PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاپ با پورت سریال

TOOHID_100
01-08-2013, 12:57
با سلام

از مدل ها و برندهای جدید لپ تاپ ها کودوم مدل با پورت سریال (rs232) پیشنهاد میکنید؟
لازم به ذکر است که:
-من الان Dell latitude D630 - T7300 Cpu - 4GB RAM دارم و ازش کاملا راضی هستم.
ولی چون با امولیتور و مجازی ساز کار میکنم نیاز به رم بیشتر و پردارنده i5 دارم .
-به هیچ وجه مبدل یو اس بی / سربال به درد نمیخوره و آدرس IO سخت افزاری به اینترفیس و پورت رو نمیده و یه جور ایمولیشیون هست بعضی دیوایس ها به درستی نمیشناسنش. مثلا ترمینال سویچ های تلسیس رو نمیشناسن.
- عمر باتری بعد از یه مدت کارکرد مهمه و D630 من هنوز هم 2ساعتو نیم نگه میداره در حالی که یه فوجیتسو 6545 دارم نیم ساعت هم نگه نمیداره جفتشونم سه ساله خریدم و با هم کار کردن.
فرض کنید ۲ ساعت راه میرید بالای یه تپه یه رادیو یا روتر یا سویچ داخل فنس و رک و .. هست و قراره یه کاری انجام بدید . یاتری تموم شه شارژر فراموش شه یا کابل تبدیل usb همراتون نباشه و ... چه حالی میشید .یا رفتین PC مخابرات برای رفع مشکل یا یه مرکز خیلی دور و فقط ۲ ساعت مجوز تردد دارین !!تا برگردین شرکت و یا بگین کابل بیارن کلی طول میکشه صدای ملت در میاد و .... از این رو باتری و پورت سریال مهمه.
اصلا لپ تاپ فول پورت یه جیز دیگس. آدم یا خیال راحت کارشو انجام میده.
و 15 اینچ ترجیح میدم چون عمو ما مدت زمان زیادی از عمر لپ تاپ و کارکردن باهاش داخل آفیس رو میز هست و موقع استفاده آوت دور هم حمل و نقلش زیاد سخت نیست و کلا چون زیاد متراکم نیست کمتر گرم میشه و عمرش بیشتره.
درضمن اگر وایرلس A/B//G/N باشه خیلی خوبه این قسمت A / B بودنش چون وایرلس 5.8 گیگاهرتز رو هم میشناسه و میشه از زیر دکل رادیو بالاسر رو کانفیگ کرد.

بنده دو تا مدل HP ProBook 6570b و HP ProBook 6560b یافتم و یک مدل دل Dell Latitude E5510 آیا مدل دیگری هست و مقایسه و تجربه استفاده از اینا.
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.