PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار طراحي وب سايت

khatere2019
01-08-2013, 11:14
سلام سايت p30world با چه نرم افزار طراحي صفحات وب طراحي شده؟

Thor God
01-08-2013, 13:49
همچین سایت با کیفیتی رو نمیشه با نرم افزار ساخت!
کد ها به احتمال زیاد دستی نوشته شده. حالا با برنامه دریم ویور میتونه باشه یا نوتپد ++.

شما هم با هیچ نرم افزاری نمی تونی یه سایت با کیفیت بسازی. به فکر یادگیری اسکریپت نویسی باشی.

mohmoh600
01-08-2013, 19:16
سلام
من قسمتی رو پیدا نکردم توی سایت که بتونم سوالم رو اونجا مطرح کنم
میشه دوستان کمکم کنید به سوالاتم جواب بدید؟
من با یک برنامه که سایت فلش طراحی میکنه و یک نرم افزار وب پیج میکر خواستم به طور جداگانه سایت طراحی کنم. مشکلی که هر دو جا داشتم این بود که نمیتونم از متن فارسی استفاده کنم در طراحی سایت و حتما باید نوشته های سایت انگلیسی باشه.
وقتی فارسی مینویسم و سایت رو آپلود میکنم و میبینم که نوشته های فارسی بهم یخته و خراب شده.
چطور میتونم فارسی طراحی کنم سایتم رو؟

saxp
02-08-2013, 14:35
سلام
من قسمتی رو پیدا نکردم توی سایت که بتونم سوالم رو اونجا مطرح کنم
میشه دوستان کمکم کنید به سوالاتم جواب بدید؟
من با یک برنامه که سایت فلش طراحی میکنه و یک نرم افزار وب پیج میکر خواستم به طور جداگانه سایت طراحی کنم. مشکلی که هر دو جا داشتم این بود که نمیتونم از متن فارسی استفاده کنم در طراحی سایت و حتما باید نوشته های سایت انگلیسی باشه.
وقتی فارسی مینویسم و سایت رو آپلود میکنم و میبینم که نوشته های فارسی بهم یخته و خراب شده.
چطور میتونم فارسی طراحی کنم سایتم رو؟

درود
برای نوشتن متن فارسی حتما باید از unicode یا windows arabic استفاده کنید البته نمیدونم این برنامه این گزینه ها رو داره یانه ولی میتونید از برنامه Dreamweaver برای تصحیح کدها کمک بگیرید البته باید کمی وقت بزارید و آموزش کار با این برنامه رو یادبگیرید