PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بچه ها به اين عكس يه نظر بديد

Tamirat.laptop
13-08-2006, 14:53
سلام به همه
بنظر شما بچه ها اين شبيه شيشه هاي گلدان تزئيني شده يا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظر نظرتون هستم..
البته دارم رو يه ساخت ماشين اسپرت هم كار ميكنم تمام شد اينجا ميذارمش

BioHazard
13-08-2006, 15:33
سلام
کاره خوبی هست
فقط اگه سایه هم داشت خوب میشد
ولی کاره قشنگیه

Moh3en_DDD
13-08-2006, 19:47
همه چيزش قشنگه جز نورپردازش !

اونم بهتر مي شد خيلي خوب بود !

Tamirat.laptop
13-08-2006, 21:49
مرسی بچه ها از راهنماییتون
Moh3en_DDD جان من نورپردازی روی کارم انجام ندادم
:happy:

ALI Kheradmand
13-08-2006, 22:53
دست چپيه شده . اما دست راستيه يه مقدار بازتاب يا حالت آينه ايش زياده . شبيه لعاب شده . كمش كني عالي مي شه . مي شه درجه 1 .

mshiraz.2006
14-08-2006, 05:33
به نام خدا

قشنگه - بهت خسته نباشيد ميگم.

amin_25106
14-08-2006, 09:49
سلام
عالي فقط همون مشكل سايه است .
:)

Tamirat.laptop
14-08-2006, 20:16
مرسي
ممنون

Mehdi_44
12-09-2006, 11:59
با سلام دوست عزيز Thierr_y از اينكه ميبينم دوستان آنقدر انتقاد پذير هستند كه كار ها شون را براي انتقاد وبهتر شدن در معرض نمايش قرار ميدن خوشحالم.

1- در انتخاب تكسچر كف دقت نشده /از نقشبامپ و رفلكش در كف استفاده كنيد بهتر است
2- نداشتن سايه نمره منفي
3-ترجيحا از فايلهاي اچ دي آر آي در انعكاس استفاده كنيد يا اصلا اين فايل را در نقش اسكاي لايت قراردهيد كه نور و بازتاب بهتر ايجاد شود
4- درخشش شيشه كم است
5-كار خاكستري ست نور تنظيم شود
6-.......
موفق باشيد :blink:

rasoul tehrani
12-09-2006, 19:14
سلام:
خیلی قشنگه مخصو صا" شیشه های گلدانی.
صفحه شطرنجی هم تنوع خاصی به کار داده اما اگر رو دیوارها بیشتر کار میشد بهتر بود.

the_god_of_3dsmax
13-09-2006, 03:00
تيري كارت خوبه . مخصوصا راستيه . تو reflection اش HDIR داره؟؟

Tamirat.laptop
13-09-2006, 15:26
ممنون
دوستان

Mehdi_44
22-09-2006, 03:13
با سلام

اجرا شد . :blink: :blush: :ohno:

ALI Kheradmand
22-09-2006, 15:46
سلام مهدي جان ....

مي گم خيلي جالبه .... برو تو مسابقه ي Render Engines شركت كن شايد بردي ....

فقط يه مشكل هست .... اون آبي رنگه (لعاب داره ) نبايد Caustics داشته باشه .... نا سلامتي لعاب داره !

ولي به طور كل خيلي قشنگه ... يه مقدار اطلاعات راجه بش مي دي ؟ مثلا زمان رندر متريال ها .....

Tamirat.laptop
22-09-2006, 16:00
ويرايش شد ;)

ALI Kheradmand
22-09-2006, 16:12
بابا Thierr_y جان فكر كنم يه سو تفاهمي پيش اومده ....

Elfin-D
22-09-2006, 17:57
سلام
دوستان گلم!
لطف کنید این ممورد رو مد نظر داسته باشید که کارهای بزرگترین سه بعدی کاران دنیا هم خالی از اشکال و ایراد نیست .برای همین بهتره مشکلات کارهای دیگران و نظرات خودتون در مورد کارهای دوستانتون رو در محیط دوستانه تر و لحنی مناسبتر مطرح بفرمایید تا خدای نکرده سوء تفاهمی و رنجشی بین دوستان به وجود نیاد
مرسی از توجهتون

Mehdi_44
22-09-2006, 22:09
دوست عزيز سلام

1-ممنون ازنظر شما / البته بنده اين را ميدونم كه اين مدل از ساده ترين كار هاي هست كه در مكس ميشود انجام داد اين را هم ميدونم شما در مدل سازي مهارت بيشتري داريد /توجه كنيد! ولي مدل بدون نور- بازتاب- بافت-رندرينگ كار ساده اي هست در مورد اين موضوع عرض ميكنم/ اين مدل شماراميگم / نه در مورد موضوعات پيشرفته / كه مدلسازي خود به تنهايي يك تخصص و مهارت در آن كار سختي ست./در جواب بايد عرض كنم بله همهً دوستان قادرند بسازند........

