمی بهتر میشم ولی اثر بخش نیست...دکترا میگن از استرسه...
این ازمایشی که فرمودید چطوری انجام میشه؟؟

HOJ-JAT
02-08-2013, 13:09
ایا شما سوزش هم دارید؟؟؟
و حجم ادارتون چقدره؟ بعنی اگه شما هر 15 مین یک بار میری دسشویی چقدر ادار میکنه؟ و اگه تا 1 ساعت نری میتونی تحمل کنی؟

yashgin128
03-08-2013, 00:54
والا منم مشکل شما رو دارم چندبار رفتم دکتر ..دارو میخورم کمی بهتر میشم ولی اثر بخش نیست...دکترا میگن از استرسه...
این ازمایشی که فرمودید چطوری انجام میشه؟؟

ایا شما سوزش هم دارید؟؟؟
و حجم ادارتون چقدره؟ بعنی اگه شما هر 15 مین یک بار میری دسشویی چقدر ادار میکنه؟ و اگه تا 1 ساعت نری میتونی تحمل کنی؟
سوزش که خیر .تحملش سخته بیشتر از لحاظ عصبی سخته یعنی رو اعصابته.
ادرار به اندازه طبیعی البته یه کم کمتر .البته این 15 دقیقه مربوط به شب هست
اما در مورد ازمایش ببین من تحمل دردم بسیار پایینه و ممکنه شما انجام بدی و مشکلی نداشته باشی.بهرحا نمیخوام براتون واسه انجام این ازمایش استرس ایجاد کنم اما چون خواستین بهتون میگم چه شکلیه .
ابتدا باید کلی اب بخوری تا کلیه هات(مثانت)پر از اب باشه طوری که تحملش برات سخت باشه بعد یه ظرف بهت میده و شما تو اون ظرف ادرار میکنی.
مرحله بعد رو یه دستگاه میخوابی و یه لوله را در مقعد حدود 5 الی 10 سانت داخل میکنند.سپس یه لوله دیگه رو از طریق الت وارد مثانه میکنند حدود 10 الی 15 سانت .سپس از کنار اون لوله یه لوله که ضخامتش بیشتره رو باز وارد مثانه میکنند سپس از طریق دستگاه اب وارد مثانه شما میکنند تا وقتی که شما بتونی تحمل داشته باشی.همه اینها بدون بی حسی است.من دکتر و خانم دکتری که این تست رو برام انجام دادن بسیار خوش اخلاق بودن اگه بد اخلاق بودن فک کنم تحمل نمیکردم
موفق باشی

hugo93
03-08-2013, 01:10
سلام
دوست گرامی مثل اینکه شما مشکل پزشکی دارین
ولی بنده مشکل روانپزشکی داشتم و میدونم که 90 درصد کسایی که مشکل تکرر ادرار رو دارند یه حالت وسواس و اضطراب و استرس تو این مورد براشون ایجاد شده

ببخهشید بعنوان کسی که تجربه داشته میگم: اول اینکه وقتی دستشویی میرید ادرار رو تا اخر خالی کنید
بعدش با اب (سرد) الت تون رو بشویید
بعدش هم هر چی فکر کردین که ادرار دارم و حتی خیلی شدید هم هست تا 1 ساعت بهش توجه نکنید و سعی کنید خودتونو با کاری مشغول کنید
من خودم با این روش موفق شدم البته ممکنه این برای افراد ذیگه جواب نده

HOJ-JAT
03-08-2013, 09:28
کاملا تایید میشه حرفای بالا ..منم دیگه به توجه نکردم الان بهترم..

Alamate Soal
03-08-2013, 10:44
شما داروي ديگه اي مصرف نميكنين ؟ مخصوصا داروهاي اعصاب ؟ سابقه خانوادگي مشكلات كليه نداشتين ؟ در كل به نظر من بهتره به همين پزشكتون اعتماد كنين و اجازه بدين درمانش رو انجام بده اگه درمان نشدين شايد ارجاع داده بشين به روانپزشك

yashgin128
03-08-2013, 22:01
ممنون از همگی
دکتر گفت که اگه با این نسخه درمان نشدی باس بری پیش دکتر مغز و اعصاب
این تجربه دوست عزیزمون رو به کار میبدنم ببینم چی میشه.
نه داروی دیگه ای مصرف (مخصوصا اعصاب)مصرف نکردم.مشکل خانوادگی که چندتا داریم از لحاظ کلیه مشکل دارن ولی سن بالا دارن.