PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه ليست از نرم افزار هايه مجانی هک ميخواستم

Mahdi Hero
13-08-2006, 14:49
آقا من يه ليست از نرم افزار هايه مجانی هک ميخواستم اگه ميشه برام بزاريد

havva
13-08-2006, 14:59
خیلی زیاده من یک سدی کلا برای این کار دارم اگر خواستی بگو
برای هزینش هم به توافق می رسیم

حالا بگو در چه موردی می خواهی شاید لینکی چیز ی بود بهت می دم

Mahdi Hero
13-08-2006, 17:31
در مورده همه

rezapci
14-08-2006, 11:36
در مورده همه

میخواهی مردم ازاری کنی؟ اره؟ اقایه مرد موئمن فکر می کنی اگر کسی با پی سی شما و اطلاعات شما دسته پیدا می کنه چند تا فحش می دی؟

دمت گرم مسلمون شیعه مولا علی (ع) بی خیال جسارت مباشه ها ;)

shahabamo
14-08-2006, 12:34
آقا رضا بابا جون کوتاه بیا .
چرا فکر میکنی هک کردن فقط واسه مردم آزاریه؟ شاید بنده خدا فقط میخواد یاد بگیره.مهدی جان اگه در مورد هک شبکه های lan چيزي ميخاي pm بده : shahabxml@yahoo.com
ولی اگه دنبال trojan و ps این چرت و پرتا هستی که همه جا ریخته!!! یا حق.

havva
14-08-2006, 12:36
جدی می گم اگه در مورد همه می خواهی باید عمرت روروش بذاری تا ماهر شی فکر کنم تو هم مثل بقیه فکر می کنی هک یه بشینی با یه برنام ه پسورد ای دی یکی دیگه رو در بیاری یا نمی دونم سی پی یو اون رو بسوزونی در حالی که نمی دونی این برنامه چیه چطور نوشته شده تاریخ انقضهش چیه

من می تونم به توی یه لیست سی دی بدم اگه بخواهی برات می فرستم

havva
14-08-2006, 12:37
این ها رو هر هکری داره

فروش ویژه ی سی دی های درجه یک >>

این صفحه رو قشنگ سیو کنید و بشینید بخونید چون یک کم طولانیه اما به درد می خوره خالی از لطف نیست

سلام دوستان چند تا سی دی داشتم که خیلی به درد بخورن هر کی خواست می تونه اینجا بگه تا براش بفرستم

1- Windows live disk

این یک سی دی ویندوز است اما سی دی زنده است یعنی نیاز به نصب نداره و فقط باید بذارید توس سی دی رام وبزنید که از ی دی رام بوت کنه به راحتی واردش می شید مثل نه چرا مثل خود ویندوز ایکس پی است خیلی وقت ها که سیستمتون مشکل براش پیش اومد یا هر چیز دیگه می تونید سریع با این لایو دیسک بدون هیچ چیز دیگه بیایید بالا و کار هاتون رو بکنید خیلی به درد می خوره برای من که اینطور بوده

قیمت : 800 تومان

2- Cygwin با ایت برنامه اکثر حرفه ای ها اشنا هستن برنامه ای است که خط فرمون لینوکس رو براتون شبیه سازی می کنه اگه می خواهید تازه لینوکس کار می کنید حتما باید قبلش یک کم توی ویندوز تمرین کنید این برنامه ی من کامل هستش و شاید خیل جاها توی اینتر نت باشه ولی فکر نکنم خیلی ها به علت مسائل پهنای باند و سرعت نتونند دانلودش کنن شاید الان بهدرد شما نخوره ولی هر کی این کارست خوش می دونه چیه این برنامه

قیمت : 800

3- Khoppix :

این هم یک سی دی لایو دیگه است البته این سی دی لایو یک سی دی از توزیع های لینوکس است واقعا به درد بخوره خیلی وقت ها گره از مشکلاتم باز می کنه اکثر سخت افزار هارو هم می شناسه و در اون نیازی به mount کردن درایو های ویندوز نیست خودش می شناسه

چیز جالبیه همچنین یه فیلم هست براتون شاید بذارم اگه از این سی دی خوشتون بیاد اموزش نصب رو هم می ده که همیشه روی هارد بمونه البته با سی دی کار می کنه ها خودش فقط اگه خواستید می تونید روی هارد هم نصب کنید که بدون سی دی کار کنه

قیمت : 800

4- مجموعه ی بی نظیر کتاب ها ابزارها و فیلم های اموزشی هکینگ و امنیتی شامل لیست زیر( سی دی طلایی)

ابزار ها :

5 تا از قویترین و اخرین نسخه های برنامه های باگ اسکنینگ یعنی برنامه هایی که سیستم شما یا سرور شما یا سرور دیگران را از لحاظ وجو حفره های امنیتی بررسی می کنند در صورت وجود لینک نحوه ی تصحیح حفره و لینک کد لازم برای حمله به اون سرور رو می ده بهتون البته خیلی امکانات دیگه هم دارند که مجالش نیست بگم اسم اسکنر هاش هم این ها هستن

x-scan + retina + nessus.sh + nessus 3.0 for win + nmap + accountix

شدش 6 تا

ابزار های ------ :