2-نقل قل از شما/دلیل نمیشه که من اگر یک نمونه کار تو اینجا گذاشتم برای اینه که خواستم نشون بدم چقدر بلدم اینو هیمنطوری گذاشتم/ همينطوري شما كارتون گذاشتيد براي چي.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....
نام تاپيك/بچه ها به اين عكس يه نظر بديد.

3-نقل قل از شما/اگر کارمم اشکال داره ازم ایراد بگیر و کمکم کن تا مشکل من حل بشه نه فقط مشکل من بلکه هر کسی از دوستان
بنده اينكار را در پست قبلي انجام دادم ولي شما فقط تشكر كرديد/ و سوال نكرديد كه اين نظرات را چگونه اعمال كنم . ولي بنده وقت گذاشتم و نظراتم را اجرا كردم تا درك موضوع راحتتر باشد/ ما با تعريف وتمجيد به جايي نمي رسيم /كه مطمئنم فقط با انتقاد و حقيقت بيني و تلاش گروه موفق ميشويم

4-نقل قل از شما/ بنابراین کارت اصلا دورست نبود
دوست عزيز من كاري را انجام دادم كه شما خواستيد/ باز هم اگر موجب ناراحتي شماست دستور بديد حذفش كنم
البته اين را بنده ميدونم كه كمتر كاري خالي از اشكال هست .. به هر دليلي/ متاسفانه فرصت نداشتم

5- در اولين فرصت پروژه را آپلود ميكنم/كامل

6-به دليل بالا بودن حجم عكس اول تاپيك/عكس شما خيلي دير لود ميشود/
عكس شما را فشرده كردم JPEG 56k حجم لطفا لينك جديد را با لينك عكس اول تاپيك تعويض كنيد

7- اين را ميدونم كه كار بنده با عث يك حركت دروني در شما شده /و اين براي پيشرفت لازم است/ نشانه ان عكس العمل شماست.

8-سلام دوست عزيزعلي خردمند
كار قابل توجهي نسبت به كار هايي كه انجام ميشود نيست و اين يك كار آماتوري كه قابل عرضه نيست / زمان رندر حدود يكساعت1024*768/ با Mentalray رندر گرفتم
اون آبي رنگه (لعاب داره ) نبايد Caustics داشته باشه .... نا سلامتي لعاب داره ! آن نور Caustics نيست /اگر اينطور بود در سايه هم جهت شي شيشه اين اتفاق مي افتاد/ انعكاس نور آبي پشت كوزه لعابي هست كه براي انعكاس نور آبي روي ديوار استفاده شده /كه بايد زمين مستثناء ميشد كه فرصت رندر مجدد نبود /البته در فتو شاپ ميخواستم درستش كنم ولي ترجيحا اينكار را نكردم

مشخصات سيستم /مثل ساعت كار ميكند/ درست مدلش قديمي ولي عالي....

MB 8ID533/intel 845s
VGA NVIDIA GeForce2 MX/MX 400
Ram 256 SD

ضمنا تبريك ميگم به خدمت سربازي رفتن شما را / اميد وارم منابع 3dsmax يكي دو كتاب با خود ببري / موفق باشيد :)

ممنون. :blush: :blink:

ALI Kheradmand
22-09-2006, 23:30
دوست عزيز سلام

8-سلام دوست عزيزعلي خردمند
كار قابل توجهي نسبت به كار هايي كه انجام ميشود نيست و اين يك كار آماتوري كه قابل عرضه نيست / زمان رندر حدود يكساعت1024*768/
اون آبي رنگه (لعاب داره ) نبايد Caustics داشته باشه .... نا سلامتي لعاب داره ! آن نور Caustics نيست /اگر اينطور بود در سايه هم جهت شي شيشه اين اتفاق مي افتاد/ انعكاس نور آبي پشت كوزه لعابي هست كه براي انعكاس نور آبي روي ديوار استفاده شده /كه بايد زمين مستثناء ميشد كه فرصت رندر مجدد نبود /البته در فتو شاپ ميخواستم درستش كنم ولي ترجيحا اينكار را نكردم

مشخصات سيستم /مثل ساعت كار ميكند/ درست مدلش قديمي ولي عالي....

MB 8ID533/intel 845s
VGA NVIDIA GeForce2 MX/MX 400
Ram 256 SD

ممنون. :blush: :blink:

آره دقيقا.... بعد از اين كه پست دادم فهميدم ... اما يادم رفت درستش كنم .... ممنون

Scout_Mov
23-09-2006, 00:17
مهدي جان اگه نظرات و عقيده شما تا كنون اين بوده باهاتون موافقم و مطمئنا اشتباه و تفاوت گيرايي فكري شده بين شما و تيري
موفق باشي مهدي جان

FIRUZEH
01-10-2006, 11:30
بيشتر كار كن خوبه مي تونه بهتر از اين هم با شه

SomeThink
16-11-2006, 11:21
یا شما مارو فیلم کردین ... :biggrin:
یا سیستم من مشکل داره ... :sad:
یا اشکال از چشمامه؟؟؟ :blink:
من که عکسی نمیبینم... :ohno: