PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی باصفحه کلید QWERTY اندروید-تا450-لطفا راهنمائی کنید

behnam_r007
01-08-2013, 15:17
سلام دوستان وقت بخیر
پیشاپیش ممنون که اومدید واسه کمک.
من دنبال یه گوشی با صفحه کلید QWERTY (کیبورد دار) میگردم که ترجیحا سیستم عامل اندروید داشته باشه.
اگه دو سیم کارته باشه چه بهتر اما اگه نه مهم نیست
بودجه تا 450 تومن
خودم یه گوشی HTC chacha دیدم حدود 400 اما نمیدونم چطور گوشی هست. اصلا جایگاه htc در مقایسه با سامسونگ و سونی اریکسون کجاست؟
چند مدل Black berry هم هست اما اصلا باهاشون کار نکردم و دوستانم هم نداشتن. شما تجربه استفاده ازشون رو داشتید؟

behnam_r007
01-08-2013, 16:18
کسی با این گوشی کار کرده؟‌ Galaxy Y Pro Duos B5512

soranstar
01-08-2013, 21:03
سلام دوستان وقت بخیر
من دنبال یه گوشی با صفحه کلید QWERTY (کیبورد دار) میگردم که ترجیحا سیستم عامل اندروید داشته باشه.
بودجه تا 450 تومن
خودم یه گوشی HTC chacha دیدم حدود 400 اما نمیدونم چطور گوشی هست. اصلا جایگاه htc در مقایسه با سامسونگ و سونی اریکسون کجاست؟
چند مدل Black berry هم هست اما اصلا باهاشون کار نکردم و دوستانم هم نداشتن. شما تجربه استفاده ازشون رو داشتید؟

من هم HTC CHACHA رو بهتون پیشنهاد میدم، باتوجه به اینکه میخواید اندروید باشه و با صفحه کلید QWERTY گوشیه خوبیه.
درضمن BLACK BERRY گوشی اندروید نداره و تا اونجا که اطلاع داشته باشم، سیستم عاملش ریم هست.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk 4 Beta

Iloveu-ALL
01-08-2013, 22:11
Black Berry از Black Berry OS استفاده می کنه.
soranstar نظرت درمورد galaxy chat چیه؟

behnam_r007
01-08-2013, 23:16
ضمن تشکر از دوستان عزیز، توی سایتها که تحقیق میکردم نوشته بود htc chacha بخاطر اندازه صفحه نمایشش نمیتونه خیلی از نرم افزارهارو نصب کنه. و اینکه باطریش ضعیفه. آیا همینطوریه

Iloveu-ALL
02-08-2013, 00:55
ضمن تشکر از دوستان عزیز، توی سایتها که تحقیق میکردم نوشته بود htc chacha بخاطر اندازه صفحه نمایشش نمیتونه خیلی از نرم افزارهارو نصب کنه. و اینکه باطریش ضعیفه. آیا همینطوریه

تو اجرا کردن برنامه ها و بازی ها زیاد خوب نیست. میتونید یه گوشی اندروید بدون صفحه کلید بگیرید با یه گوشی معمولی با صفحه کلید QWERTY.

maziarzar
02-08-2013, 19:37
گوشی های بلکبری جون میدن برای اس ام اس و چت و....
نرم افزارم براش کم نیست اماااا در مقابل اندروید هیچه +بازی گرافیکی آنچنانی نداره مخصوصا برای گوشی های این رنج قیمتش

soranstar
03-08-2013, 00:41

بله، تقریبا درسته و از chacha در مورد باطری زیاد تعریف نمی‌کنن، ولی حالا چه اجباریه که گوشیتون صفحه کلید qwerty داشته باشه!!!

italia88
03-08-2013, 19:24
سلام دوستان وقت بخیر
بودجه تا 450 تومن

اچ تی سی چاچا گوشیه خوش دستیه ولی دو سیم کارته نیس ...

italia88
03-08-2013, 19:26
تو اجرا کردن برنامه ها و بازی ها زیاد خوب نیست. میتونید یه گوشی اندروید بدون صفحه کلید بگیرید با یه گوشی معمولی با صفحه کلید QWERTY.

درسته
چاچا فقط حال میده باهاش اس ام اس بزنی ولی خیلی از بازیها و نرم افزارا رو اجرا نمیکنه

behnam_r007
04-08-2013, 00:14
بله، تقریبا درسته و از chacha در مورد باطری زیاد تعریف نمی‌کنن، ولی حالا چه اجباریه که گوشیتون صفحه کلید qwerty داشته باشه!!!

والا من خیلی سختمه با گوشی تاچ بخوام کار کنم، بخاطر اینکه موقع اس ام اس دادن باید حتماا صفحه نگاه کنی، از طرفی زیاد اس ام اس میدم و از سوی دیگه از سیستم عامل اندروید خوشم میاد، واسه همین تنها موردی که میمونه همین نوع گوشیهاست

behnam_r007
04-08-2013, 00:15
درسته
چاچا فقط حال میده باهاش اس ام اس بزنی ولی خیلی از بازیها و نرم افزارا رو اجرا نمیکنه

شما از گوشی سامسونگ Galaxy Y Pro Duos B5512 اطلاعی ندارید؟

Iloveu-ALL
04-08-2013, 00:23
والا من خیلی سختمه با گوشی تاچ بخوام کار کنم، بخاطر اینکه موقع اس ام اس دادن باید حتماا صفحه نگاه کنی، از طرفی زیاد اس ام اس میدم و از سوی دیگه از سیستم عامل اندروید خوشم میاد، واسه همین تنها موردی که میمونه همین نوع گوشیهاست

Galaxy Chat از chacha بهتره! نمی دونم تو ایران هست یا نه!

Alex Fera
04-08-2013, 01:12
شما از گوشی سامسونگ Galaxy Y Pro Duos B5512 اطلاعی ندارید؟

واقعا یه گوشیه تکی هستش این 5512.............
ازش خسته نمیشی،بهت قول میدم..........
+
بلکبری هم عالی هستش،از لحاظ SMS و چت تضمینش میکنم...............
اما فکر نکنم مدلای خوبش رو با این رنج قیمت پیدا بکنی................
مگه اینکه 9700 تمیز یا 9780 گیر بیاری(دسته دوم)............