Arabian Attacker Proxy Master

Cproxy

Php proxy 0.4

Tak fanar proxy

,و ابزار های متفرقه هکینگ و امنیتی که خلاصه ای از اون ها رو می ارم براتون :

Putty + cain + tcp view + SNMP Walker + dialsenderver2.0 + Cool(package) + bruteforcev-ftp+ loki + knark + netcat + smbdie + frame work و صد های برنامه ی نایاب و فوق العاده ی امنیتی هر کی توی این کارهاست می دونه این ها چین

فیلم های اموزشی:

به دلیل اینکه این ها دیگه یک کم خفن هستند یه تعداد محدود فقط اموزشی رو می ذازم چون من در برار کار های شما استفاده یا سو استفاده ی شما مسئولیتی رو قبول نمی کنم

Xak + Netcat_IIS_V.1.0 این خیلی خفنه + هک کردن فروم های php + اموزش فارسی سازی برنامه ها ی مختلف +

اموزش نصب perl cgi + هک کردن پورتال CuteNews + اموزش کرک کردن برنامه ها + نحوه ی تبدیل پرل به فایل اجرایی

کتاب های اموزشی :

این کتاب ها خیلی خیلی پیشرفته هستند اگه واقعا زورش رو دارید و می دونید که مرد این کارید بخونیدشون

Wiley & Sons - Building Secure Wireless Networks with 802.11 در مورد امینیت سیستم وایرلس و هک اون

windows2003server_adminguid راهنمای ویندوز 2003 سرور پیشرفته

THE SHELLCODER'S HANDBOOK نوشتن کد های مخرب فوق پیشرفته

Syngress - Designing a Wireless Network در مورد سیستم وایرلس

Sockets برنامه نویس سوکت

Red Hat Linux Complete Command Reference کاملترین مرجع خط فرمان رد هت 1500 صفحه

Netsec کتاب جالبی در مورد امنیت شبکه خیلی توپه

Netcat and Cryptcat کار با نت کت بالا برنامش است

منو ببخشید بیش تر از این نمی تونم بذارم چون واقعا دیگه اگه این یکی ها رو بذارم ممکنه امنیت خودم هم بیافته توی ...

این ها رو اگه جمعش کنی 3 تا سی دی می شه و لی من با کلی فشرده سازی و این بازی ها یک سی دی کردمش

قیمت : 4500 تومان

این سی دی واقعا بر خلاف خیلی از سی دی های اموزشی امنیتی موجود در بازار واقعا امنیت واقعی رو بهتون یاد می ده امنیت و نفوذ

ابزار هاش روهم در طی 3 ساله جمع کردم والان اپدیت شده در خدمت شماست البته خیلی چیز های دیگه رو نمی تونم بذارم چون واقعا با خون و دل بدست اوردمشون و نمی تونم براشون قیمت بذارم

در ضمن در کنار این ها بابت هر سیدی 400 تومان هزینه ی پست سفارشی است اگه بیش از 3 سی دی بگیرید 1000 تومان پول پست می شود

خواهشن تخفیف هم نخواهید چون در هیچ جای نت این ها رو به این قیمت وبا این کامل بودنشون پیدا نمی کنید

Alone_In_Hell
15-08-2006, 11:38
الكي سر خودت رو با هك گرم نكن من هم اولاش خيلي حال ميكردم اما حالا حتي مي تونم سايت رو هك كنم اما اصلا حسش نيست اگه مي خواي حال كسي رو بگيري بده خودم حالش رو ميگيرم اما وقت خودت رو اينطوري هدر نده

*NashenaS*
15-08-2006, 13:42
سلام دوستان...

تاپيكي كه ممكنه به دردتون بخوره:

.. بحث ها و معرفی ها در مورد هک و نفوذ به شبکه و سیستم های عامل ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشين. :)

soleares
15-08-2006, 13:48
عزيز به نظر من هك به تنهايي خوب نيست !
يعني اگر كسي هيچي از پي سي حاليش نيست بياد بره سايت هك كنه يا كامپيوتر بتركونه ! واقعا ديوونس .
كامپيوتر و وارد بودن كه هكر بودن نيست ! به نظر من اول آدم بايد مهندس كامپيوتر باشه دوم هك بلد باشه اون وقته كه به كسي آزار نمي رسونه !

مهدي هيرو جان اين همه هكر چند درصدشون موفق واقعي هستند !؟

havva
15-08-2006, 14:00
اگه هر چی در هم پیشرفت کنیمی فهمی هیچی مثل امنیت بهترین نیست

اون اقایی که گفته می تونه راحا حال بده و هک کنه لطف کنه چند سایت ما میدیم ببنیم چند مرده حلاجه ؟

می تونی عزیز